La Tene kõrvarõngad ASTRAAL

  • 25.90€

Toote detailid

  • Mudel: ASTRAAL
  • Saadavus: Laos

"ASTRAAL" kõrvarõngad on kokku pandud Sinisest Kaltsedonist, Sinisest Kuldkivist ja 925 hõbedast.


Kõrvarõngad annavad edasi järgmist:

- Sinine Kaltsedon on võimas meditatsiooni kristall, mida kandes aitab see aegamööda inimesel endal kiiremini rahuneda, stressi vabaks lasta, pingeid maandada ja luua Aurasse stabiilne ning harmooniline energialaine. See on kõik vajalik selleks, et üldse Astraalrännakut oleks võimalik kogeda. Astraal on läbi une teistesse dimensioonidesse ja reaalsustesse minek, mille kaudu on võimalik iseennast rohkem tundma õppida ja enda Inglitega kohtuda.

- Sinine Kuldkivi on seotud Astraaliga, planeetidega, teiste dimensioonidega ja Sinine Kaltsedon aitab sellel väel toimima hakata. Seega kaks kristalli, mis kombineerides annavad võimaluse Astraali kogeda.

Väeeset lae Tselestiit geoodil või hoia öösiti selgeltnägemise/astraali/intuitsiooni või harmoonia kristalli komplektis Tselestiidi peal. Puhasta Muskuse viiruki, Salvei rituaali taime suitsu või Muskuse küünla/eeterliku õli suitsuga.


Tehniline
Mõõdud Ripatsi pikkus on ca 2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, kõrvarõngad, ASTRAAL, tooted

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja