LUMIOBSIDIAAN

  • 1.85€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Selle sama väljanägemise tõttu on saanud Lumiobsidiaan ka oma nimetuse, kuna selle hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani leidub vulkaanilistes piirkondades, seda seetõttu, et Lumiobsidiaan on laavast tekkinud. Lumiobsidiaani peamiseks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Mehhiko. 


Lumiobsidiaani kristall on puhtuse, tasakaalu ja puhastuse energiaga. See on kristall, mis oskab sinu hingest ja keskkonnast eemaldada energiaid, mis kahjulikud on. Lumiobsidiaani on väga kasulik enda majapidamises hoida ja erinevate kristallikomplektide loomisel kasutada. Lumiobsidiaan sobib kõige enam erinevate kaitseenergiatega kristallide keskele.

Lumiobsidiaan on üks vanimaid kristalle, mida on kasutatud tuleviku ennustamisel ja saatuse lugemisel. Sellel kristallil on oskus tuua pinnale kõik see, mis on varjatud kujul või alles tulemas. Ehk kui sa kasutad või kannad Lumiobsidiaani, siis hakkavad sulle visioonid tulema. Visioonid, mis on seotud sinu enda tuleviku ja saatusega. See on ka üks kristallidest, mis võiks olla pendlikotis või Ingli kaartide karbis. Lumiobsidiaan aitab tulevikku ennustada.

Lumiobsidiaan aitab inimesel näha, mis ta ise endale halba teeb, millised on need tegevused, mis on kahjulikud ja mida võiks muuta enda juures. See tähendab seda, et Lumiobsidiaanil on oskus sind iseendasse vaatama panna.

Kasuta poleeritud Lumiobsidiaani kristalli mediteerimisel, asetades mõlemasse kätte üks kristall või asetades üks kristall Sakraaltšakra kohale. Lumiobsidiaaniga mediteerides aitab see sul endal mõista, mida sa endaga valesti teed ja aitab sind motiveerida seda muutma.

Lumiobsidiaan on selline kristall, mis aitab sul iseenda vigadest õppida ja lõpetab sul pidevalt ühtede ning samade vigade sooritamist. Lumiobsidiaan aitab sul analüüsida seda, miks sa nii oled teinud ja miks sa nii enam mitte kunagi ei tohiks teha.

Lumiobsidiaan aitab valetamist lõpetada ja aitab asju välja rääkida nii, nagu need tegelikult ka on. Eriti kasulik on Lumiobsidiaan lastele sellel samal eesmärgil, sellisel juhul võiks seda kristalli ehtena kanda.

Hoia Lumiobsidiaani kristalli enda kodu Põhja osas või sinna loodud Põhja Feng Shui kristallide seas, kui soovid kodust eemale hoida laostumist. Aseta Lumiobsidiaan töölauale või kontorisse, et takistada ettevõtte allakäiku. Eriti hästi sobib Lumiobsidiaan nende kodudesse, kellel on ettevõtted ja kes ei tööta kellegi teise alluvuses, vaid on isemajandavad.

See kristall sobib nende töölaua peale või töökeskkonda, kes tegelevad emotsionaalses mõttes väga katkiste inimestega. Lumiobsidiaan aitab sul endal teisele inimesele tõtt välja rääkida nii, et sa talle haiget ei tee. Lumiobsidiaan aitab sul end vabalt väljendada, ilma teisele haiget tegemata.

Aseta Lumiobsidiaan voodi alla või unenägude/Inglite kristallide sekka. Lumiobsidiaan takistab luupainajate nägemist ja halbade hingede unenägudesse ilmnemist. Lumiobsidiaan aitab öösel läbi une näha selliseid visioone, mis ei ole eksitavad ehk mis ei ole halbade hingede poolt sinu teele saadetud.

"Lumiobsidiaani kingi lähedasele, kes endale liiga teeb või kes ei näe enda vigu!"

Väga paljud inimesed küsivad tihtipeale nõu kristallide kinkimisel ja tegelikult kristalle kinkides sa saad oma lähedasele võimsa sõnumi edastada ning see on väga kasulik tema jaoks. Lumiobsidiaan aitab seda, kes enda vigu ei näe ja kes endale liiga teeb. Seega on väga kasulik kinkida Lumiobsidiaan just sellistel puhkudel, kus sa ise ei suuda teist aidata ega suunata. Sobib siis, kui sinu head nõu ei kuulata või teise inimese ego ei suuda seda informatsiooni vastu võtta. Kui Lumiobsidiaani kingid, siis soovi sinna kristalli sisse soov, mis aitaks tal näha seda, mida sina sooviksid, et ta näeks.

LAPSE PÕHJENDAMATUD HIRMUD

Lumiobsidiaan on kasulik hirmude vabastaja ja tervendaja. Eriti oskab Lumiobsidiaan aidata lapsi ja just selliste hirmude puhul, mida laps ise ega ka keegi teine seletada ei oska. See on hirmude leevendaja, millel ei ole põhjust ja mis suure tõenäosusega on eelmisest elust kaasa võetud. Paljud hirmud pärinevad meie eelmistest eludest, eriti, kui mõni suurem trauma oli selles elus ja seda ei ole õigel ajal tervendatud. Selleks, et Lumiobsidiaan aitaks last, siis üheks võimaluseks on Lumiobsidiaani ehete kandmine ja teine viis on seda kasutada magamistoas.

Aseta Lumiobsidiaan koos Valge Kaltsiidi ja Sinise Kaltsiidiga lapse voodi alla, padja alla või madratsi vahele. Need kristallid aitavad läbi une lapse Aurat tervendada ja kui ühel ilusal päeval hirmud on kadunud, siis lase need kristallid vabasse loodusesse lahti ehk jõkke või metsaalla.

STRESSI TERVENDUSVÕRGUSTIK KODULE

Kristallidega tehakse kristallivõrgustikke nii, et peidetakse ühte ja samat sorti kristall igasse maja või kodu välisnurka. Lumiobsidiaan pannakse iga maja või korteri välisnurka põranda sisse, liistu vahele või seina sisse perekonna stressi leevendamiseks. Loomulikult kõige lihtsam viis kristallivõrgustike enda kodule luua on siis, kui kodu alles ehitatakse või remonditakse.

Lumiobsidiaan aitab kodust välja juhtida stressienergiat ja see kaitseb stressi kinni jäämist kodu Aurasse. Kodu Aura peab olema pidevalt puhas ja positiivne, et kodus elavad pereliikmed ei haigestuks erinevatesse nii emotsionaalsetesse, kui ka füüsilistesse haigustesse.

KODU KAITSEKRISTALLID

Lumiobsidiaan kuulub kodukaitse kristallide hulka, mille jaoks luuakse erialdi kristallidele mõeldud alus, karbike või taldrik. Sinna aluse peale hakatakse koguma erinevaid kaitsekristalle, neid puhastatakse ühel korral kuus Salveiga ja see alus asetatakse kodu välisukse kõrvale.

Lumiobsidiaan selles kristallikomplektis aitab kodu energial puhastuda, erinevaid probleeme ära lahendada, mis tekitavad kurbust, pingeid ja ebaõnne. Kui Lumiobsidiaan sinna komplekti panna, siis võiks kindlasti seal olemas olla ka Ahhaat geood. Seda sellepärast, et Ahhaat geood saaks aidata Lumiobsidiaanil kodu energiat puhastada. Geoodid aitavad teisi kristalle tööle aktiveerida ja eriti neid kristalle, millel on puhastamisega seotud oskused. Peale selle aitab Lumiobsidiaan kodust eemale hoida erinevaid sõltuvust tekitavaid haiguseid ja ka neid inimesi, kes võivad pereliikmeid kurjale teele suunata.

Sinna aluse peale kuuluvad ka väga paljud teised kristallid, mille saad hiljem juurde lisada. Nendeks on
Tiigrisilm,
Kullisilm, Ahhaat, Must Ahhaat, Must Turmaliin, Püriit, Hüpersteen, Gagaat jne.

RAVITSEMINE
Ravitsemise eesmärgil kanna Lumiobsidiaani ehtena nahaga kontaktis või tee sellest vee-eliksiiri. Need on viisid, kuidas selle kristalli käest tervendavat energiat välja saada.

- Sõltuvushaigused, stress, emotsionaalsed haavad, aura puhastamine, aura tugevdamine, ebatervislik toitumine, negatiivsed mõtted, melanhoolia, kurbus, depressioon, minevikust kinni hoidmine.

- Kanna Lumiobsidiaani, kui sa tahad enda toitumisharjumusi muuta. Lumiobsidiaan on üks dieedi kristallidest ja see töötab kõige paremini siis, kui sa kannad seda talismanina kaelas. Lumiobsidiaan aitab sinu intuitsiooni tugevdada ja sul iseenesest paremini toituma hakata. Lumiobsidiaan tekitab süda paha olekut nende toitude suhtes, mis sulle kahjulikud on.

- Lumiobsidiaani vee-eliksiir on kasulik südameveresoonkonna ergutamisel, veresoonte tervendamisel ja vere puhastamisel.

Vee-eliksiiride valmistamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIOBSIDIAAN, Kristallid, Poleeritud, puhtus, puhastus, kahjulikud energiad, kodu kaitsekristallid, sõltuvushaigused, kodu aura, tervislikum toitumine, stressi leevendus, põhjendamatud hirmud, hirmud, veresooned, luupainaja

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja