MÄEKRISTALL

  • 12.50€

Toote detailid

  • Mudel: MÄEKRISTALL elevant auguga
  • Saadavus: Laos


Elevandi sümboli tähendus  Elevandi sümboolika on väga positiivne ja külluslik. Usutakse, et elevandid on õnne ja heaolu sümboliks. Elevandid juba Feng Shui järgi toovad majapidamisse õnne, kui nende londid on suunaga üles poole. Kui aga alla poole, siis need aitavad majapidamises rahulikku atmosfääri luua ning eemaldada sinna kogunenud stressi. Elevandid tähistavad ka sõprust ja seega kingitakse elevandi kujusid nendele, keda peetakse enda jaoks kalliteks. Elevant on külluslik ja toob materiaalset õnne.


Mäekristalli Elevandi sümbol aitab saavutada järgmist:

- Mäekristalli Elevant avab südametšakras energiavälja, mis aitab unistustel täituda. Selleks soovitan ma kanda seda elevanti endaga kaasas mõniaeg ja seejärel, kui on tunne, et tahad soovida midagi, siis võta see elevant kätte ning mõtle enda südamesoovile.

- Mäekristalli kombinatsioonis elevandi sümboolikaga aitab soovidel täide minna, mis on seotud materiaalsusega ja isiklike saavutustega.

- Loob positiivse külgetõmbe sellele kandjale, aidates oma mõtetega tuua kõik hea enda ellu. Elevant tõukab negatiivsust ja seega on see ehtekristall ka väga heaks kaitseks.

- Suurendab spirituaalsust ja mida spirituaalsem on inimene, seda lihtsamini saab ta takistused ületatud, kuna sprituaalsuse üks osa on see, et sa tead miks sinu teele midagi tuuakse ja sa ka mõistad, mida sul on sellest vaja õppida. Ja kui sa mõtled niiviisi, siis takistuste ületamine ja probleemide lahendamine on poole kergem.

- Muudab selle kandja äärmiselt positiivseks, optimistlikuks ja aitab elu võtta väga kergelt.

- Aitab eemaldada blokaadid, mis ei lase "heal tulla" ja blokeerib "halba magnetit", mis tõmbab probleeme endaga kaasa.

- Kanna Mäekristalli endaga kaasas selleks, et see aitaks sinu Aural võimsamaks muutuda. Mäekristall suurendab sinu Aurat ja kui Aurakeha muutub suuremaks, siis muutub ka sinu enda vägi võimsamaks. Mida suurem on Aura, seda rohkem mahub sinu ellu positiivsust ja õnne.

SODIAAK

Tähemärgilt abistab Mäekristall kõige paremini LÕVISID, aidates nende soovidel täituda. Mäekristall aitab JÄÄRADEL uusi alguseid luua ja SÕNNIDEL tööalaselt uutel ettevõtmistel paremini õnnestuda.

Mäekristall on õnne ja heaolu talismaniks neile, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi sodiaagi ülemineku ajal. Mäekristall aitab mõtteid selgeks teha, ülemõtlemisest vabaks saada, see toob tervist ja head enesetunnet. Kõik need, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi ülemineku ajal võiksid omada just Mäekristalli.
Tehniline
Mõõdud ca 2*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MÄEKRISTALL, Ehted, auguga, elevant, mäekristall elevant, materiaalne jõukus, hea õnn, soovide täitumine, spirituaalsus, kergem elu, lõvi, jäär, sõnn, sodiaagi üleminek, kaksikud, vähk

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja