MÄEKRISTALL

  • 18.80€

Toote detailid

  • Mudel: MÄEKRISTALL käekett (pärl 10mm)
  • Saadavus: Laos


MÄEKRISTALL avastati esmalt Alpi mägedes ja seejärel kogu maailmast. Iidsed inimesed aga arvasid, et Mäekristall tekkis jääst, mis mitte kunagi ära ei sulanud. Mäekristall on universaalne kristall, mille kohta ma ütlen, et see on kõikide teiste kristallide ema. Kristall, mis on puhta energialainega, mille põhiliseks omaduseks on Aura puhastamine ja aitab teiste kristallide maagilistel omadustel sinu Aurasse jõuda.


Mäekristallist valmistatud ehted võiksid olla igale kristallihuvilisele, müstika armastajale esimesed kristallidest ehted, kuna need aitavad Aura tasakaalu viia ja kõikidel teistel kristallidel toimima hakata.

MÄEKRISTALLI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

Ükskõik, millise teise kristallkäeketiga koos kantakse Mäekristalli - Mäekristall aitab teisel kristallil Aurasse jõuda, tehes eelnevalt Aura puhtaks ebakõladest.

- Mäekristalli soovitan ma kanda igalühel, kes soovib kristallide maailma sisse minna. See on kristall, mis korrastab sinu Aura ära ja aitab kõikidel teistel kristallidel sinuga tööd tegema hakata. Aidates likvideerida ebavajalikku ja isegi kahjulikku energiat, asendades selle uue puhta väega. Mida puhtam on sinu Aura, seda kiiremini hakkavad kõik teised kristallid tööle. 

- Kanna Mäekristalli selleks, et enda mõttemaailma selgemaks saada. Mäekristall on kristall, mis aitab pidevast segaduse tundest lahti saada ja see suurendab keskendumisvõimet. 

- Mäekristall on väga kasulikuks kristalliks, kui soovitakse kristallide energiaid paremini tunnetama õppida. Mäekristalli kandmine muudab sind teiste kristallide suhtes tundlikumaks ja see aitab sul ise valida endale õigeid kristalle nii kandmiseks, kui ka koju toomiseks. 

- Kanna Mäekristalli endaga kaasas selleks, et see aitaks sinu Aural võimsamaks muutuda. Mäekristall suurendab sinu Aurat ja kui Aurakeha muutub suuremaks, siis muutub ka sinu enda vägi võimsamaks. Mida suurem on Aura, seda rohkem mahub sinu ellu positiivsust ja õnne.

Missiooni hingesugulasi aitab sul üles leida Aqua Aura ja Mäekristalli kandmine. Kui sa kannad vahel neid kristalle või regulaarselt, siis sa tõmbad missiooni hingesugulasi enda ellu. Kui neid kristalle kannavad üheskoos kõik missiooni hingesugulased samal ajal, siis see side muutub veelgi tugevamaks. Kui ei ole üksteist veel leitud, siis leitakse ja kui ollakse juba koos, siis muutuvad õpingud võimsamaks. Ka üksteisega koosolemine muutub positiivsemaks ja inspireerivamaks.

- Mäekristalli kandmine vasakul käel aitab mineviku probleemidest lahti saada, kui sinna kõrvale lisatakse kas RodoniidiFuksiidiMusta Obsidiaani või Oonüksi käekett.

- Kandes koos Roosa Kvartsiga või mõne teise armastuse kristalliga vasakul käel, aitab Mäekristall suhet tugevdada.

- Kaitseb negatiivsete inimeste eest, aidates enda energiat hoida nendega suheldes.

- Erinevate tervendavate kristallidega koos kandes aitab see haigusest lahti saada ja sellel terveneda. Tervise kristallideks võib olla VerekiviMerevaikSammalahhaat või Bretšastunud Jaspis, kui üldine füüsiline on igatepidi nõrk. Või siis konkreetse kristalliga koos kandes, mille tervendavaid omadusi te vajate.

- Aitab aju vasakut poolkera tasakaalustada ja tervendada. Aitab puhastada Juurtšakrat ja tervet Aurat.

- Kandes koos armastuse kristallidega paremal käel aitab Mäekristall armastust, sõprust ja häid inimesi ligi tuua.

- Suurendab soovmõtlemist ja aitab südamesoovidel täituda.

- Erinevate tervendavate kristallidega aitab haigustest eemale hoida, kaitstes tervist.

- Paremal käel kandes koos ükskõik millise Krüsokolla ehtekristalliga aitavad need kristallid laste ja nooremate inimeste immuunsust tugevdada. Eriti kasulik neile, kelle hingamissüsteem on nõrk.

- Aitab aju paremat poolkera tasakaalustada ja tervendada. Aitab puhastada Juurtšakrat ja tervet Aurat.

- Mäekristallil on üks väga hea omadus olemas ja see annab väga suure põhjuse selle kandmiseks ning kodus hoidmiseks. Mäekristall avab inimese hinge ja meeled erinevatele energiatele, aidates kuulda seda, mida erinevatel hingedel, Inglite, teejuhil, kaitseinglil või paljudel teistel talle öelda on. Mäekristall õpetab seda, kuidas kuulata neid, kes on inimese jaoks nähtamatud, avades sellise oskuse inimese hinge sees.

Mäekristallist valmistatud ehteid võib koos kanda kõikide maagiate või väeesemetega. Mäekristall võimendab nende toimet.

SODIAAK 

Tähemärgilt toovad Mäekristalli ehted LÕVIDELE head tervist ning aitab neil oma soove ellu viia.

Mäekristall on õnne ja heaolu talismaniks neile, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi sodiaagi ülemineku ajal. Mäekristall aitab mõtteid selgeks teha, ülemõtlemisest vabaks saada, see toob tervist ja head enesetunnet. Kõik need, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi ülemineku ajal võiksid omada just Mäekristalli.

Mäekristallist valmistatud ehteid võib puhastada Salvei viiruki või rituaalitaimega, aitab ka Mäekristall geoodil hoidmine.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm, pärl on 1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MÄEKRISTALL, Ehted, käekett, mäekristall käekett, tervendamine, aura puhastus, kristallide võimendamine, armastus, tervis, soovmõtlemine, soovide täitumine, juurtšakra, parem aju poolkera, vasak aju poolkera, sodiaagi üleminek, kaksikud, vähk

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja