MEESTE VÄEEHTED


La Tene meestele mõeldud väeehted on minu enda poolt loodud. Nende valmistamisel olen ma spetsiaalsete energiatega kristallid kokku viinud, mis suudavad ühel konkreetsel eesmärgil tööle hakata. Need on ehted, mille olen loonud meestele kandmiseks. Kui kristalle kokku kombineerida, siis avanevad nendes konkreetsemad energiad ja seega need hakkavad põhjalikumalt ning kiiremini tööd tegema ühe väe edasi andmisel.


Mehed võivad kanda ükskõik milliseid kristalle, kuid on olemas teatud kristallid, mis kannavad meestele ülikasulikku energiat - need on meesenergia kristallid. Teatud kristallid hakkavad mehe energias kiiremini tööle, kui naise omas. Seda olen ma arvestanud nende ehete loomisel, mida ma olen meeste jaoks teinud.


Kõiki kristallehteid võib koos kanda, kuid alati on hea kanda ühesuguse väega kristalle korraga. Seda sellepärast, et soovitud tulemus tuleks kiiremini sinu ellu. Kuid mina soovitan kristalle valida sisetunde järgi, lähtudes sellest, milline väeese või kristall sinu hinge kõnetab.


Läbi aegade on mehed kandnud kristallidest valmistatud ehteid või lihtsalt kristalli tükke endaga kaasas. Kristallide ajaloost on teada, et mehed kandsid sõjas Gagaati, et end vaenlase jaoks nähtamatuks muuta. Ahhaati, et kaitsta end ebaõnne, kurjuse ja haiguste eest. Tiigrisilma, et enda küllust ja varandust suuremaks muuta. Esialgselt kasutasid ja kandsid kristalle vaid mehed.


Enda kristalle hoia hoolsalt, puhasta neid rituaalitaime suitsuga ja lae neid geoodide peal. Seda selleks, et väeese ei kaotaks enda väge ja et see suudaks vabastada sinu seest välja toodud ebavajalikke energiaid ja selleks, et väeese suudaks aastaid sinuga tööd teha.La Tene käekett AUTO KAITSE

18.90€

La Tene käekett meestele AMBUR

27.70€

La Tene käekett meestele ÄRILINE EDU

29.90€

La Tene käekett meestele ARMASTUS

21.50€

La Tene käekett meestele AURA KAITSE

65.50€

La Tene käekett meestele AURA TUGEVDAJA

29.30€

La Tene käekett meestele ENESEKAITSE

23.80€

La Tene käekett meestele HEA ÕNN

32.90€

La Tene käekett meestele INTUITSIOONI TUGEVDAMINE

23.90€

La Tene käekett meestele JÄÄR

27.70€

La Tene käekett meestele JÕUD

31.90€

La Tene käekett meestele KAALUD

27.70€

La Tene käekett meestele KAKSIKUD

27.70€

La Tene käekett meestele KALAD

27.70€

La Tene käekett meestele KALJUKITS

27.70€

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja