LASURIIT

  • 18.50€

Toote detailid

  • Mudel: LASURIIT auguga
  • Saadavus: Laos


LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksinakat tooni kristall, mille seest käivad läbi valged kuni kuldset tooni mustrid. Enamus meie Lasuriiti tuleb Afganistaanist, kus pärineb maailma kõige väärtuslikum Lasuriit. Lasuriidi kristallil on väga võimas minevik, mis on seotud Pärsia ja Egiptusega. Lasuriit on olnud kaua aega nende piirkondade kaitse talismaniks ja usutakse siiamaani, et Lasuriidil on oskus sulgeda ligipääsemise võimalus "The Evil Eye" jaoks ehk kurja silma vastu. Lasuriit on võimas Aura kaitse kristall, mis kaitseb needuste, halva karma ja ebavajalike kogemuste eest. Lasuriidi puhul on minu jaoks veel üks lemmikomadus - see aitab selgeltnägemise oskust tugevdada ja võimendada. 


Lasuriidil on pikk minevik inimkonna ajaloos, mis meile tänaseks teada on. Lasuriiti kasutati ehetena ja hiljem väeesemetena vähemalt 6500 aastat tagasi. See on aeg, mida on suudetud Lasuriidi kasutamisest tõestada. Lasuriiti ennekõike hakati too aeg kasutama Mesopotaamia, Egiptuse, Hiina, Kreeka ja Rooma aladel. Kõige suuremaks Lasuriidi allikaks on Afganistaan, kus on väga laialadaselt palju seda sealsetes mägedes. 

Lasuriiti kasutasid ajaloolised ja võimekad inimesed. Näiteks Tutanhaamoni kuulsa maski pealt on leitud Lasuriiti. Ilmselgelt kasutati seda selle maski peal kurja väe eemale hoidmiseks, taassünni ja peale surma väe omamise jaoks. Lasuriidil on oskus säilitada kõike seda, mida sa enda füüsilises kehas oled loonud, et järgmine elu saaks tugeva põhja alla sellest, mille oled varasemalt juba ära õppinud ja loonud. Lasuriidi erksinine toon sümboliseerib taassündi ja peale maist elu hinge edasi rändamist. 

Iidsed Egiptlased kasutasid Lasuriidi kristallipuru enda kosmeetika loomiseks ja seda kasutati ka maalide ning erinevate ornamentide värvimiseks. Egiptlaste sinised vaasid värviti Lasuriidist valmistatud värviga. Kristall andis kauni välimuse, kuid mis kõige tähtsam oli nende jaoks - see andis selle kristalli väe sinna vaasi sisse. 


Lasuriidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Lasuriiti talismanina endaga kaasas kandes aitab see teisi planeete astraalrännakus näha ja teiste planeetide elanikega ühendust saada.

- Lasuriit on töö talismaniks neile, kelle erialaks on laulmine, kirjutamine, mingisugust sorti esinemine, näitlemine, ravitsemine või meditsiiniga seotud valdkond. Lasuriit aitab võõraste inimestega suhelda, võtab ära esinemishirmu, võtab ära hirmu inimeste ees ja aitab sul oma tööd naudinguga teha.

- Lasuriidi ripatsit Roosa Kvartsiga koos kandes, aitavad need kaks kristalli selle kandjale häid sõpru tuua ja tugevdada juba olemasolevaid sõpruseid.

- Aitab tõtt välja rääkida, iseenda sõnadele kindlaks jääda ja iseenda suhtes aus olla.

- Suurendab organiseerimisoskust ja aitab neid, kellel on vaja enda elu/töö/õpingud korda seada.

- Tugevdab intuitsiooni, selgeltkuulmist, aitab visioonidel tulla, tugevdab selgeltnägemise annet ja toob unes prohvetlike nägemusi.

- Lasuriidi kandmine aitab muutuda julgemaks, enesekindlamaks ja avab suhtlema.

- Avab iidseid teadmisi, mida me endaga eelmistest eludest kaasas kanname, aidates meil neid enda jaoks ära kasutada.

- Lasuriidi kandmine aitab ennustamisele ja pendli tööle jõudu kaasa õigete vastuste saamiseks.

- Kanna Lasuriiti koos Aqua Auraga, et telepaatilist kontakti saavutada enda lähedastega.

- Kanna Lasuriiti koos Pietersiidi või Ioliidiga, kui soovite enda loovust ja kujutlusvõimet suurendada.

- Lasuriit on kristall, mis aitab Indigo lastel ehk Indigo hingedel olla emotsionaalselt kaitstud. Lasuriit ei lase Indigol haiget saada ja kaitseb teda teiste inimeste kriitika eest.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Tervendamise eesmärgil kandke järgmistele probleemidele kristalliteraapia andmiseks: traumad, ära kasutamised, kiusamisest tekkinud emotsionaalsete haavade parandamiseks, stress, depressioon, põhjendamatu hirm surma ees, vähkkasvaja olemasolul emotsionaalseks toeks. Lasuriiti kantakse väga kaugele arenenud unehäire tervendamisel ja eriti kasulik on see siis, kui on juba kasutusele võetud unerohu tabletid. Lasuriit aitab tablettidest vabaks saada ja ise uinuma hakata.  

SODIAAK  

Tähemärgilt sobib Lasuriit kõige paremini kokku Amburitega ja Kaladega. Lasuriit ei ole tüüpiline armastuse kristall, kuid Amburitele on see väga kasulikuks kristalliks just armastuse alal. Lasuriit aitab Amburil tajuda, kes on tema hingesugulane ja kes saatusekaaslane, aidates ka teed leida õige armastuse poole. Kui Ambur on oma armastatu leidnud, siis Lasuriit on see kristall, mis aitab seda suhet tugevana hoida.

Küll aga mõjuvad kõik kristallid igale ühele hoolimata tähemärgist.

Lasuriit on õhu elemendi sodiaakide kristall, mis tugevdab intuitsiooni ja aitab spirituaalselt võimekamaks muutuda.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.


Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LASURIIT, Ehted, ripats, kaitse, the evil eye, kuri silm, needus, selgeltnägemine, ambur, kalad, sõprus, arst, ravitsemine, laulja, näitleja, astraal, planeedid, unehäire, vähkkasvaja, indigo lapsed

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja