La Tene kõrvarõngad MÄEKRISTALL

  • 32.90€

Toote detailid

  • Mudel: MÄEKRISTALL
  • Saadavus: Laos


MÄEKRISTALL kõrvarõngad on kokku pandud MÄEKRISTALLIST ja 925 hõbedast.


MÄEKRISTALL ehk läbipaistev või värvuseta Kvarts on kristallimaailmas üks kõige enimlevinuid terves Maailmas ja see on ka kristall, millest väga suur enamus teisi kristalle on moodustunud. Mäekristall on kõige puhtama energialainega kristall, mis aitab puhastada nii keskkonda, kui ka inimese Aurat. Mäekristall võimendab ükskõik, millist teist kristalli oma töös, aidates teistel kristallidel maksimaalselt toimida. Mäekristalli Kolmanda Silma kohal ehk kõrvarõngastena kandes aitab see ennekõike puhastada Tšakrat ja võimendada teiste kristallide tööd.


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

MÄEKRISTALLI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena

- Mäekristalli soovitan ma kanda igalühel, kes soovib kristallide maailma sisse minna. See on kristall, mis korrastab sinu Aura ära ja aitab kõikidel teistel kristallidel sinuga tööd tegema hakata. Aidates likvideerida ebavajalikku ja isegi kahjulikku energiat, asendades selle uue puhta väega. Mida puhtam on sinu Aura, seda kiiremini hakkavad kõik teised kristallid tööle. 

- Sügavalt puhastav kristall, mis aitab Aurat puhastada ebavajalikest energiatest ja sügaval olevaid probleeme lahendada

- Kanna Mäekristalli endaga kaasas selleks, et see aitaks sinu Aural võimsamaks muutuda. Mäekristall suurendab sinu Aurat ja kui Aurakeha muutub suuremaks, siis muutub ka sinu enda vägi võimsamaks. Mida suurem on Aura, seda rohkem mahub sinu ellu positiivsust ja õnne.

- Kolmandal Silmal kandes aitab Mäekristall tugevdada soovmõtlemist ja soovidel teele minna.

- Puhastab mõtted, aitab stressist lahti saada ja muudab selle kandja spirituaalselt tasakaalukaks. Spirituaalne tasakaal on väga oluline, kui soovitakse oma intuitsiooni arendada.

- Kiirendab meditatsiooni minemist, rahunemist ja aitab lahti saada üliemotsionaalsusest.

- Mäekristall on väga kasulikuks kristalliks, kui soovitakse kristallide energiaid paremini tunnetama õppida. Mäekristalli kandmine muudab sind teiste kristallide suhtes tundlikumaks ja see aitab sul ise valida endale õigeid kristalle nii kandmiseks, kui ka koju toomiseks. 

Tugevdab mälu ja analüüsivõimet, aitab keskenduda ning suurendab faktipõhist mälu.

- Kanna Mäekristalli selleks, et enda mõttemaailma selgemaks saada. Mäekristall on kristall, mis aitab pidevast segaduse tundest lahti saada ja see suurendab keskendumisvõimet. 

- Kanna Mäekristallist valmistatud ehteid, kui soovid kohest energia laengut saada või lisajõudu juurde.

- Aitab kehast eemale tõugata elektromagnetkiirgust.

- Eemaldab mõtetest ebavajaliku muretsemine, ülereageerimise ja liigse negatiivsuse.

Missiooni hingesugulasi aitab sul üles leida Aqua Aura ja Mäekristalli kandmine. Kui sa kannad vahel neid kristalle või regulaarselt, siis sa tõmbad missiooni hingesugulasi enda ellu. Kui neid kristalle kannavad üheskoos kõik missiooni hingesugulased samal ajal, siis see side muutub veelgi tugevamaks. Kui ei ole üksteist veel leitud, siis leitakse ja kui ollakse juba koos, siis muutuvad õpingud võimsamaks. Ka üksteisega koosolemine muutub positiivsemaks ja inspireerivamaks.

- Mäekristallil on üks väga hea omadus olemas ja see annab väga suure põhjuse selle kandmiseks ning kodus hoidmiseks. Mäekristall avab inimese hinge ja meeled erinevatele energiatele, aidates kuulda seda, mida erinevatel hingedel, Inglite, teejuhil, kaitseinglil või paljudel teistel talle öelda on. Mäekristall õpetab seda, kuidas kuulata neid, kes on inimese jaoks nähtamatud, avades sellise oskuse inimese hinge sees.

RAVITSEMINE

Mäekristall aitab kaasa ükskõik millise probleemi tervendamisele. Kasutage kui lisaväge mõne teise kristalli omaduse kätte saamiseks. Mäekristall on rahustava ja unehäireid leevendava toimega. Mäekristalli kõrvarõngaid kasutatakse migreeni tervendamiseks ja liigsöömise peatamiseks.

SODIAAK

Mäekristalli ehetest saadud energia annab kõige enam julgust LÕVIDELE ja eemaldab KALJUKITSEDE jäärapäisuse.

Mäekristall on õnne ja heaolu talismaniks neile, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi sodiaagi ülemineku ajal. Mäekristall aitab mõtteid selgeks teha, ülemõtlemisest vabaks saada, see toob tervist ja head enesetunnet. Kõik need, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi ülemineku ajal võiksid omada just Mäekristalli.

Mäekristalli laetakse Päikese või Kuu valguse käes, puhastatakse viirukite ja rituaalitaimedega.

Tehniline
Mõõdud Pärl 12 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene, MÄEKRISTALL, kõrvarõngad, hõbe, mäekristall kõrvarõngad, spirituaalne tasakaal, kristallide võimendamine, aura puhastus, soovide täitumine, kaljukits, lõvi, migreen, dieet, sodiaagi üleminek, kaksik, vähk

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja