LUMIOBSIDIAAN

  • 13.50€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN delfiin auguga
  • Saadavus: Laos


LUMIOBSIDIAAN Delfiin


Delfiin sümboliseerib vabadust, armastust, emotsionaalset heaolu, sõpruse loomist, enda tunnete vabalt jagamist, usaldamist, uuendusi, eluga edasi minekut ja noorust. Delfiini sümbol on hea, kuna see annab igale kristallile jõudu muuta selle kandja tulevikku ja vabastada paigalseisust.

Lumiobsidiaani Delfiini talisman aitab last kaitsta ülekohtu eest, aidates tugevdada lapse energiat ja Aurat. Aitab vabastada muremõtteid, kurbust ja ka närvilisust. Sobib neile, kes põevad hüperaktiivsuse all või lihtsalt ka neile, kes tahavad stressile leevendust tuua. Eriti kasulik on koolistressi talumise ja vähendamise jaoks.

Lumiobsidiaan on kristall, mis aitab elust rõõmu tunda ja iseendaks jääda ükskõik, millises olukorras see laps siis ka ei ole. Lumiobsidiaan ei lase olla teistest mõjutatav.

Riputage Lumiobsidiaani Delfiin unenäopüüdja külge, et tugevdada lapse Aurat.

Loomakese talismane võib peale kaelas kandmise riputada ka unenäopüüdjate külge, jaki või mõne teise eseme külge. Loomakese talismanid sobivad ennekõike lastele kandmiseks, kuna loomade sümbolid tugevdavad kristallide toimet ja kaitset. Seega nendes on eriline vägi koos kaitseomadustega olemas.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIOBSIDIAAN, Ehted, auguga, lapsed, delfiin, lumiobsidiaan delfiin, iseseisvus, aura kaitse, koolistress, iseendaks jäämine, kaitse

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja