MALAHHIIT

  • 39.50€

Toote detailid

  • Mudel: MALAHHIIT auguga ovaalne
  • Saadavus: Laos


MALAHHIIT  on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks roheline toon. Malahhiit võib olla väga erksa värvusega rohelisega, kui ka tumerohelise tooniga. Malahhiidile on iseloomulikuks kirju muster ja struktuuris erinevad rohelist värvi jooned. Malahhiidi kohta on andmeid, et juba 3000 aastat eKr. valmistati sellest väeesemeid ja ehteid. Malahhiit on kuni tänapäevani spirituaalsete inimeste seas väga kõrgel positsioonil ja sellel on väga tugevad energiapõhised omadused.

Malahhiidi peamisteks leiu- ja kaevanduspiirkondadeks on Lõuna-Aafrika, Rumeenia, Kongo, Austraalia, Tšiili ja USA. Malahhiidi mineraal koosneb mürgistest ainetest, küll aga ei ole ühtegi juhtumit, kus Malahhiit oleks kedagi mürgitanud või mingisuguseid reaktsioone tekitanud. Malahhiit poleeritakse ära ja kui ei ole kristallitolmu, siis ei saa ka see kahjulik olla. Sellegi poolest Malahhiiti kantakse enda energia täiustamiseks.

Malahhiit on küllaltki hinnaline kristall, seda seetõttu, et seal, kus seda leidub, seal on Malahhiidi kristalli ehk kivimit teiste kristallidega võrreldes vähe ja selle ehtetöötlemine on kulukam. 

Malahhiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Malahhiidi peamiseks omaduseks on selle kandja ellu tuua materiaalset head õnne. Kui sa kannad Malahhiidi kristalli, siis see suurendab sinu eduenergiat ja suurendab sinu õnne väge. Malahhiit tõmbab sinu poole võimalusi. See on võimaluste looja ja õnne tooja.

- Meestele mõjub Malahhiit vägagi külluslikult ja see on üks meeste külluse talismanidest. Meestele vajalike kristallide kohta saad lugeda SIIT artiklist "Mehed - kristallid, mis annavad jõudu, tervist ja küllust".

Malahhiit kaitseb suhet, armastust ja tundeid. Malahhiiti kantakse sellepärast, et enda suhet hoida ja luua sellele tugev kaitsekilp ümber. Seda selleks, et keegi teine ei saaks suhet rikkuda ja sellesse sekkuda.

Kanna Malahhiiti koos teiste armastuse kristallidega, et enda ja kaaslase suhet kaitsta. Malahhiit sobib kokku näiteks KuntsiidiRoosa Kvartsi või Granaadiga.

- Malahhiit aitab neid inimesi, kelle elus puudub õnn. Järelikult Auras ei ole õnne kanalid avatud ja sinu ellu ei saa midagi head tulla. Kui sa tunned, et ebaõnn on sind tabanud, siis kanna Malahhiiti võimalikult pika kee või paela otsas, et see ulatuks Päikesepõimiku lähedale. Päikesepõimik asub sinu naba kohal ja seal asub ka külluse ning õnne kanal.

- Kanna Malahhiiti, kui sa soovid olla edukas enda valitud erialal või selle töö peal, kus sa töötad. Malahhiit aitab sul vastu pidada, motiveerida sind tööd tegema ja annab sulle vajaliku tuge, et hakkama saada.

- Aitab lahti saada ohvri rollist ja ohvriks olemisest. Annab tuge kellegi teise mõjuväljast välja tulemiseks ja iseseisvaks muutumiseks.

- Soovitan Malahhiiti kanda nendel naistel, kes kardavad sünnitada ja kes on lapseootel ning kardavad, et lapsega juhtub midagi. Malahhiiti võiks kanda ka sünnituse ajal, et ära hoida suuri probleeme, mis võib sünnitusega tekkida. 

- Eemaldab lennuhirmu ja kaitseb sind lennu ajal ohtlike olukordade ning "süda paha" oleku eest.

- Malahhiit kaitseb inimeste eest, kes soovivad sulle teadlikult liiga teha ja eriti nende eest, kes himustavad sinu positsiooni või varandust. Kanna seda kristalli töö ajal siis, kui keegi soovib sinu positsiooni üle võtta või kui keegi kiusab sind töö juures.


- Malahhiit on üks tugevamatoimelisemaid rahamaagia, külluse ja rahavoolu kristalle. Kristall, mis suudab säilitada enda sisse sõnad, mis on seotud rahaenergia tõstmise ja võimendamisega. Kristall, mis toob rahaõnne sinu ellu ja veel enam siis, kui sa oled selle sisse laadinud ka soovi, et see nii toimiks. Kui sa hakkad esmakordselt Malahhiidist valmistatud ehet kandma, siis hoia seda ehet käes ja soovi sinna sisse soov enne selle kandmise asumist.


RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Malahhiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Mürgitused, troopiliste putukate ja haiguste vastane, aitab viljatuid, soosib kehast mürkide väljutamist, aitab kaasa ohutule sünnitamisele, parandab reproduktsiooni organite tööd. Malahhiit on kasulik vereringele ja aitab takistada verehaiguste loomist.

- Malahhiiti soovitan kanda siis, kui kehas on mõne aine allergia ja kui sa ei tea mille vastu sul see allergia on. Malahhiiti kandes hakkab sul seda toitu süües paha, kus sees on see aine. See annab võimaluse, et sa saaksid teada, mille vastu sul allergia on.

SÜDAMETŠAKRA 


Malahhiit tugevdab, tervendab ja taastab Südametšakrat. Malahhiidi kandmine Südametšakra kohal aitab taastada sellist energiakanalit, mis on kõvasti haavata saanud. Südametšakra saab haavata suhte purunemisel ja armastatud inimese poolt reedetud olles. Kui sind on maha jäetud, suhe on purunenud või sind on petetud, siis Malahhiit aitab sellest kõigest üle olla ning vabaks lasta kurbust, mis sellega kaasas käib.


TÜÜMUSE TŠAKRA EHK KÕRGEM SÜDAMETŠAKRA


Malahhiit on Südametšakra tervendaja, kuid sellel on oskus ka avada kõrgemat Südametšakrat ehk Tüümuse Tšakrat. See Tšakra pesitseb täpselt meie Südametšakra kohal ja selle avanemise-tervenemise käigus saame me ühendust enda hingesugulastega. Malahhiit tervendab Südametšakrat, avades Tüümuse ja mis omakorda avab tee armastuse õnneni. Kui kõrgem Südametšakra hakkab tervenema, siis inimene saab kogeda ka tõelist armastust. Enne seda ei ole see kahjuks võimalik. Malahhiit on üks parimaid kõrgema Südametšakra tervendajaid.


SODIAAK 


Tähemärgilt mõjutab kõige enam KALJUKITSEDE ja SKORPIONITE Aurat. Skorpionitele toob Malahhiit materiaalset edu ja seda on mõistlik kanda Skorpionil tööedu tagamiseks. Malahhiit on Skorpioni jaoks materiaalse edu, külluse, rahavoolu, tööedu ja õnne toovaks kristalliks. Malahhiit on Skorpioni jaoks universaalseks materiaalse õnne kristalliks. Kaljukitsedele toob Malahhiit konkreetselt rahaõnne. NEITSITELE, kes on sündinud 23. - 24. augustil, nende jaoks on Malahhiit tervise kaitse talismaniks.


Numeroloogia järgi on Malahhiit materiaalse edu ja õnne talismaniks neile, kes on sündinud elutee number 1 all. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Tehniline
Mõõdud ca 4,5*3*1,5 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MALAHHIIT, Ehted, auguga, malahhiit auguga, südametšakra, tasakaal, intuitsioon, salakavalus, õige ja vale, mõistmine, selgeltkuulmine, reisimine, kaitse, rahamaagia, kõrgem südametšakra, tüümuse tšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja