LUMIOBSIDIAAN

  • 14.40€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Püramiid on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.

LUMIOBSIDIAANI PÜRAMIID "TASAKAAL"

- Lumiobsidiaan on vulkaaniline kristall, mis on tekkinud Laava jahtumise tagajärjel. Sellel kristallil on oskus energiaid maandada, sind kaitsta ja sinu energiast või sinu kodu energiast halba energiat filtreerida positiivseks. See on Lumiobsidiaani peamisteks omadusteks ja püramiidina need töötavad veel eriti tugevalt ning kiirelt.


- Lumiobsidiaani püramiidil on oskus ruumist puhastada halba energiat, milleks võib olla stress, kurbus, meeleheide, riidlemisest tingitud halb energia, kurjus, raskest haigusest põhjustatud halb kodu energia jne.


- Aseta täpselt sellesse ruumi Lumiobsidiaani püramiid, kus sa ennast kõige halvemini tunned. Seda võib panna ka maja ruumidesse, mis on kaua seisnud või kus on eelmine omanik surnud/probleeme on olnud eelmiste omanikega. Seda kõike sellepärast, et vanast seisvast energiast vabaneda.


- Kui sa ei oska sellele püramiidile õiget kohta ise leida, siis soovitan sul teha järgmist:


- Aseta Lumiobsidiaani püramiid kodu välisukse vastasseina või ukse kõrvale, et majast eemale tõugata kõik halb, mis sisse tahab koju tulla. See on kasulik selleks, et hoida külalistega kaasa tulnud halbu emotsioone eemale või ka sinu enda stressi koju kinni jäämist.


- Aseta Lumiobsidiaani püramiid täpselt maja/elamise keskele, seal asub Feng Shui järgi sinu kodu energia allikas. Kui sa selle sinna paned, siis see aitab seisval energial kaduda ning ülejäänud energiatel (küllus, tervis, armastus, rahu jne.) paremini liikuda.


- Hoia Lumiobsidiaani püramiidi lapse toas, kellel sa kahtlustad, et on mõni sõltuvushaigus tekkimas. Üldjuhul mõtlen ka siin all ikka teismelisi, kes on alkoholile, tubakale ja ka arvutisõltuvusele tundlikud. Lumiobsidiaanil on oskus halbadest harjumustest vabaneda.


- Leia sellele püramiidile koht sinu kodu Kagu nurgas, mis sümboliseerib perekonna küllust ja kordaminekuid. Lumiobsidiaan aitab siis sind, kui sinu perel kohe üldse hästi ei lähe ja kuidagi kõik on kinni takerdunud ning küllust majja ei tule mitte üheltki poolt. Lumiobsidiaan aitab vabastada väga kinni jäänud energiaid, mis takistavad küllsel sinu juurde tulla.


- Võid hoida seda magamistoas, kui on suhtes väga tõsised probleemid ja lahkhelid, Lumiobsidiaan aitab nendest vabaneda. Voodi lähedal on seda soovitatav ka siis hoida, kui on alkoholismiga probleeme. Lumiobsidiaan aitab alkoholi vajadusest vabaneda.


- Valmista Lumiobsidiaanist vee-eliksiiri, kui soovid enda sisemisest rahutuse tundest, alkoholismist, negatiivsusest ja stressist vabaneda. Vee-eliksiiride valmistamise kohta saad lugeda SIIT.


- Lumiobsidiaani püramiid sobib kodule loodud kaitsekristallide komplekti keskel hoidmiseks. See aitab kõikidel kaitse-kristallidel korralikult tööd teha.


- Aseta see püramiid autosse, kui autoga juhtuvad pidevalt sellised pisiprobleemid, mõlkimised ja õnnetused.


Püramiidi ei pea vaid kodus hoidma, et see kodu energiaga tööd teeks. Sa võid Lumiobsidiaani püramiidiga mediteerida ja kasutada seda teraapiates. Lumiobsidiaani püramiid asetatakse Juurtšakra kohale, et sealt välja viia halb energia, eriti kasulik on siis, kui on juba rasked haigused olemas nagu näiteks kehas kasvaja või vähk, siis sellega teraapia tegemine on abistav. Loomulikult peab alati ka ennetavaid teraapiaid endaga tegema, et mitte selliste probleemidega üleüldsegi silmitsi seista. Võid meditatsiooni ajal seda püramiidi käes hoida, et enda sisse rahu tunnet tuua.


Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIOBSIDIAAN PÜRAMIID, Väeesemed, püramiid, stress, halb energia, kodu puhastamine, kodu energia, stress, riiud, alkoholism, alkohol, sõltuvus, arvutisõltuvus, auto kaitse, juurtšakra, teraapia, meditatsioon, raha probleemid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja