La Tene kõrvarõngad KONTAKT KAITSEINGLIGA

  • 22.90€

Toote detailid

  • Mudel: KONTAKT KAITSEINGLIGA
  • Saadavus: Laos

KONTAKT KAITSEINGLITEGA kõrvarõngad on kokku pandud Sinisest Kaltsedonist, Mäekristallist, mis on päikesepüüdjaks lihvitud ja 925 hõbedast.


Kõrvarõngad annavad edasi järgmist:

- Sinine Kaltsedon on võimas meditatsiooni kristall, mida kandes aitab see aegamööda inimesel endal kiiremini rahuneda, stressi vabaks lasta, pingeid maandada ja luua Aurasse stabiilne ning harmooniline energialaine. See on kõik vajalik selleks, et üldse oleks võimalik erinevaid dimensioone kogeda ja neid endale lähedale lasta. Mäekristall on lihvitud päikesepüüdjaks, mis koos Sinise Kaltsedoniga aitab sinu enda kaitseinglitega kontakti saada.

- Aitab inglitel sõnumeid tuua, märke, numbreid näha ja neid kõike lahti analüüsida. Samas aitavad need väeesemed kaitsta ka siis, kui ohuolukord on lähedal, luues võimaluse, et kaitseingel oleks pidevalt olemas sinu kõrval.

- Kaitseingli kõrvarõngad on selleks, et sa tajuksid ohu enne selle saabumist ära ja need võivad tekitada sellise olukorra, kus sa reaalselt kuuled, kui keegi ütleb sulle "ära mine sinna", "ära kuula teda" jne.

Väeeset lae Tselestiit geoodil või hoia öösiti selgeltnägemise/astraali/intuitsiooni või harmoonia kristalli komplektis Tselestiidi peal. Puhasta Muskuse viiruki, Salvei rituaali taime suitsu või Muskuse küünla/eeterliku õli suitsuga.

Tehniline
Mõõdud Ripatsi pikkus on ca 2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, kõrvarõngad, KONTAKT KAITSEINGLIGA, tooted

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja