MARIAMI JASPIS

  • 3.20€

Toote detailid

  • Mudel: MARIAMI JASPIS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on heledamad pruunid ja kohati kollakad-oranžid mustrid peal. See sama muster, mis Mariami Jaspise tekstuuris on, meenutab kohati usse. Mariami Jaspist leidub üle maailma väga paljudes erinevates kohtades. Mariami Jaspise peamisteks leiukohtadeks on Brasiilia ja Mehhiko. Mariami Jaspise üheks teiseks tuntud nimetuseks on Kobra Jaspis.


Mariami Jaspis on kristall, mis aitab sind vabastada vanadest harjumustest, mis sind enam ei teeni. Eriti kasulik on see kristall neile, kes on väga tundlikud muudatuste osas ning kellel on väga raske üldse enda elus suuremaid muudatusi luua. Mariami Jaspis aitab näha, et alati leiab uue töökoha, kui vana ja harjumusse jäänud töö on ära kadunud. See on kristall, mis aitab tervislikumalt toituda, aidates lahti lasta sisse jäänud toitumisharjumustest, mis samuti tegelikult kehale liiga teevad. Selleks, et Mariami Jaspis niiviisi sinuga töötaks, tuleb seda endaga kaasas kanda.

See on kristall, mida hoitakse voodi all või astraalrännaku kristallide komplektis. Mariami Jaspis aitab vabastada blokaade, halba energiat ning takistavat väge, mis ei lase sul unenägusid kogeda. Mariami Jaspis sobib eriti meestele, kes ei suuda unes asju ette näha.

Mariami Jaspis on keskendumisele hea, aidates sul leida enda sees rahumomenti, kus sa saad tõsisemalt millegisse keskenduda. Sobib hoidmiseks töölaua peal või kanna seda töö tegemise ajal või õpingute ajal endaga kaasas.

Kui laps kardab pimedust ja soovib tule valgusel magama jääda või hoopis kardab enda toas magama jääda, siis siinkohal aitab Mariami Jaspis. See kristall tervendab pimedusehirmu, aidates sellest lahti saada. Selleks tuleb Maiami Jaspist voodis või voodi all hoida.

Mariami Jaspist võiks hoida iga autojuht enda autos, kelle töö on seotud pikamaa auto juhtimisega. Mariami Jaspis toob neile tööalast edu ja õnne ning kaitseb ohtude eest, mis selle tööga kaasa tulevad. Mariami Jaspis kaitseb vaenulike inimeste/hääletajate eest, kaitseb ebaõnnestunud tööreisi eest ja kaitseb ka loodusõnnetuste eest. Kui soovid veelgi suuremat kaitset luua, siis hoia autos ka Pietersiiti. Pietersiit aitab looduse poolt tekitatud õnnetusi ära hoida nagu näiteks loomade autoalla hüppamist.

Mariami Jaspist soovitan ma lisada armastuse kristallide komplekti, kui suhte vahel on keegi, kes sellele suhtele halba soovib. Mariami Jaspis aitab inimesi eemal hoida, kes soovivad suhet lõhkuda.

SALVEIGA VÕI PALO SANTO SUITSUGA KODU/KRISTALLIDE PUHASTAMINE

Mariami Jaspis on üks kristallidest, mis aitab nendel kahel taimel säilitada enda energeetilist väärtust. Mariami Jaspis aitab säilitada nende väge ja kui sa kasutad neid rituaalitaimi, siis sa enamjaolt ei põleta mitte kunagi neid lõpuni, seega jätad need karbi või mõne teise asja sisse ootele teise kasutamiskorra jaoks. Mariami Jaspis on see kristall, mis aitab taimedel nende väge säilitada ja seda hoitakse nende taimedega ühe karbi või mõne teise anuma sees.

Kui sa teed tavapäraseid kodu või kristallide puhastusrituaale, siis hoia seda sama Mariami Jaspist enda käes või kuumakindla aluse peal, kus sa rituaalitaime hoiad. Mariami Jaspis aitab Salveil ja Palo Santol sinu koduga imesi teha, aidates nende taimede seest väärtuslikku jõudu välja suunata, kui oled need suitsema pannud.

ÄRILINE, TÖÖALAINE JA ERIALALINE EDU NING KÜLLUS

Mariami Jaspis omab kaitsvaid oskusi, nii nagu ka kõik ülejäänud Jaspise liigid. Mariami Jaspis on peamiselt seotud isikliku edu, ärilise edu ja erialaste saavutustega. Seega ka selle kristalli üheks peamiseks kaitsvaks omaduseks on see, et see kaitseb sinu äri. Mariami Jaspisel on oskus sind kaitsta kadetsejate ja salakavalate rivaalide eest, kes sulle raha pärast halba soovivad. Mariami Jaspis aitab konkurentide poolt suunatud halba õnne neile tagasi saata. See kristall aitab sinu erialalist või ärilist positsiooni kaitsta ning hoida erinevate ebaõnnestumiste eest, mis sind tööalaselt võib tabada.

Selleks, et Mariami Jaspise käest neid kaitsvaid omadusi kätte saada tuleb seda targalt kasutada ja selle oma õige koht leida. Üheks võimaluseks on Mariami Jaspist hoida töölaua peal, kontoris, kabinetis või tööga/äriga seotud dokumentide vahel. Mariami Jaspist võiks kodus olla neil eriti palju, kellel on oma ettevõte või kes töötavad enda käe peal ning peavad enda edu ise tagama.

Mariami Jaspist soovitan ma lisada küllusekarpi, kui see olemas on. Küllusekarbi kohta saate lugeda lähemalt SIIT, seal olen ma põhjalikult välja toonud selle karbi vajalikkuse ning kõige selle, mis see aitab sinu ellu tuua.

Kui sul on enda ettevõte, siis ma soovitan sul kasvõi iga Täiskuu lisada üks Mariami Jaspis küllusekarpi ning puhastada enda külluse kristalle Täiskuu ajal. Seda selleks, et võimalikult palju head ärilist õnne enda ellu läbi kristallide kutsuda.

Kui sul veel ei ole küllusekarpi, siis võid Mariami Jaspisele leida oma koha enda kodu Kagu poolses toas. Kagu sümboliseerib külluse kanalit ja see on sinu kodus koht, kus materiaalne ning emotsionaalne küllus sinu ning sinu perekonna ellu saab saabuda. Kui seal on külluslikke kristalle, siis sinu enda õnn suureneb.

Mariami Jaspist kasutatakse väga paljudes erinevates materiaalsetest ja ärilistes rituaalides. See on kristall, mis aitab materiaalsel õnnel sinu ellu tulla ja edul püsida. Maagiates kasutatakse poleeritud kristalle, mitte lihvimata kujul kristalle. Seda kõike sellepärast, et lihvimata kristallid ei suuda maagiat endasse talletada.

Mariami Jaspis võib olla ka see kristall, mida võiksid kinkida kellelegi, kellele sa soovid ärilist, tööalast ja materiaalset edu soovida. Soovitan sul kingituse andmisel rääkida ka sellest, kuidas seda kristalli kasutada saab ehk millises kohas see sobib hoidmiseks.

Mariami Jaspise kristallid asetatakse maja ehitamise ajal vundamendi sisse, iga kristall maja välisnurka. Seda kõike selleks, et majale head külluse õnne ligi kutsuda. Mariami Jaspis aitab seal majas elavatel inimestel enda eriala üles leida, tööalast edu tuua ja materiaalset küllust ligi kutsuda nende eludesse. Sellisel Mariami Jaspise kasutamisel on ka veel teine hea külg olemas, milleks on pereliikmete vahelise suhtlemise parandamine. Mariami Jaspis aitab probleeme kiiremini lahendada, konflikte eemale hoida ning kiirendada ükskõik, millise ettevõtmise kiirust ning õnnestumist, mis käsile võetakse.

Mariami Jaspis sobib kristallikomplekti, mille soovid reisile kaasa võtta. See aitab ärilistel ja tööalastel reisidel edukas olla. Aidates häid võimalusi sealt reisilt endale tuua ning edukust sulle anda. Lisa Mariami Jaspise kristall reisimise kristallidega kokku.

RAVITSEMINE Mariami Jaspist ravitsemise eesmärgil kasutades tehke sellest vee-eliksiiri poleeritud kristallist või kanna seda ehtena enda keha vastus.

- Mariami Jaspis on väga hea stressi tervendaja ja kristall neile, kellel on parasjagu väga stressirohke ning pingeline periood käsil. Mariami Jaspis aitab näha ja tunda sul, et alati on väljapääsu ning alati saab asju paremaks muuta.

-  Hingamisteed, neerude töö, seedimine, mao happelisus, refluks haigus. Mariami Jaspist on hea kanda peale rasket operatsiooni, eriti mis on seotud reproduktsiooni organitega. Mariami Jaspis aitab kehal kiiremini taastuda ja just nendele organitele jõudu juurde anda.

- Mariami Jaspisest tehtud vee-eliksiir aitab tervendada Päikesepõimikut ning avada sealjuures ka külluse ning õnne kanali.

Vee-eliksiiride tegemise ja nende kristallide hoiustamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MARIAMI JASPIS, Kristallid, poleeritud, äriline edu, tööalane edu, isiklik edu, erialaline edu, kadetsejad, kaitse, küllus, küllusekarp, külluse maagia, vanad harjumused, keskendumine, kodu puhastamine, palo santo hoiustamine, pimedusehirm

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja