LUMIOBSIDIAAN

  • 10.90€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN karu auguga
  • Saadavus: Laos


Karu sümboli tähendus - Karu sümboliseerib perekonna kaitset, ühte hoidmist, rahu ja julgust tegutsemiseks. Karudele on omane käia ühte ja sama rada terve elu jooksul ning seega viitab see nende järjepidevusele, turvatunde vajadusele, ühtsusele. Karud soovivad tasakaalu ja seega nende sümbol viitab ka sellele. Karud sümboliseerivad probleemide lahendamist, väljapääsu leidmist, elu kvaliteedi parandamist, perekonna heaolu parandamist, perekonna säilitamist.


Lumiobsidiaani Karu sümbol aitab saavutada järgmist:

- Lumiobsidiaan aitab vaimsest kehast eemaldada pinged, mis on sinna kogunenud juba pikema aja vältel. Aitab lahti saada pikaajalisest stressist ja enesekindluse probleemidest.

- Suurendab enesesse usku, enesekindlust, ettevõtlikkust ja aitab lahti saada suhtlemise kompleksidest.

- Kiirendab reaktsiooni ja aitab lahti saada enesehävituslikust käitumisviisist.

- Kaitseb lapsi teiste laste vaimse terroriseerimise eest.

- Julgustab iseenda eest seisma ning eemaldab "ohvri rollis" olemise.

- Kui Lumiobsidiaani Karu on eemaldanud kõik need eeltoodud probleemid vaimsest kehast, siis seejärel hakkab see positiivsust ning häid suhteid ligi tõmbama, aitab ellu palju kogemusi tuua, mis aitavad sind lõpuks viia sinna, kuhu sinu tee on ette määratud.


Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Mäekristall ehk Kvarts geoodi peale laadima.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIOBSIDIAAN, Ehted, auguga, karu, lumiobsidiaan karu, usk iseendasse, enesekindlus, kaitse, suhtlemine, pinged, parem tulevik, ohvri roll, lastele

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja