LUMIKVARTS

  • 22.00€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIKVARTS chips viinamari pendel
  • Saadavus: Laos


LUMIKVARTS on üks Kvartsi liikidest, mis on väga rahustava ja mediteerivate omadustega. Lumikvarts on üks kristallidest, millel on võimsad energiaid maandav omadus, seda on lihtne kasutada pendlina ja sobib ka väga hästi lapsele esimeseks pendliks. Lumikvartsil on nii leebe energeetika, et see ei saa ülejõu käia kellelegi. Lumikvartsi pendel sobib väga hästi algajale ja samas ka kogenud pendeldajale, kuna selle kasutamine aitab stressi leevendada peale vastuse saamise.


RAVITSEMINE
Lumikvartsiga saab aktiveerida Kroontšakrat. Sellega saab vaadata sellel Tšakral olevaid energia blokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis see hakkab ebaselgelt vibreerima. Kui on terve, siis teeb ringe ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab edasi-tagasi pendeldama.

- Lumikvartsiga on võimalik Auras tuvastada stressi allikas, kinni jäänud energia kanalit ja tervendust vajavat Tšakrat.
Selleks hoidke pendlit enda kehal, liikuge sellega edasi ja kui pendel hakkab väga kiirelt tegema edasi-tagasi võnkeid, on see märk tervendust vajavast kohast.

- Lumikvartsiga pendeldamise ajal aitab see vabastada stressi kehast ja aitab närvilisusest lahti saada.

PROHVETLIKUS
Lumikvartsi pendel on üks parimaid pendleid pendeldamisega alustamiseks.

- Lumikvartsiga saab vaadata erinevaid suhteteemasid, perekonna siseseid suhteid, armastusega seotud küsimusi, lapse saamist, sõprusega seotud küsimusi ja ka ärialaseid küsimusi.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE
Lumikvartsi pendlit oleks hea laadida Tselestiit või Mäekristall geoodil koos valge või mõne maagia küünlaga. Maagia küünlaks sobib kõige enam Piibelehe küünal.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE
Energia kristallideks on Lumikvartsile vaja tema pendli kotti lisada kindlasti Tselestiit. Sobib ka universaalsete energia kristallide peal laadimiseks, aga sellel pendlid võiks olla eraldi energia kristallid.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIKVARTS, Väeesemed, pendel, esimene pendel, lapsed, stressi eemaldamine, kroontšakra, tervendus, pendeldamine, suhted

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja