MALAHHIIT ELEVANT

  • 199.00€

Toote detailid

  • Mudel: MALAHHIIT ELEVANT
  • Saadavus: Laos


AINUEKSEMPLAR!


MALAHHIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks roheline toon. Malahhiit võib olla väga erksa värvusega rohelisega kui ka tumerohelise tooniga. Malahhiidile on iseloomulikuks kirju muster ja struktuuris esinevad erinevat rohelist värvi jooned. Malahhiidi kohta on andmeid, et juba 3000 aastat eKr. valmistati sellest väeesemeid ja ehteid. Malahhiit on kuni tänapäevani spirituaalsete inimeste seas väga kõrgel positsioonil ja sellel on väga tugevad energiapõhised omadused.

Malahhiidi peamiseks leiu- ja kaevanduspiirkonnaks on Lõuna-Aafrika, Rumeenia, Kongo, Austraalia, Tšiili ja USA. Malahhiidi mineraal koosneb mürgistest ainetest, küll aga ei ole ühtegi juhtumit, kus Malahhiit oleks kedagi mürgitanud või mingisuguseid reaktsioone tekitanud. Malahhiit poleeritakse ära ja kui ei ole kristallitolmu, siis ei saa ka see kahjulik olla. Sellegipoolest kantakse Malahhiiti enda energia täiustamiseks.

Malahhiit on küllaltki hinnaline kristall. Seda seetõttu, et seal, kus seda leidub, on Malahhiidi kristalli ehk kivimit teiste kristallidega võrreldes vähe ja selle ehtetöötlemine on kulukam. 


Malahhiidi elevant


Idamaades valmistatakse väga palju kujundeid kristallidest ja üheks populaarseks Malahhiidi sisekujundus elemendi kasutamiseks on see, et sellest graveeritakse elevandi kujusid. Igast kristallist valmistatakse teatud sorti kujundeid, arvestades nende kristallide energeetilist toimet. Nagu ma olen ka ennem maininud, et iga kujund toob kristallist teatud oskuse tugevamalt välja ning muudab selle päris võimsaks väeesemeks. Malahhiit on tuntud oma kaitsva ja küllusliku toime tõttu ning kombineerides seda kristalli elevandi sümboolikaga, teeb elevant Malahhiidist võimsa külluse elemendi sinu koju. 


- Malahhiidi elevant toob majja küllust, materiaalset jõukust, nii ärilist, kui ka tööalalist edu ning soosib häid kordaminekuid. Mitte ainult üksnes külluse kristall, vaid nende mõlema sümboolika kaitse omadus annab nii olemasolevale varandusele kui ka suhtele tugeva kaitse. Nagu ikka on Feng Shui järgi majapidamise külluse nurk või piirkond, kuidas iganes kellelegi meeldib seda nimetada, kodu Ida koos Kagu poolse alaga. Feng Shui järgi võiks see imeilus Malahhiidi elevant paikneda justnimelt seal, aga on olemas ka teisi kohti. Elevante, mille londid on suunaga ülespoole asetatakse välisukse vastasseina, et kaitsta kodu varandust. Seega sobib see Malahhiidi elevant ka sinna ning üheks teiseks heaks kohaks on välisukse kõrval õues. Seda varianti saavad küll kasutada vaid need, kellel on oma eraldi elamine. Seal kaitseb Malahhiidi elevant perekonda purunemise eest. Elevandi lont allapoole pigem vaigistab energiaid ning kasutatakse energia maandamiseks stressi kristallidega koos. Üldjuhul valmistatakse neid pigem teistest kristallidest. 

- Sobib töölaual hoidmiseks, aidates headel äriideedel või loomingulistel lahendustel tulla, mis omakorda toovad ka materiaalset kasu.

- Peale Malahhiidi elevantide külluslike omaduste aitab see kurbustundest lahti saada, aidates kogu perekonna melanhoolia tundest ja negatiivsetest emotsioonidest vabastada. Selleks soovitan ma elevanti hoida ruumis, mis on majas kõige suurem ja asetada see nurka, kus keegi eriti ei käi (kui seal on seisvate asjadega kapp, siis sobib Malahhiidi elevant sinna peale väga hästi, aidates seisvast energiast lahti saada, mis omakorda kurbust maja pererahvale toob).

- Kodu välisukse kõrvale asetades Malahhiidi elevandi, aitab see majja üleüldist head õnne tuua, nii armastuses kui ka materiaalsuses.

Malahhiidi elevandid on puhas käsitöö, seega kõik elevandid on ainulaadsed ja võivad üksteisest erineda tekstuuri ning kuju poolest.
Tehniline
Mõõdud pikkus 10 cm, kõrgus 7 cm ja laius 3 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MALAHHIIT, ELEVANT, Väeesemed, malahhiit elevant, materiaalsus, jõukus, küllus, varandus, raha, külluse nurk, ida, kagu, feng shui, kurbus, negatiivsusest lahti saamine, jõukus, head materiaalsed ideed, loomingulised kasulikud ideed, hea armastuse õnn

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja