LABRADORIIT

  • 2.60€

Toote detailid

  • Mudel: LABRADORIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriit on müstikute kristall, mis aitab maagia tööle kaasa ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele jõudu juurde anda. Labradoriit on tugev selgeltnägemise kristall, mis toob nii öiseid kui ka päevaseid visioone.

Labradoriit muutub aasta aastalt vaid hinnalisemaks ja mida värviderohkem selle väljanägemine sellel kristallil on, seda väärtuslikum on Labradoriit. Labradoriit on enda nime saanud Kanada Labradori piirkonna järgi ja seda sellepärast, et Labradoriidi kristall avastati esmakordselt just sellest paigast. Lisaks Kanadale kaevandatakse nüüd Labradoriiti ka Mehhikos, Itaalias, Gröönimaal ja Venemaal. Lisaks sellele leidub väga väärtusliku energiaga Labradoriite Madagaskaril.

Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile ka väe ning oskuse elu muuta. Labradoriiti kasutama või kandma hakates võid sa järk-järgult enda elus muudatusi hakata nägema. See on muutuste ellu tooja, mis vabastab vanu ahelaid ja loob uusi paremaid sidemeid. Kristall, mis teeb inimese elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

Kaitseb energia rünnakute eest, energia kadumise eest ja suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Aitab ära tuvastada inimesi, kellega me ei tohiks kontaktis olla. Kui sa kannad Labradoriiti käe peal ja see läheb tulikuumaks, siis sinu lähedal on inimene, keda sa ei tohi ega ka saa usaldada.

Aitab kaasa maagiatele, rituaalidele, puhastus-rituaalidele, pendliga töötamisele ja ennustamisele jõu andmisele. Aitab antud rituaalile pühenduda ja seda õigesti teostada. Kandke seda kindlasti mõne sellise protsessi käigus ja eriti kasulik on seda siis kanda, kui ennustatakse kristallidega. Labradoriit oskab alateadvust juhtida ja võtta õigeid vastuseid välja.

Soovitan Labradoriidi kristalli hoida massööride ruumides, et massaaž oleks võimekam ja tervislikum. Labradoriit aitab massööril enda energiat kliendile edasi anda.

Mina isiklikult kasutan Labradoriiti enda eraseansi ruumis, et Labradoriit annaks mulle kiiret võimalust ühest ajast teise rännata, aidates mul lugeda inimese Auras eksisteerivat minevikku, tulevikku ja olevikku. Lisaks sellele on Labradoriit minu jaoks kasulik ka sellepärast, et see tugevdab minu visioonide nägemise taju.

"Unenägudes tuleviku nägemine ja selle esile kutsumine"

Labradoriit on üks unenägude kristallidest, mis aitab sulle väga selgeid unenägusi tuua. Aidates sul visioone saada ja neid meelde ka jätta. Labradoriit on krstall, mis kutsub esile tulevikuga seotud unenägusid. Aidates sul näha iseenda ja endaga seotud inimeste tulevikku. See on kristall, mis kutsub esile väga kasulikke nägemusi, andes sulle võimaluse veel enda saatuses korrektuure teha. Labradoriidi kristall aseta kokku teiste unenägude kristallidega, et enda meeli veelgi rohkem avada. Unenägudes peituvad sõnumid ja ettekuulutused. Kui sa neid õpid lahti seletama, siis sa saad sealt enda jaoks väga kasulikku informatsiooni.

Labradoriidi viiksin mina kokku Rüoliidi, Preseli, Galaksiidi ja Phosposideriidiga, kui sul on soov näha enda eelmiste elude visioone ning näha visioone, mis ulatuvad kaugele tulevikku. Nende viie kristalli kooslus aitab sul väga sügavale ja väga kaugele oma unenägudega minna. Kõik need kristallid kuuluvad unenägude nägemise kristallide komplekti ja üldiselt on need seotud ka astraalrännakuga.

Kui sul veel ei ole enda isiklikku kristallide komplekti, mis toetavad sinu unenägude nägemist, siis enne, kui teised kristallid sinu ellu saabuvad, hoia seda enda padja all.

"Avab müstilisi andeid ja nägemusi"

Labradoriit on visioonide kristall, mis ennekõike töötab inimesega selle nimel, et teda spirituaalsemaks muuta. Labradoriidil on oskus inimese hinges avada energiate tunnetamist, seega on see kasulik neile, kes soovivad spirituaalselt võimekamaks muutuda. Labradoriit toob esile visioonide nägemist ja aitab kaasa intuitsiooni arenemisele. Et Labradoriidi kristallist sellist energiat kätte saada, selleks soovitan ma hoida seda magamistoas, pendli, kaartide või mõne teise ennustamisvahendi läheduses. Seda kristalli võid samal eesmärgi ka endaga ehtena kanda.

"Kaitseb kodu kurjade hingede eest"

Labradoriidi kristalli hoitakse kodus olevate peeglite eest, peegli laua peal või peegli läheduses. Seda sellepärast, et Labradoriidi kristallil on oskus kodu kaitsta kurjade hingede eest.

Peeglite sees avanevad hingede rändamise jaoks portaalid ja nendes võivad avaneda ka sellised portaalid, mis lasevad majja halbu hingesid nagu näiteks deemoneid. Deemonid toovad pereliikmetele halba rahaõnne ja purustavad armastuse. Nad tavaliselt toovad ka pikapeale erinevaid sõltuvushaiguseid ja õnnetusi. Selleks, et pidurdada halbade hingede rändamist ja kaitsta enda perekonda deemonite eest, selleks hoitakse kodus Labradoriite. Labradoriidi kristalle üldjuhul võiks hoida peeglite eest. Lisaks oleks kasulik Labradoriite ka igal pool mujal majapidamises hoida. Labradoriit teeb sellel samal eesmärgil väga head koostööd Seleniidiga. Kui kodus on Seleniiti või sellest valmistatud küünlaalused, siis need aktiveerivad Labradoriidi tööd. Muutes Labradoriidi võimekamaks ja tõhusamaks.

"Hoia Labradoriiti enda pendli lähedal"

Labradoriidi kristall suurendab pendlite enda isiklikku väge ja jõudu. Eriti annab Labradoriit pendlile jõudu juurde tuleviku ennustamisel. Kui sul on pendel, siis selle kõrval peaksid olema jõudu andvad kristallid ja sellel peaks olema isiklik laadimispaik/hoiustamise koht. Labradoriit võiks olla sinu pendli juures, et pendel ei kaotaks enda energiat ja aitaks sul tulevikku vaadata.


"Unenägude kaudu selguse leidmine" Labradoriit ja Rüoliit


Rüoliidist ja Labradoriidist valmistatud kristallivesi aitab unenägude maailma võimsamaks muuta. Rüoliit avab sinu meeled nägemustele koos Labradoriidiga. Aidates väga olulist informatsiooni enda heaolu jaoks just läbi unenägude saada. Joo seda kristallivett kindlasti ka vahetult enne magama jäämist.


Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil võiksid kanda Labradoriidist valmistatud ehet või teha poleeritud kristallist vee-eliksiiri.


- Labradoriiti käe peal kandes aitab see kätesse jõudu juurde anda, suurendab lihastoonust, leevendab käe närve ja veresoonte jäikust. Labradoriiti kandes aitab see puhastada kogu Tšakrate süsteemi, seega on seda väga kasulik kanda.

- Labradoriit aitab ära hoida erinevaid vaimseid haiguseid ja emotsionaalseid probleeme. Aidates kaitsta sind depressiooni ja isiksusehäirete eest.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LABRADORIIT, Kristallid, poleeritud, unenäod, unenägude nägemine, visioonid, kaitse, deemonid, portaalid, halvad hinged, massaaž, massöör, pendeldamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja