MALAHHIIT

  • 65.60€

Toote detailid

  • Mudel: MALAHHIIT püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PÜRAMIID on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristallikomplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.


MALAHHIIT  on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks roheline toon. Malahhiit võib olla väga erksa värvusega rohelisega kui ka tumerohelise tooniga. Malahhiidile on iseloomulikuks kirju muster ja struktuuris olevad erinevad rohelist värvi jooned. Malahhiidi kohta on andmeid, et juba 3000 aastat eKr. valmistati sellest väeesemeid ja ehteid. Malahhiit on kuni tänapäevani spirituaalsete inimeste seas väga kõrgel positsioonil ja sellel on väga tugevad energiapõhised omadused.

Malahhiidi peamiseks leiu- ja kaevanduspiirkonnaks on Lõuna-Aafrika, Rumeenia, Kongo, Austraalia, Tšiili ja USA. Malahhiidi mineraal koosneb mürgistest ainetest, küll aga ei ole ühtegi juhtumit, kus Malahhiit oleks kedagi mürgitanud või mingisuguseid reaktsioone tekitanud. Malahhiit poleeritakse ära ja kui ei ole kristallitolmu, siis ei saa ka see kahjulik olla. Sellegi poolest Malahhiiti kantakse enda energia täiustamiseks.

Malahhiit on küllaltki hinnaline kristall. Seda seetõttu, et seal, kus seda leidub, on Malahhiidi kristalli ehk kivimit teiste kristallidega võrreldes vähe ja selle ehtetöötlemine on kulukam.

"Külluse ligi meelitaja ja rahavoolu aktiveerija"

Malahhiit ise on üks võimekamaid külluse kristalle. See tähendab aga seda, et kui sa oled võtnud Malahhiidi enda ellu, siis see hakkab sinu külluslikku poolt suurendama, aidates enda sees olevaid energiaid sinu või sinu kodu energiavälja jagada. Selle käigus vallandub külluse voog, mis hakkab sinu ellu soovitud küllust ligi kutsuma. Seega, kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu ellu küllust ligi kutsuda, siis Malahhiit on selleks väga õige valik.

Püramiid on väga võimsa väega ja see muudab Malahhiidi võimekamaks, aidates Malahhiidi külluslikul energial sellesse ruumi üle kanduda, kus see püramiid parasjagu asub. Aidates tervendada selle piirkonna külluse ja rahavoolu energiat.

Kõige ideaalsemaks kohaks Malahhiidi püramiidi hoidmiseks on sinu kodu Ida ja Kagu ilmakaar. Ida sümboliseerib seda küllust, mis sul juba on ja Kagu seda, mida sul veel ei ole. Malahhiidi püramiid Ida ilmakaares aitab hoida seda, mida oled loonud ja Kagus aitab see uusi võimalusi ligi kutsuda.

Malahhiidi püramiidi on kasulik hoida tööjuures või kontorilaua peal. Aseta selle ümber teisi külluse kristalle, et Malahhiidi püramiid saaks nende väed ühendada ja neid mitmekordistada. Võid ka enda koju Malahhiidi püramiidi otse külluse kristallide keskele asetada.

Kui sul on loodud kodu Põhja ilmakaarde tööedu kristallide komplekt, siis Malahhiit sobib ka nendega kokku, aidates neid kristalle aktiveerida. Kodu Põhja ilmakaar sümboliseerib tööedu, ärilist edu ja isiklikke saavutusi. Kui sa selle püramiidi sinna paned, siis sa kutsud enda erialasse õnne ligi, aidates sul rikkaks läbi enda töö saada.

Malahhiidi püramiidi alla võid enda või enda perekonna pildi panna, kui sa soovid, et see teie eludesse isiklikku küllust ja rahavoolu tooks.

"Kaitseb kurja ja halva väe eest"

Malahhiit on teada-tuntud oma kaitsvate omaduste poolest. Malahhiidi vägi üksnes on juba nii võimas, et selle kohalolek peletab kõik sissetungiva kahjuliku energia minema. Ükskõik, kus Malahhiit on, seal saab kurjus ja stress vastulöögi. Aseta Malahhiidi kristall endale sobilikule kohale, kus kohast sa soovid halba energiat eemale juhtida.

Malahhiidi püramiidi aseta näiteks kodu välisukse vahetusse lähedusse. Seda selleks, et tuppa tulnud inimene ei tooks endaga ebaõnne koju kaasa. Näiteks tööstressi, kurbust, muresid ja teisi halbu emotsioone. See töötab nagu filtreerija, mis puhastab hinge enne ära, kui koju sisenetakse. Sellega saad sa enda kodu energiat puhtana hoida. Analoogse toimega on ka Mäekristallist ja Šungiidist valmistatud püramiidid.

"Suurendab loomingulisust"

Malahhiit on selline kristall, mis aktiveerib sinu meeled tööle ja muudab sind aktiivsemaks tegutsejaks nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes. Kui sa oled Malahhiidi läheduses, siis see annab sulle energiat. Sellist energiat, mis tekitab sinus tunde, et sa tahaksid nüüd kangesti millegi nimel tegutseda. Malahhiit suurendab seal juures ka loomingulisust ja aktiveerib inspiratsiooni. Väga kasulik kristall neile, kes soovivad ideid saada ja seda ükskõik, millises valdkonnas.

Malahhiidi püramiidi hoia enda töö juures, kui sinu töö on loominguline. Kui sa näiteks oled arhitekt, sisekujundaja, laulja, näitleja, disainer, kunstnik või tegeled mõne teise loomingulise tööga, siis Malahhiidi püramiid toob sulle selles valdkonnas head õnne. See aktiveerib sinu meeled ja jagab sulle vajalikku inspiratsiooni. Samas külluse kristallina aitab see sinu eriala peal ka materiaalset jõukust ligi meelitada.

"Segamatu olek"

Malahhiidi püramiid suunab enda seest välja sellist energiat, mis aitab sul keskenduda. Keskenduda ka sellises keskkonnas, kus on väga palju segajaid. Sobib sulle, kui sinu tööjuures on palju inimesi või kodus on paljud pereliikmed pidevalt niiöelda lärmi tekitamas. Kui sa asetad Malahhiidi püramiidi tööjuurde, siis see aitab sul rahulikult enda töösse keskenduda, kui õppelaua peale, siis see aitab rahulikult õppida. Kui sa asetad selle ükskõik kuhu koju, siis see aitab kõikidel perekonnaliikmetel oma asju ajada nii, et keegi teine perekonnast teda ei segaks.

"Kingitakse sõpruse, äripartnerite ja suhte sümboliks"

Malahhiidi püramiid on väga võimas väeese ja Malahhiiti peetakse selliseks kristalliks, mis aitab suhteid säilitada ning nendesse õnne tuua. Malahhiidi püramiidi kingitakse enda sõbrale, äripartnerile või enda kaaslasele, et seda suhet säilitada. See on selle suhte sümboliks ja kaitsvaks talismaniks. Tuues õnne kahe inimese vahel olevasse koostöösse või armastusse.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Malahhiidi püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Palo Santo puu suits.

Antud Malahhiidi püramiidid on Malahhiidi plaatidest kokku pandud!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MALAHHIIT, Väeese, püramiid, malahhiit püramiid, kagu, ida, põhi, rahavool, küllus, tööedu, loomingulisus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja