La Tene käekett meestele KÜLLUSE LIGITÕMBAJA

  • 26.60€

Toote detailid

  • Mudel: KÜLLUSE LIGITÕMBAJA
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett "KÜLLUSE LIGITÕMBAJA" on spetsiaalselt meestele mõeldud väeese. Selles käeketis on Buddha kuju, mis on valmistatud metallist. Buddha kõrval on kohe kaks Rohelist Kvartsi ja ülejäänud käekett koosneb Laava kristallist. Käekett on kokku pandud jäigema ehtekummiga, mis aitab selle käeketi kuju hoida ja mis muudab selle käeketi mugavaks kandmiseks.


- Käekett on mõeldud meestele nendele edu toomiseks. Roheline Kvarts toob materiaalset edu ja aitab küllust ligi tõmmata. Buddha kuju on väga oluline selles käeketis, sellel sümbolil on oskus läbi kristallide justnimelt küllust ligi tõmmata.


- Laava on meeste jaoks ülioluline kristall. Laava tugevdab mehe isiksust, toidab mehe Aurat meesenergiaga, andes mehele elujõudu ja väge. Iga mees, kes tegeleb kristallidega, temal võiks olla Laava kristall. Laava aitab teistel kristallidel mehe Aurasse võimsa väega jõuda.


- Laava on tuleelemendi kristall, millel on oskus kiirendada mehe Auras kõikide teiste kristallide toimet. Kui Laavat kannab mees, siis tema auras vahetuvad kiiremini energiad.


- Roheline Kvarts toob materiaalset edu, aidates leida õiget töökohta, aidates motiveerida tööd tegema ja tuues oskust häid võimalusi üles leida. See on õnne kristall, mis toob selle kandja ellu küllusliku energiat.


Kui sul on soovi veelgi rohkem endale küllusliku edu tuua, siis võid kanda samal ajal Piltjaspise, Malahhiidi, Püriidi või Krüsopraasi talismani kaelas. Kui kanda sarnase väega kristalle üheskoos, siis sinu Aura täitub kiiremini vajaliku energiaga.


Senikaua, kui sa seda käeketti ei kanna, siis oleks hea seda Mäekristall geoodil (pildil) või Tsitriin geoodil hoida ehk laadida. Täpselt sama moodi, nii nagu on pildidl kujutatud. Seda selleks, et kristallid enda väge ära ei kaotaks. Ühe korra kuus oleks hea seda väeeset puhastada Patšuli viiruki või Palo Santo rituaali taime suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KÜLLUSE LIGITÕMBAJA, tooted, meeste, küllus, la tene meeste käekett, meeste käekett, külluse ligitõmbaja, meestele, roheline kvarts, laava, edu, materiaalne edu, rahaline edu, töö edu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja