MÄND

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: MÄND lõhnaküünal
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MÄND on teada tuntud külluse rituaalide ja maagiate taim, mida kasutatakse külluse energia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendiks, mis tähendab seda, et seda taime ja selle essentsist valmistatud küünalt võib kaitsega seotud rituaalides kasutada. Mänd sümboliseerib vastupidavust, jõukust ja elujõudu.


Männi
küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel luues armastust enda ümber ja koju:

- Männi essentsiga küünalt on hea põletada külluse kristallide keskel. Seda kõike sellepärast, et aktiveerida külluse kristalle. Täiskuu ajal või perioodil, mil tehakse erinevaid külluse rituaale, siis on hea seda põletada külluse karbi, rahapuu või kristallide juures. Seda selleks, et aktiveerida neid korrapäraselt tööle. See on nagu lihtne küünlarituaal.

- Põleta seda küünalt ükskõik millises toas, et sinna ilmakaarde kutsuda head õnne ligi. Männi küünal on hea õnne ligi kutsumise jaoks. Kui hoiad seda kodu lääne poolemas toas, siis kutsud perekonna õnne ligi, kui idas, siis tervise õnne ja näiteks, kui sa põletad seda põhja poolsemas toas, siis kutsud majja tööõnne.

- Männi küünalt on kasulik põletada välisukse ees, et eemale peletada majja sisenenud halba energiat. Seda võib ka ennetaval eesmärgil seal põletada.

- Männi küünalt kasutatakse erinevates rituaalides ja maagiates, kus tehakse külluse ligi tõmbamise rituaale ning materiaalsete soovide teele saatmist. Mändi kasutatakse rahamaagiates, tööedu rituaalides ja materiaalse ebaõnne vabastamise rituaalides. 


TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, suur küünal ca 60h

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MÄND, Väeesemed, küünlad, küünal, kodu tervendamine, aura puhastamine, väeese, rituaal, küllus, kaitse, külluse karp, hea õnn, männi küünal, mänd

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja