La Tene käekett VEEVALAJA "TERVIS"

  • 22.50€

Toote detailid

  • Mudel: VEEVALAJA "TERVIS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


VEEVALAJA tähemärgi all sündinutele mõeldud käekett TERVIS koosneb Veevalaja tervise kristallidest. Selles väeesemes on Sammalahhaat (suuremad ja väiksemad rohelised ümarad kristallipärlid), Mäekristall ja kolm kaunist Rüoliiti, mida kaunistavad 925 hõbeda pärlid.


Sammalahhaat on kristall, mille positiivse jõu võtab kõige enam Veevalaja endasse. Sammalahhaat on kristall, mis tugevdab immuunsust, närvisüsteemi, tervendab külmetushaigustest, aitab paranemisele kaasa ka väga tõsiste või pikaajalistele haigusseisunditele ja hoiab üleüldist tervist korras. Sammalahhaat on tervise hoidja ja kaitsja, seega võib seda kanda ennetamaks haiguste teket. Kui Mäekristall kokku viia Sammalahhaadiga, siis Mäekristall aitab samuti immuunsust tugevdada ja Veevalajal võimalikult terve olla. Rüoliit on teine Veevalajate tervise ja kaitse kristallidest, mis lisab sellele väeesemele jõudu juurde. Rüoliit on äärmiselt tugevatoimeline kristall, mis siin väeesemes aitab luua Veevalajale suuremat sorti kaitsekilbi ette õnnetuste tekke ja terviseprobleemide ilmnemise kaitseks.

Käeketti võib kanda mõlemas käes, võib kanda koos teiste Veevalajate väeesemete või tervise kristallidega. La Tene ehted on erilise väega ja need ei lase teistel väeesemetel end väga mõjutada, kuigi võtavad lisajõu alati vastu.

Kui soovid, et väeese sinuga võimalikult kaua tööd teeb ja sind kaitseb, siis lae seda aeg-ajalt Mäekristall geoodil või puhastage Muskuse küünla/viiruki/õli suitsu käes. Alati sobib ka Salvei suits ükskõik millise väeeseme puhastamiseks.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, VEEVALAJA, TERVIS, tooted, veevalaja tervis

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja