LUMIOBSIDIAAN

  • 11.70€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


LUMIOBSIDIAAN VÕTMEHOIDJA


LUMIOBSIDIAAN on kõige enam seotud inimese energeetika puhastamise, tasakaalustamise ja kaitsmisega. Lumiobsidiaan on väga kasulik kristall igaühele, kuna see hakkab inimese Auras väga kiirelt tööle. Nii on kõikide laava koostisega kristallidega, need omavad tuleelementi, mis aitab kiirelt sellel kristallil tööd teha.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Kodu võtmete küljes on väga kasulik hoida Lumiobsidiaanist valmistatud võtmehoidjat, kuna see aitab kaitsta kodu halva eest.

- Lumiobsidiaan aitab kodust eemale hoida stressi, kurbust ja negatiivsust. Kui seda perekonnas parajalt juba eksisteerib, siis Lumiobsidiaanil on oskus seda eemaldada.

- Kaitseb ebaõnne ja materiaalse laostumise eest, kui välisuks asub kodu Põhja piirkonnas. Põhi sümboliseerib tööalast edu ja materiaalseid kordaminekuid ning Lumiobsidiaanil on oskus selle energia punktiga sinu kodus koostööd teha.

- Aitab tugevdada kodu Aurat, takistades halval energial kiirelt kinni jääda kodu energia süsteemi.


AUTO VÕTMELE

- Hoia Lumiobsidiaani võtmehoidjat auto võtmete küljes, et autot kaitsta õnnetustesse sattumise eest. Lumiobsidiaanil on oskus kõike kaitsta, mis on selle lähedal ja sellel on oskus õnnetusi ära hoida.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Ahhaat geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Lumiobsidiaanist. Ahhaat aitab võimendada ja taaselustada Lumiobsidiaani energiat.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 2,5*1,5*1,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIOBSIDIAAN, Väeesemed, võtmehoidja, õnnetused, avarii, halb energia, kodu kaitsmine, tasakaalustamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja