MALAHHIIT

  • 4.50€

Toote detailid

  • Mudel: MALAHHIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MALAHHIIT on tuntud oma mitmete kaitse omaduste pärast, milleks on kaitsmine lennuõnnetuste eest, kaitsmine "kurja silma" eest ja vaimsete rünnakute eest, mida tuleks kaitsta kõigil, isegi neil, kes ei tegele spirituaalsete teemadega. Malahhiiti kantakse kaasas lennureisidel, kuna usutakse, et see aitab kaitsta lennukitega seotud õnnetuste eest ja seega on see üks tähtsamaid reisimise kristalle. Malahhiiti on kantud juba aegade algusest peale mürgituste eest kaitsmiseks, eriti, mis on seotud madudega, eksootiliste putukatega ja bakteriaalsete haiguste ärahoidmisega. Malahhiiti kasutatakse hirmude ravitsemiseks, mis on seotud lendamisega, pimeduse kartmisega ja hingede kartmisega. Malahhiiti hoitakse arvutite ja telefonide kõrval, et ära hoida negatiivseid sõnumeid ja usutakse isegi, et Malahhiit aitab kaitsta internetis toimuvate varguste ja kelmuste eest.


Malahhiit ise on üks võimekamaid külluse kristalle. See tähendab aga seda, et kui sa oled võtnud Malahhiidi enda ellu, siis see hakkab sinu külluslikku poolt suurendama. Aidates enda sees olevaid energiaid sinu või sinu kodu energiavälja jagada. Selle käigus vallandub külluse voog, mis hakkab sinu ellu soovitud küllust ligi kutsuma. Seega, kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu ellu küllust ligi kutsuda, siis Malahhiit on selleks väga õige valik.


"Kaitseb kurja ja halva väe eest"

Malahhiit on teada tuntud oma kaitsvate omaduste poolest. Malahhiidi vägi üksnes on juba nii võimas, et selle kohalolek peletab kõik sissetungiva kahjuliku energia minema. Ükskõik, kus Malahhiit on, seal saab kurjus ja stress vastulöögi. Aseta Malahhiidi kristall endale sobilikule kohale, kus kohast sa soovid halba energiat eemale juhtida.


"Suurendab loomingulisust"

Malahhiit on selline kristall, mis aktiveerib sinu meeled tööle ja muudab sind aktiivsemaks tegutsejaks nii füüsilises, kui ka emotsionaalses mõttes. Kui sa oled Malahhiidi läheduses, siis see annab sulle energiat. Sellist energiat, mis tekitab sinus tunde, et sa tahaksid nüüd kangesti millegi nimel tegutseda. Malahhiit suurendab sealjuures ka loomingulisust ja aktiveerib inspiratsiooni. Väga kasulik kristall neile, kes soovivad ideid saada ja seda ükskõik, millises valdkonnas.

 

TÜÜMUSE TŠAKRA EHK KÕRGEM SÜDAMETŠAKRA


Malahhiit on Südametšakra tervendaja, kuid sellel on oskus ka avada kõrgemat Südametšakrat ehk Tüümuse Tšakrat. See Tšakra pesitseb täpselt meie Südametšakra kohal ja selle avanemise-tervenemise käigus saame me ühendust enda hingesugulastega. Malahhiit tervendab Südametšakrat, avades Tüümuse ja mis omakorda avab tee armastuse õnneni. Kui kõrgem Südametšakra hakkab tervenema, siis inimene saab kogeda ka tõelist armastust. Enne seda ei ole see kahjuks võimalik. Malahhiit on üks parimaid kõrgema Südametšakra tervendajaid.


RAVITSEMINE


Malahhiit ravitseb naiste reproduktsiooni organeid ja seda kasutatakse tsüstide ravimisel. Selleks asetatakse kolm Malahhiidi tükki haigele piirkonnale ning moodustatakse nendest kolmnurk ja hoitakse ige päev umbes veerand tundi nendel kohtadel. Peale ravitsemist puhastatakse kristallid. Malahhiiti kasutatakse veel Parkinsoni tõve, jalgade paistetamise, malaaria, liigse higistamise ravitsemiseks ja neerukivide eemadamiseks.

Malahhiidi koostises on mürgiseid aineid ning seega ei tohi seda kristalli vee-eliksiirina ja seega kasutatakse Malahhiiti vaid ehtena kandmiseks ning nahapealsete ravitsemisviisidega.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Jõukuse nurk - Jõukuse nurk asub kodu välisuksest vaadatult kõige kaugemas vasakus nurgas ning sinna valmistatakse rahakarp või külluse karp, kuhu kogutakse külluse kristallid ja majapidamise kogutud raha. Külluse nurga karbi sisse kombineeritakse järgmised kristallid, mis toovad sinna majja materiaalset küllust - Malahhiit koos Rohelise Aventuriini, Tsitriini, Sammalahhaadi, Rohelise Kvartsi, Püriidi, Tiigrisilma, Gagaadi ja Krüsopraasiga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MALAHHIIT, Kristallid, poleeritud, malahhiit poleeritud, kurjuse eest kaitsmine, reisimine, kaitse, lendamine, mürgitused, hirmud, kõrgem südametšakra, tüümuse tšakra, küllus, külluse nurk, külluse karp, jõukus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja