MÄEKRISTALL

  • 14.10€

Toote detailid

  • Mudel: MÄEKRISTALL SÜDA võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


MÄEKRISTALL on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mis on üks enim kasutatavamaid ja enim vajaminevamaid kristalle inimeste jaoks. Mäekristall on väga puhta energiaga kristall, mis aitab keskkonnast ja inimese hingest eemaldada ebavajalikku, kahjulikku ning rusuvat energiat. Mäekristall aitab kõikidel teistel kristallidel sinu enda energias ja keskkonnas tööd teha.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Südame sümboli tähendus  Südame sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Mäekristalli südame võtmehoidja on kasulik kodu võtmete küljes hoidmiseks, et vabastada majapidamisest stressi, mis on perekonda tekkinud. Mäekristall on universaalne tervenduskristall, millel on oskus vabastada halba energiat, mis seab takistusi perekonnale. Südame sümbol juhib Mäekristalli tööd perekonna omavaheliste suhete ja armastuse korrigeerimisse.

- Mäekristalli südame võtmehoidja aitab kodu energial kiiremini taastuda ja aitab sinna majapidamisse tuua head armastuseõnne, kus võtmete küljes see on.

- Kaitseb perekonda riidude, nääklemiste, virisemiste ja teiste negatiivsete mõtete, tegude ning mõtteviiside eest. Kui see on mõnes pereliikmes väga tugevalt juba olemas, siis aitab Mäekristalli süda seda leevendada.

AUTO VÕTMELE

- Mäekristalli südame võtmehoidja sobib auto võtmete külge selleks, et puhastada auto energiat ja hoida seda energiat positiivsena. Eriti hästi sobib Mäekristall sellesse autosse, mis on eelnevalt teise omaniku käes olnud. Seda selleks, et vabastada vana omaniku energiat autost.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Mäekristall süda võtmehoidjat lae Mäekristall geoodi peal senikaua, kuni sa kodus oled ja võtmehoidjat kaasas ei kanna, ega ka kasuta. Leia välisukse lähedale selline koht, kus sa saaksid enda võtmehoidjaid ja geoode hoida.

Tehniline
Mõõdud Südame suurus on ca 3*2,5*0,8 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MÄEKRISTALL, Väeesemed, mäekristall süda, mäekristall süda võtmehoidja, võtmehoidja, kodu energia parandamine, kodu, auto, süda, südame talisman

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja