LUMIOBSIDIAAN

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN poolkuu ripats
  • Saadavus: Laos

Poolkuu sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest poolkuu on valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu, aga just selle, mida see kristall endas kannab.


LUMIOBSIDIAAN poolkuu sümboolikaga:
Lumiobsidiaan on kahekordselt positiivne kristall, kuna see aitab vabastada negatiivsust sinu sees ja samal ajal positiivsust ligi tuua.

- Poolkuu Lumiobsidiaan aitab vihast lahti saada, nii sellest, mis inimese hinges on, kui ka sellest, mis on suunatud sinu poole. Poolkuu sümboliseerib uusi alguseid ja Lumiobsidiaan sümboliseerib negatiivsest energiast vabastamist. Ehk see võib olla uue alguse kristall suhete jaoks.
- Talisman, mis aitab eluperioodil, kus on palju muudatusi toimumas. Talisman aitab kõige uuega kaasa minna ja häid suhtlemisalaseid võimalusi tuua. Sobib neile, kes kolivad ühest linnast teise või kellel on suured perekondlikud muudatused toimumas. Lumiobsidiaani poolkuu takistab sul endal negatiivset suhtumist uuenduste suhtes tunda, aidates vabalt võtta kõike seda, mida elul pakkuda on.
Tehniline
Mõõdud 2*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIOBSIDIAAN, Ehted, ripats, uus algus, perekondlikud muudatused, kolimine, negatiivsus, viha, viha eemaldamine, positiivsed võimalused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja