LABRADORIIT

  • 7.00€

Toote detailid

  • Mudel: LABRADORIIT auguga
  • Saadavus: Laos


LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriit on müstikute kristall, mis aitab maagia tööle kaasa ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele jõudu juurde anda. Labradoriit on tugev selgeltnägemise kristall, mis toob nii öiseid, kui ka päevaseid visioone.


Labradoriit on enda nime saanud Kanada Labradori piirkonna järgi ja seda sellepärast, et Labradoriidi kristall avastati esmakordselt just sellest paigast. Lisaks Kanadale kaevandatakse nüüd Labradoriiti ka Mehhikos, Itaalias, Gröönimaal ja Venemaal. Lisaks sellele leidub väga väärtusliku energiaga Labradoriite Madagaskaril


Labradoriidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Avab varjatud anded, mis Auras eksisteerivad ja mis on seotud üleloomulike võimetega, nagu näiteks telepaatia, sensitiivsed anded, ravitsemis anded, selgeltnägemine jne.

- Aitab käsi muuta tundlikumaks energialainetele, sobilik ravitsejatele, kes tahavad enda kätega energiaid edastada või eemaldada.

- Labradoriidi kandmisel võimenevad kõik maagiad, mida ellu viiakse. Eriti kasulik on Labradoriidi kandmine Täiskuu rituaalide ajal, kuna see võimendab selle kandja mõtete edastamist. Kasulik on ka tuleviku maagiate ellu viimisel.

- Labradoriit on tervendajate tervendaja ehk kristall, mis taastab sensitiivide, selgeltnägijate ja ravitsejate Aurat. Labradoriit kaitseb energia ära andmise eest, tugevdades Aurat nii, et kui ravitseja ravib teist inimest, siis tema enda energia säiliks täielikult.

- Aitab ära hoida ebaõnne ja kui see juba eksisteerib, siis aitab sellest halvast energiast lahti saada. Esmalt selgitab Labradoriit välja, miks ebaõnn eksisteerib, kus see pärit on ja kui keegi on selle ärasõnumise või needmisega saatnud, siis aitab ka seda välja selgitada. Peale väljaselgitamise aitab Labradoriid selle ebaõnne energia Aurast välja tõugata, tugevdab Aura kihti, kinnitab Aura lekked ja peale pikaajalist kandmistl saadab selle ärasõnujale tagasi. Kui tegemist on karmaatilise probleemiga, siis aitab Labradoriit sul enda karma probleeme lahendama hakata, tuues ellu sündmusi, hetki, millele tuleb lõpparveid tegema hakata. Seega Labradoriit on karmaatiline puhastaja ja tugev Aura kaitse kristall.

- Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile ka väe ning oskuse elu muuta. Labradoriiti kasutama või kandma hakates võid sa järk-järgult enda elus muudatusi hakata nägema. See on muutuste ellu tooja, mis vabastab vanu ahelaid ja loob uusi paremaid sidemeid. Kristall, mis teeb inimese elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Aitab lahti saada tubaka-, alkoholi-, narkootikumite- ja rahasõltuvusest, kui see probleem eksisteerib. Kui selle probleemiga ei ole tegemist, siis kaitseb nendesse kinni jäämist ja hoiab ka selliste probleemidega inimesi eemale. Talismanina Labradoriidi kandmine aitab vererõhku alandada, närvilisust tervendada, silmenägemist tervendada, kaitsta silmahaiguste eest, kaitseb ka silma operatsioonil tekkivate komplikatsioonide eest. Labradoriit tervendab ka kopse ja hingamissüsteemi.

Labradoriit aitab ära hoida erinevaid vaimseid haiguseid ja emotsionaalseid probleeme, aidates kaitsta sind depressiooni ja isiksusehäirete eest. 

SODIAAK Labradoriidi talisman aitab VÄHI intelligentsust suurendada, aidates nende mälu ja analüüsivõimet tugevdada. Peale selle sobib väga hästi Labradoriit ka niigi tundlikele KALADELE, aidates nende sügavaid sensitiivseid oskusi võimendada. Kalade selgeltnägemise kristall number üks.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LABRADORIIT, Ehted, auguga, selgeltnägemine, ravitsemine, ravitseja, intuitsioon, visioon, ettenägelikkus, alkohol, tubakas, silmad, silmenägemine, kopsud, ära needmine, karma, maagia, täiskuu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja