LUMIOBSIDIAAN

  • 10.90€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN Ingel ripats
  • Saadavus: Laos


LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Selle sama väljanägemise tõttu on saanud Lumiobsidiaan ka oma nimetuse, kuna selle hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani leidub vulkaanilistes piirkondades, seda seetõttu, et Lumiobsidiaan on laavast tekkinud. Lumiobsidiaani peamiseks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Mehhiko.


Lumiobsidiaan on kõige enam seotud inimese energeetika puhastamise, tasakaalustamise ja kaitsmisega. Lumiobsidiaan on väga kasulik kristall igaühele, kuna see hakkab inimese Auras väga kiirelt tööle. Nii on kõikide laava koostisega kristallidega, need omavad tuleelementi, mis aitab kiirelt sellel kristallil tööd teha.

LUMIOBSIDIAANI INGEL


Lumiobsidiaan asub poole kiiremini tööle, kui sellest valmistada Ingli kuju. Ingli kuju aktiveerib meie lähedal olevad Ingleid meiega koostööd tegema. Kui sa kannad Lumiobsidiaani Inglit, siis sinu kaitseingel tuleb välja sind aitama. Seda väeeset kanna selleks, et enda kaitseingli poolt saada kaitset stressi, depressiooni, Aura lagunemise, õnnetuste, haiguste ja ebaõnne eest. Kanna seda ka siis, kui sa soovid mõnest sõltuvusest vabaks saada. Selleks hoia seda Inglit käes ning soovi selle sisse soov. Soov, mis aitaks vabastada sinu hingest vajaduse magusa järele, vajaduse pidevalt arvutis olemise eest või alkoholismi.


Lumiobsidiaani kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Lumiobsidiaan on Aurat puhastava toimega, mis tähendab seda, et kui sa hakkad seda kristalli esmakordselt kandma, siis see ongi tema kõige esimene töö, mis ta sinuga teeb. Lumiobsidiaan puhastab sinu Aura ära, aitab vabastada ebavajaliku energia Aurast, eemaldada närvilisust ning asjatud muremõtted. Seejärel alles hakkab Lumiobsidiaan ülejäänud oma energiaid sinu abistamisel kasutama ja endast välja andma.

- Lumiobsidiaan leevendab stressi, pinget, ärevust ja aitab sul end hästi tunda.

- See on kristall, mis aitab sul enda vigu näha ja neid tunnistada. Kasulik kristall kõigile, kes ei suuda näha seda, mida sa ise valesti teed.

- Lumiobsidiaan aitab sul endal teisele inimesele tõtt välja rääkida nii, et sa talle haiget ei tee. Lumiobsidiaan aitab sul end vabalt väljendada, ilma teisele haiget tegemata.

- Lumiobsidiaan aitab inimesel näha, mis ta ise endale halba teeb, millised on need tegevused, mis on kahjulikud ja mida võiks muuta enda juures. See tähendab seda, et Lumiobsidiaanil on oskus sind iseendasse vaatama panna. Kui sa kannad Lumiobsidiaani talismanina kaelas, siis see aitab ülikiirelt sinu ellu muudatustel tulla. Lumiobsidiaanil on oskus kiiremas korras sind motiveerida ja muudatusteni sind viia.

- Kanna Lumiobsidiaani talismani, kui sa näed aeg-ajalt luupainajaid ja õudusunenägusid. Järelikult sinu Auras on lekked, mille kaudu deemonid ja kahjulikud hinged ligi pääsevad. Lumiobisidaan aitab sellistel probleemidel kaduda ja luupainajate olemasolul oleks hea, kui sa kannad seda kristalli ka öösel kaelas.

- Lumiobsidiaanil on oskus sinu hingesügavustest välja tuua selliseid emotsioone, pingeid ja probleeme, mida sa isegi ei oska teadagi, et need sinu sees üldse eksisteerivadki. Seda kõike selleks, et jäädavalt mõne probleemiga hüvasti jätta ja lõpetada alateadvuses olevat rahutuseenergiat.

- See kristall on kõigile kasulik, kes soovivad enda mõtteid selgeks saada. Lumiobsidiaan aitab sul näha enda elu selgelt, mõista enda sidet teiste inimestega ja näha ka seda, kes on need inimesed, kes väärivad sinu headust.

- Kanna Lumiobsidiaani koos Rodoniidiga, et vabastada enda hingest kurbust, millele sa põhjendust ei oska anda. Kurbusetunnet, mida sa ei oska iseendale seletada. Lumiobsidiaan oskab koos Rodoniidiga sinu seest esile tuua väga sügavaid probleeme, et sa suudaksid need vabaks lasta ja eluga õnnelikult edasi liikuda.

- Lumiobsidiaan on selline kristall, mis aitab sul iseenda vigadest õppida ja lõpetab sul pidevalt ühtede ning samade vigade sooritamist. Lumiobsidiaan aitab sul analüüsida seda, miks sa nii oled teinud ja miks sa nii enam mitte kunagi ei tohiks teha.

- Sobib neile, kes tunnevad end pidevalt üksikuna või kes reaalselt ongi pidevalt üksinda. Lumiobsidiaan aitab leevendada teistest inimestest eemalolekut ja on väga kasulik neile, kes töötavad perekonnast kaugel eemal. Lumiobsidiaan aitab sul õnnelik olla ja mõista seda, miks sa oled hetkel üksinda, et see on millegi pärast hea.

- Kanna Lumiobsidiaani koos Musta Obsidiaani ja Oonüksiga, kui sa soovid enda elus suurpuhastust teha. Need kolm kristalli koos aitavad sul vabaks saada kõigest sellest, mida sa enda ellu ei soovi. Kui neid kristalle kannad, siis soovi samal ajal, et sinu elust kaoks ära kõik see, mis sulle haiget teeb ja mis sind rusub. Need kristallid aitavad sinu elust välja juhtida inimesi, kes sind ei vääri.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Lumiobsidiaani, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Lumiobsidiaan töötab kõige kiiremini tervendaval eesmärgil siis, kui sa seda talismanina kaelas kannad. Lumiobsidiaan on kasulikuks talismaniks neile, kes soovivad mõnest sõltuvushaigusest lahti saada. Lumiobsidiaan töötab kõikide erinevate sõltuvuste tervendamistega väga hästi.

- Kanna Lumiobsidiaani, kui sa tahad enda toitumisharjumusi muuta. Lumiobsidiaan on üks dieedi kristallidest ja see töötab kõige paremini siis, kui sa kannad seda talismanina kaelas. Lumiobsidiaan aitab sinu intuitsiooni tugevdada ja sul iseenesest paremini toituma hakata. Lumiobsidiaan tekitab süda paha olekut nende toitude suhtes, mis sulle kahjulikud on.

- Kanna talismani lihaskrampide puhul. Kui sul on probleeme südamelihastega, siis kanna seda kristalli koos Amasoniidiga.

SAKRAALTŠAKRA JA JUURTŠAKRA Lumiobsidiaan tervendab kõige enam Sakraaltšakrat. Lumiobsidiaan aitab sellel Tšakral terve olla, haiget Tšakrasüsteemi taastada ning anda sellele Tšakrale elujõudu. Lumiobsidiaan aitab sul iseenda vigu näha ja näha ka seda, kuidas sa endale liiga teed. Lumiobsidiaan aitab tervendada Juurtšakrat, aidates stressist ja depressioonist lahti saada.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Lumiobsidiaan kõige enam KALJUKITSESID. Lumiobsidiaan aitab Kaljukitsi kaitsta halva energia eest ja kaitseb neid stressi jäämisest. Lumiobsidiaan sobib ideaalselt nii Kaljukitse meestele, kui ka naistele. Teiseks abiliseks on Lumiobsidiaan AMBURITELE.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Lumiobsidiaani kristalli soovitan ma laadida Ahhaat või Hematiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.
Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIOBSIDIAAN, Ehted, aura puhastaja, muudatused, enda vigade nägemine, sõltuvused, sakraaltšakra, tervislikum toitumine, lihaskramp, üksinda olemine, töö välismaal, kaljukits, ambur, luupainaja

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja