LASURIIT

  • 155.30€

Toote detailid

  • Mudel: LASURIIT sõrmus (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


AINUEKSEMPLAR!


LASURIIT on kristall, mis valgustab inimese hinge ja Auravälja ning aitab sul tõde igal pool näha. Lasuriit avab sind spirituaalsetele kogemustele ja annab sulle jõudu selleks, et sa suudaksid spirituaalselt areneda. Lasuriit avab sinu meeled energiate tunnetamisele. Lasuriidil on ka kaitsvad omadused, sellel on oskus kurja ära hoida ja sinust ebaõnne eemal hoida. Lasuriit on üks tugevamamaid kristalle, kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu intuitsiooni tugevdada. See on kristall, mis aitab tulevikku ette näha ja on üks selgeltnäijate abilistest.


Lasuriidil on pikk minevik inimkonna ajaloos, mis meile tänaseks teada on. Lasuriiti kasutati ehetena ja hiljem väeesemetena vähemalt 6500 aastat tagasi. See on aeg, mida on suudetud Lasuriidi kasutamisest tõestada. Lasuriiti ennekõike hakati too aeg kasutama Mesopotaamia, Egiptuse, Hiina, Kreeka ja Rooma aladel. Kõige suuremaks Lasuriidi allikaks on Afganistaan, kus on väga laialadaselt palju seda sealsetes mägedes. 

Lasuriiti kasutasid ajaloolised ja võimekad inimesed. Näiteks Tutanhaamoni kuulsa maski pealt on leitud Lasuriiti. Ilmselgelt kasutati seda selle maski peal kurja väe eemale hoidmiseks, taassünni ja peale surma väe omamise jaoks. Lasuriidil on oskus säilitada kõike seda, mida sa enda füüsilises kehas oled loonud, et järgmine elu saaks tugeva põhja alla sellest, mille oled varasemalt juba ära õppinud ja loonud. Lasuriidi erksinine toon sümboliseerib taassündi ja peale maist elu hinge edasi rändamist. 

Iidsed Egiptlased kasutasid Lasuriidi kristallipuru enda kosmeetika loomiseks ja seda kasutati ka maalide ning erinevate ornamentide värvimiseks. Egiptlaste sinised vaasid värviti Lasuriidist valmistatud värviga. Kristall andis kauni välimuse, kuid mis kõige tähtsam oli nende jaoks - see andis selle kristalli väe sinna vaasi sisse. 

Lasuriit on üks enim tuntuid kristalle inimkonna ajaloos ja seda on kasutatud väga pikka aega enda hinge kaitsmiseks. Lasuriidil on oskus kaitsta sind kõige suurema kurjuse eest, mis maailmas eksisteerida võib.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

LASURIIDI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Lasuriiti kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kui sa Lasuriiti kannad, siis selle üldised omadused tulevad sinu Aurasse, kuid vastavalt sõrmele on mõni konkreetne Lasuriidi vägi võimsamini esindatud. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Lasuriit teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Kanna Lasuriidi kristalli enda vasakus pöidlas, et suurendada enda isiklikku jõudu. See on energiat andev kristall selles sõrmes, aidates hoida sinu positsiooni ja mainet. Eriliselt kasulik kristall selleks, et tõusta elus kõrgele positsioonile. See toob õnne!
Parem -  Selles pöidlas aitab Lasuriit tuua oskust näha minevikku, olevikku ja tulevikku ning seda enda tarbeks. Aidates enda saatusest ja karmast paremini aru saada. 

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Vasakus Jupiteri sõrmes on Lasuriit eriliselt kasulik, aidates sul hingedega kontakteeruda, kes sinu seljataga seisavad ja sind kaitsevad, aidates sul nendele sõnumeid saata.
Parem - Aitab rohkem hingesid, Ingleid ja kaitsvaid energiaid sinu Aurasse kutsuda.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Vasakus Saturni sõrmes aitab Lasuriit vabastada hinges olevad isiklikud blokaadid, et sa saaksid enda intuitsiooni täiel määral tugevdada. See on kasulik isiklikuks spirituaalseks arenguks. Lasuriidil on oskus intuitsiooni ja spirituaalsust suurendada.
Parem - Kanna paremas Saturni sõrmes Lasuriiti, kui sa soovid enda tulevikku paremini ette näha. See on tuleviku nägemise kanal, mille aitab Lasuriit enda väega avada. Lasuriit aitab visioone ja nägemusi tuua.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Vasakus Apollo sõrmes aitab Lasuriit esile kutsuda eelmiste elude kohta nägemusi. Lasuriidil on oskus sinu hinge endaga kõnelema panna, andes sulle visioone ja nägemusi sinu eelmiste elude kohta. Eriliselt kasulik on see unenägude kaudu vastuse saamisel. Kui sa hakkad seda kristalli kandma, siis see hakkab sinu unenägude nägemist mõjutama.
Parem - Kanna Lasuriidi kristalli paremas Apollo sõrmes, et see aitaks avada sinus peidetud ja varjatud spirituaalseid andeid. See on kristall enese arendamiseks ja enda hinge võimsamaks muutmiseks. Aidates välja tuua sinu hinges oskuseid, mille oled enda eelmistes eludes omandanud. See on energiate vabastamise kristall, mis avab sinu hinge teadmisi.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak/Parem Merkuuri sõrmes aitab Lasuriit blokeerida energia-vampiirluse, mida keegi teine võib sinu poole suunata. Samas on see kasulik ka selleks, et sa ise ei oleks teistele inimestele energia-vampiir.

Sõrmust hakka kandma selles sõrmes, kus see sulle kõige mugavamini ja paremini sobib. Seejärel alles loe selle kohta, mida see kristall selles sõrmes sulle annab. Siis saad sa aru, miks sa just selles sõrmes soovid seda kanda!

Lasuriidi sõrmust puhasta Palo Santo suitsuga ja lae seda igal öösel Tselestiit geoodi peal.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LASURIIT, Ehted, hõbe, sõrmus, intuitsioon, spirituaalsus, tuleviku nägemine, unenägude nägemine, kaitse, eelmised elud, energia-vampiir, hinged

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja