LEPIDOLIIT

  • 5.50€

Toote detailid

  • Mudel: LEPIDOLIIT auguga
  • Saadavus: Laos


LEPIDOLIIT on väga kauni välimusega kristall, millele on iseloomulikuks helelilla toon. Lepidoliit on kirju kristall, mille seest võib läbi joosta tuhmvalge kuni tumelilla värvus. Lepidoliit on väga rahustava toimega kristall, mille peamiseks leiupaigaks on Tšehhi, Madagaskar ja Aafrika. Lepidoliit on kasulik sellisel hetkel, kus sa tunned, et sa oled närviline, sul on vaja mõtteid eemale viia ja sul on vaja puhata. Elus on närvilisi perioode ja Lepdioliit aitab sellisel ajal hakkama saada.

Lepidoliidi kristall aitab mediteerida ja meditatsiooni seisundit luua. Kui sa kannad Lepidoliiti endaga kaasas, siis see õpetab sul rahulik olema. See aitab ka väga kiires elutempos sisemist rahu hoida ja alati tasakaalukas olla.

Lepidoliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kristall, mis õpetab sul elu armastama ja austama. Lepidoliit aitab teiste inimestega kontakti saada ja näha inimestes pigem head kui halba. Selline kristallipoolne energia on kasulik neile, kelle töö on inimeste aitamise ja nõustamisega seotud. Lepidoliit aitab sul olla erapooletu, mõistev, tolerantne ja kaastundlik. 

- Lepdoliit õpetab sul iseennast austama ja armastama. Lepidoliit aitab sul mõista, et sa pead enda eest hoolitsema, kui sa soovid olla terve ja elujõuline. 

- Kristall, mida kasutatakse unenägude meenutamisel ja meelde jätmisel. Kui sul on soov enda unenägusid lahti analüüsida ja nende seest vajalikke informatsioone enda jaoks üles leida, siis Lepidoliit on sulle väga kasulikuks kristalliks. Teised analoogsete toimetega kristallid on Larimar ja Barüüt.

- Lepidoliit aitab õppida kristallidega tervendama, aitab õppida massaaži ja erinevaid alternatiivseid tervendusviise. Lepidoliit aitab ennustada läbi pendli, kaartide või kristallide. Lepidoliit aitab neid võtteid täpsemaks muuta ja sinu energia tunnetamist parandada.

- See on kristall neile, kes teavad, et nad ei suuda kriitikat väga hästi taluda ja närvisüsteem on tema nõrgim koht. Sobib ka neile, kes on ülitundlikud arvutitest kiirgava elektromagnetvõngete suhtes. Kanna seda arvutiga töö tegemise ajal.

- Lepidoliit on väga rahustava energiaga kristall. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu pinget ja stressi maandada, siis Lepidoliit võib just see õige abiline sinu jaoks olla. Kõige tõhusamalt aitab Lepidoliit sinu stressi maandada, kui sa kannad seda võimalikult kõrgel ehk Kurgutšakra kohal. 

- Sellel kristallil on oskus sind kõrgemate energiatega ja "võimudega" ühendusse viia. Seda kõike spirituaalses mõttes. Aidates sinu hingel kuulata, mis energiatel sulle öelda on ja õpetades sul enda intuitsiooni kuulama. Lepidoliit aitab mediteerida ja tasakaalukas olla.

- Lepidoliit on ärilise edu ja materiaalse õnne kristall neile, kes tegelevad taimekasvatusega. Samamoodi toob see materiaalset õnne neile, kes tegelevad alternatiivsete teraapiatega ja öko-teemalise äriga.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL


Lepidoliit aitab tervendada:

Kõige enam aitab Lepidoliit tervendada unehäireid ja parandada halba unekvaliteeti. Lepidoliiti tuleks tugevate unehäirete puhul järjepidevalt kanda, et see Auras saaks korrektuure teha. 

- Aitab paanikahoogudest ja närvivapustustest lahti saada. On kasulik neile, kelle elust käivad tihti sellised probleemid läbi ja kes kaotavad aeg-ajalt enesevalitsuse. 

- Stress, depressioon, vihapursked, viha, agressiivne käitumine, raske rasedus.

- Aitab vabastada õudusunenägude ja luupainajate nägemist. Lepidoliit mitte ei kaitse nende eest, vaid aitab taastada sinu Kroontšakra energiakanalit selle jaoks. Soovitan luupainajate kohta lähemalt lugeda, et mõista, mis need on. Nende kohta saad lugeda SIIT.

SODIAAK


Tähemärgilt mõjub Lepidoliit KAALUDE jaoks väga rahustavalt ja see on üks parimaid stressi leevendamise kristalle just sellele tähemärgile. NEITSITEL aitab lepidoliit neil iseendaga leppida ja ennast armastada.

Hiina astroloogilise aasta järgi on Lepidoliit õnne ja heaolu kristalliks neile, kes on sündinud TIIGRI aastal. Kõige enam nendele, kes on sündinud Maa Tiigri aastal 1998 - 1999.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LEPIDOLIIT, Ehted, auguga, lepidoliit auguga, stressi leevendamine, meditatsioon, kaalud, ennustamine, energiate tunnetamine, massaaž, armastamine, unehäire, magamatus, paanikahoog, tiiger, rasedus, unenäod, neitsi

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja