LUMIOBSIDIAAN

  • 6.90€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN süda ripats
  • Saadavus: Laos


Südame sümboli tähendus  Südame sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.


Lumiobsidiaani südame sümbol aitab saavutada järgmist:

- Aitab nendel lastel tugevam olla ja end hästi tunda, kellel on väga oluline tõde, õiglus ning kes ei kannata ebaõiglast käitumist. See aitab neil lastel end paremini tunda, maailma kurvemat poolt mitte nii väga hinge võtta, et see neile endale kurnav oleks. Aitab maailma parandada nii, et see neile endale liiga ei teeks.

- Tugevdab südamenärve, aidates lahti saada rindkeres olevatest valudest või valupistetest.

- Aitab üle saada emotsionaalsest valust ja leevendab närvilist meelt.

- Aitab andestada inimestele, kes on sõnadega või tegudega liiga teinud. Kõige kasulikum on Lumiobsidiaani süda nende jaoks, keda on armastatu petnud - aidates sellest valust üle olla.

- Lumiobsidiaani süda paneb selle kandjat mõtleme asjade või tegude peale, mis kahjustavad teda. See võib olla halb toitumine, vähene liikumine või kriitiline meel. Kui seda külge endast näha, seejärel aitab Lumiobsidiaan selle probleemiga võitlema hakata.
Tehniline
Mõõdud Südame läbimõõt on ca 2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIOBSIDIAAN, Ehted, ripats, süda, südame talisman, lumiobsidiaan süda, südamenärvid, aura kaitsmine, andestamine, valust vabastamine, ülitundlikud lapsed, emotsionaalsus, tõde

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja