MEREVAIK

  • 8.00€

Toote detailid

  • Mudel: MEREVAIK poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MEREVAIK kuulub kristalliteraapia alla, kuigi see ei ole konkreetselt kivim. Merevaik on kivistunud puuvaik ja on tekkinud taimest. Sellegi poolest kuulub Merevaik kristalliteraapia teemasse selle meeletute imevägede ja multifunktsionaalsuse tõttu. Merevaik on äärmiselt väärtuslik tervendaja ja sellel on mitmeid kümneid omadusi, miks seda siis enda ehtekollektsiooni lisada. Aastatega Merevaigu väärtus ainult tõuseb, nii nagu ka paljud teised kristallid muutuvad väärtuslikumaks selletõttu, et seda jääb vaid vähemaks. Merevaik tuleb peamiselt Venemaalt, Poolast, Baltikumist, Itaaliast ja seda leidub isegi Inglismaal. Merevaigule on omane väga kerge struktuur, üldiselt on see läbikumav ja värvid varieeruvad helekollasest mustjas pruunini.

Merevaik Skandinaavia piirimail on tekkinud 45 miljonit aastat tagasi surnud Mändide vaigust ja Merevaiku on teadaolevalt juba üle 2000 aasta enne meie ajaarvamist tervendavatel eesmärkidel kasutatud.

Enne, kui sa Merevaigu oma kodus õigele kohale asetad, ole hea, puhasta see ala rituaalitaimedega eelnevalt ära. Merevaik tahab energeetiliselt puhast pinda, kui sa soovid, et see töötama hakkaks. Puhasta Salvei, Palo Santo või mõne viirukiga see koht eelnevalt ära.

Merevaik on kristall, mida tehakse tihtipeale järgi ja müüakse sünteetilist Merevaiku. Seega soovitan ettevaatlik olla liialt odava Merevaigu soetamisel ja soovitan seda endale soetada kindlast kohast. Merevaik, mida mina pakun, on kindlasti naturaalne.

Merevaik on intellektuaalse väe võimendaja, see on kristall, mis aitab sul elutarkusi omada ja kiiremini õppida kõike seda, mida sa oled siia ellu tulnud õppima. Merevaik aitab sind targemaks muuta igas mõttes, õpetades sul inimestega suhtlema, õpetades armastust jagama ja küllust enda poole tõmbama läbi enda õigete mõtete.

Seda kristalli on hea kanda endaga kaasas eluperioodil, kus sul on vaja selgust ja tuge saada. Merevaik on segastel elu hetkedel väga kasulikuks abiliseks. Merevaik aitab sul mõista, miks sa täna siin oled ja miks asjad on nii nagu need on.

Merevaik on kasulik kõigile, kes soovivad rohkem aru saada saatusest, karmast ja taassünni kohta. Ükskõik, kuidas sa seda kristalli kasutad, kas see on sinu kodus või sa kannad seda, Merevaik aitab tuua neid teadmisi. Merevaik aitab analüüsida, miks üks või teine asi sinu elus on ning kust need pärit on. Merevaik muudab sind spirituaalseks ja aitab sul spirituaalselt mõelda.

"MATERIAALSETE SOOVIDE TÄITUMINE"

Kui sul on soov Merevaiku lisada enda külluse altarile või külluse kristallide komplekti, siis igal korral, kui Merevaiku sinna viid, soovi sellesse soov. Merevaigul on väga sarnased omadused nagu on ka Kinavaril. Kinavar suudab samamoodi hoida materiaalseid soove enda sees ja neid täide viia.

Kui Merevaigu lisad külluse nurka, siis hoia seda Merevaiku korra käes ja anna oma mõtetes sellele põhjus eksisteerimaks. Seejärel aseta see teiste külluse elementidega kokku. See sõnum, mille sa Merevaigu sisse andsid, seda see hakkab ka sinu ellu tooma. Merevaiku võib külluse nurka mitmeid viia ja erinevatel eluperioodidel. See sama Merevaik, millele oled andnud küllusliku soovi, see hoiab ja kaitseb selle soovi täitumist. See Merevaik aitab tuua selle sinu ellu ja hoia seda sinu juures.

"MAAGIATE JA RITUAALIDE TEGEMINE"

Tihtipeale võid avastada, et sul läheb erinevate maagiate ja rituaalide tegemiseks ka Merevaigu kristalli vaja. Merevaiku kasutatakse erinevates külluse ja armastuse rituaalides. Seda isegi lisatakse rituaalidesse selleks, et võimendada ja kiirendada rituaali tulemust. Merevaigul on oskus soove täide viia, kui sellega tehakse erinevad rituaali või maagiat. Eriti hästi töötab Merevaik siis, kui selles maagias kasutatakse küünalt.

Merevaik sobib väga hästi Salvei, Palo Santo või mõne teise rituaalitaime karbi või koti sees hoidmiseks. Merevaigul on oskus neid taimi võimekamaks muuta ja hoida nende iidset väge. Kui sa veel ei teadnud, siis oleks hea, kui rituaalitaimi hoitakse karbi või koti sees koos kristallidega, mis nende väge hoiavad.

"IDA ILMAKAAR JA PEREKONNA TERVIS"

Merevaik on tervise tugevdaja ja üks universaalsemaid tervendajaid terves kristallide maailmas. Merevaiku võiks kasutada või kanda sellepärast, et kaitsta enda tervist terviserikete eest. Kui sa oled mõne haiguse küüsis, siis on alati hea Merevaiku kanda, et tervenemisele lisajõudu anda läbi kristallide.

Ida ilmakaar sinu kodus on seotud perekonna tervisega. Kui perekonnas on keegi haige või sul on lihtsalt soov enda perekonda terviserikete eest kaitsta, siis hoia Merevaigu kristalli kodu Ida ilmakaares. See on ilmakaar, kus võib erinevaid tervendavaid kristalle hoida. Merevaik selles ilmakaares aitab tuua perekonda tervise õnne.

"ARMASTUSE ÕNN"

Merevaik on armastuse õnne kristall, millel on oskus hirme leevendada, mis on seotud suhete ja tunnetega. Merevaik aitab õnne tunda, heas suhtes olla ja kaitsta seda armastust, mis sinu elus eksisteerib.

Merevaigu kristalli saad sa kasutada armastuse kristallide komplekti loomisel. Kristallidest luuakse erinevaid komplekte koju, et nende kaudu enda majja ja perekonda konkreetseid õnne energiaid saada.

Merevaik sobib ideaalselt magamistuppa, voodi kõrvale, pulma karbi sisse või ühise pildi ette asetamiseks. Kui Merevaik puutub kokku sinu ja kaaslase energiaga, siis see toob teile armastuse õnne.

Merevaik on kristall, mida kingitakse selleks, et enda armastust välja näidata. Sellepärast on üle maailma väga populaarne see, et mehed kingivad oma naistele Merevaigust ehteid ja selle armastuse õnne energia pärast on see samuti populaarne ning kõrgelt hinnatud.

"ARMASTUSE KAKSIKLEEGIGA KOHTUMINE"

Igale inimesele on antud see hing, kes suudab sind sügavuti armastada ja sinust aru saada. Kaksikleek on üks hingesugulastest, kellel on sügavamad tunded sinu vastu, kui ükskõik, millisel teisel hingesugulasel. Kaksileeki saab enda ellu kutsuda, kui sa kannad Merevaiku. Teine võimalus on seda kristalli kasutada pildirituaalis.

Võta enda pilt, mis on hiljuti tehtud ja leia sellele pildile karp. Aseta enda pilt karbi sisse ja selle pildi peal pead sa kindlasti üksinda olema. Aseta pildi peale Merevaiku ja kui võimalik, siis ajapikku pane sinna Merevaigu kristalle juurde. Võid ka teisi erinevaid kristalle sinna panna, mis aitavad hingesugulast sinu ellu tuua. Loe hingesugulase kohta SIIT.

Kaksikleek on lihtsalt üks hingesugulase tüüpidest, kellel on võimsamad oskused sind õnnelikumaks muuta ja sind armastada veelgi sügavamal viisil. Merevaigul on oskus sinu ellu seda inimest tuua ja kui ta sinu elus on, siis aitab ta sea sidet tugevamaks muuta.

See kristallidega rituaalikarp asetatakse voodi alla ja hoitakse seda senimaani seal, kui sa ise soovid seda hoida. Selle vägi puhastub siis, kui sa teed enda kodust tavapärast kodu puhastuse rituaali ja kui sinna kristalle juurde paned, siis oleks hea Kaneeli viirukit korra hoida selle karbi lähedal.

RAVITSEMINE: Merevaigu tervendavaid omadusi on kõige lihtsam kätte saada siis, kui sa kannad Merevaigust ehteid või teed sellest kristallist endale vee-eliksiiri.

See on üks parimaid vee-eliksiiri kristalle. Merevaik suudab enda väge väga kiiresti vee sisse laadida, et seda siis hiljem ära juua.

- Merevaik aitab tervendada ennekõike immuunsussüsteemi ja metabolismi ehk ainevahetust ning võib öelda, et see on Krüsokolla kristalli kõrval üks võimsamaid immuunsuse tervendajaid.

- Tervendab neerude probleeme, maksaga seotud haiguseid, kõhunääret, soolestiku probleeme ja seda kantakse ka vähki ennetavalt või vähi haigusele tervendusteraapia andmiseks.

- Merevaiku kantakse ja valmistatakse sellest kristallist eliksiire siis, kui on probleeme seksuaalsusega. Merevaik tervendab viljakust, impotentsust ja problemaatilisi seksuaalseid saavutusi.

- Vanemad inimesed võiksid Merevaiku ehtena kanda südame turgutamiseks ja südameveresoonkonna haiguste eest kaitsmiseks. Lastel soovitan ma kanda Merevaiku, et lahti saada pidevast haigestumisest erinevatesse viirus-, nakkus või külmetushaigustesse.

- Merevaigu vee-eliksiir aitab leevendada pidevat tujude kõikumist, stressi, kurbust, pidevat nutmist, ärritunud meelt ja tugevdab sinu emotsionaalset seisundit.

Merevaigu vee-eliksiiri on lihtne teha. Selleks läheb sul vaja ühte Merevaigu kristalli, mida sa hakkad vaid eliksiiri jaoks kasutama. Merevaigu kristalli tükki hoia klaasi või kannu sees umbes 20 minutit ja seejärel joo see vesi ära.
Vee-eliksiiri valmistamiste kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MEREVAIK, Kristallid, poleeritud, tervendav eliksiir, viirus, immuunsus, tervise tugevdamine, armastus, armastuse õnn, suhte tugevdamine, ida ilmakaar, tervis, impotentsus, kaksikleek, hingesugulane

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja