LARIMAR

  • 109.90€

Toote detailid

  • Mudel: LARIMAR sõrmus (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


LARIMAR on helesinist tooni kristall, mis meenutab selget Kariibimere vett ja on kristall, mis avastati alles 1916 aastal. Küll aga ei asutud seda kristalli uurima ega ka kandma enne mitmeid kümneid aastaid ja kui see taasavastati, siis sellest kristallist sai tõeline fenomen. Larimar on siiamaani väga hinnatud kristall ja sellel on kõrge väärtus. Larimari kutsutakse ka delfiini või ookeani kristalliks, mida leidub peamiselt vaid Dominikaani Vabariigist Kariibimere äärest. Larimar on enda nime saanud selle taasavastaja tütre nimest ja merest. Teiseks leiukohaks on Larimaril Kanada. Larimar sümboliseerib vabadust, ülimat naiselikkust ja tingimusteta armastust. Larimar on ka minu jaoks kõrge väärtusega ja kannan seda siis, kui tunnen, et on vaja lisajõudu enda spirituaalse energia suurendamiseks. 


Larimari sügav helesinine toon peegeldab rahu, tasakaalu ja hinge tervendavat väge. Kui sulle meeldib Larimar, siis see kutsub sind enda poole, andes sulle märku: "Mina olengi sinu kaaslane!" Larimar kutsub endale ise kandja kohale, seda kristalli ei saa ise valida. Kui sa oled Larimari poolt välja valitud, siis on see märk selle kohta, et see töötab sinuga.


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

LARIMARI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Larimari kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Larimar teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Vasakus pöidlas Larimar hakkab tööle sinu ebakindlusega, aidates sellest lahti saada, aidates mõista, miks sa oled ebakindel ja anda jõudu sellest energiast vabaneda.
Parem - Larimar tahab sinu paremas pöidlas olla siis, kui sulle on vaja anda loomingulist väge juurde.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Tõmbab armastust ligi igal tasandil, olgu selleks romantiline side, sõprus või perekonna armastus.
Parem - Töötab samamoodi nagu vasakus sõrmes.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Suurendab lootust, enesearmastust, enesesse uskumist, enesekindlust ja vabaduse tunnet. Annab väga palju jõudu taas enda eluõnne üles leidmiseks. Sobib kandmiseks sellesse sõrme, kui tunned, et sa ei suuda elus rõõmu tunda.
Parem - Annab jõudu olla romantilisem, enesekindlam, iseseisvam, annab oskuse suhtes aktsepteerida teise inimese vigu või omapärasusi. Annab jõudu olla tolerantne ka olukordades, kus sa ei suuda seda olla.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Vasakus Apollo sõrmes kantakse Larimari siis, kui soovitakse enda kaaslasega tugevamat sidet luua, armastust edendada ja anda kaitset olemasolevale armastussuhtele.
Parem - Kanna Larimari paremas Apollos, kui soovid enda ellu uut armastust kutsuda, osata märgata seda "õiget" ja luua head suhet kellegiga, kes juba sinu kõrval on.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Larimar aitab tuua hingerahu ja veel erilist rahu minevikuga.
Parem - Larimar aitab tuua tulevikku hingerahu ja suunata selle kandjat enda paremat saatuse rada käima.

JÄTA MEELDE! Larimar on armastuse näitamise kristall, kui keegi peaks sulle Larimari kinkima, eriti sõrmusena, siis on see märk, et ta soovib end sinuga siduda. Mehed kingivad Larimari siis, kui nad soovivad enda tõelisi tundeid väljendada ja näidata välja armastust nii, et sõnu ei ole selleks vaja kasutada. Ükski mees ei kingi naisele Larimari, kui see naine ei tähenda talle midagi. Ainult tõelisele armastusele jagatakse Larimari.

"Larimar on kihlumise kristall" Larimar on see kristall, mida kingitakse naisele, kui mees soovib temaga abielluda.

Larimar on kristall, mis aitab õhu elemendi sodiaagil õppida enda intuitsiooni kuulama nii, et ta ei laseks enda loogilisel mõtlemisel segadust põhjustada. Aidates õppida enda intuitsiooni kuulama hoolimata sellest, mida loogiline meel ütleb.

Larimar on õnne talisman kõikidele Ambur-Kaljukitsedele. Larimar on väga rahustava toimega, mis oskab ka kõige sügavamat stressi hingest vabastada ja selle asendada heaolu tundega. Larimar toob selgeid visioone ja oskust mõista, milline elutee on kõige õigem. Lisaks sellele toob Larimar Ambur-Kaljukitsele ka armastuses õnne. 

Kui soovid, et Larimari sõrmus töötaks sinuga väga mitmeid aastaid korrapäraselt, siis hoia seda igal öösel Apofülliidi või Tseoliidi geoodi peal.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LARIMAR, sõrmus, hõbe, loomingulisus, armastus, hingesugulane, armastaja, uus armastus, suhte tugevdamine, abiellumine, ebakindlus, tõeliste tunnete välja näitamine, kihlumine.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja