MONTANA AHHAAT

  • 169.00€

Toote detailid

  • Mudel: MONTANA AHHAAT sõrmus (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MONTANA AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest, mille koostises on ka väga palju Sammalahhaati. Montana Ahhaat on väga erilise väljanägemisega ja kõik erinevad kristallid näevad isemoodi välja. See tähendab seda, et iga Monta Ahhaadi sõrmus on unikaalse mustriga. See on kristall, mis on meie Maa sees olnud alates Jääajast saati ehk see võib olla moodustunud kuni 2,5 miljonit aastat tagasi. Montana Ahhaat on pärit Ameerikast Montana ida piirkonnast.

Montana Ahhaat on kristall neile inimestele, kes soovivad enda ellu uut hingamist tuua. See on kristall, mis aitab sul positiivselt ellu suhtuda ja see aitab sul enda elus võimalusi näha ning neid võimalusi ka enda elus ära kasutada. Montana Ahhaat muudab negatiivse positiivseks ja kui sa kannad seda kristalli, siis kõik energiad, mis sinu poole tulevad, need filtreeritakse ära. See õpetab alati nägema negatiivsest situatsioonist positiivset õppetundi!

Montana Ahhaat aitab küllust ellu kutsuda läbi sinu enda tegemiste, aidates sul leida erinevaid häid viise ja lahendusi, kuidas enda elu paremaks muuta. See on ka kristall, mis ühendab sind Maa väega ning seega ka õpetab sind mõistma taimede ning kristallide väge.

Montana Ahhaat on loominguliste inimeste kristall, kelle kireks on kunst, käsitöö, laulmine, näitlemine või mõni teine väga loominguline tegevus. See on kristall, mis toob inspiratsiooni ja aitab sul enda loometööga edukas olla.

See on kristall, mis suurendab sinu enesekindlust, vastupidavust, immuunsust, tervist ja see on ka kristall, mis loob sinu Aurale ümber tugeva kaitsekilbi. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu isiklikku elu kaitsita, siis Montana Ahhaat ei lase teistel inimestel väga kergelt sinu Aurat lugeda. Selleks peab olema selgeltnägija, et suuta läbi Montana Ahhaadi Aurat lugeda. Tavainimeste intuitsiooni see aga pidurdab!

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

MONTANA AHHAAT MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Montana Ahhaati kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kui sa Montana Ahhaati kannad, siis selle üldised omadused tulevad sinu Aurasse, kuid vastavalt sõrmele on mõni konkreetne Montana Ahhaadi vägi võimsamini esindatud. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Monta Ahhaat teid aitab:

PÖIAL

Vasak - Selles sõrmes aitab Montana Ahhaat esile kutsuda varjatud loomingulisi andeid, mis sinu saatuses kirjas on ja mille sa oled enda eelmiste eludega selgeks õppinud. 

Parem -  Kanna Montana Ahhaati paremas pöidlas, kui sa soovid karjäärialast edu tuua mõnele enda loomingulisele hobile.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Kanna seda sõrmust vasakus Jupiteri sõrmes, kui sa soovid Montana Ahhaadi külluslikke omadusi kätte saada. Selles sõrmes aitab Montana Ahhaat sinu ellu häid ideid tuua, mis aitaksid sul enda küllust suurendada.

Parem - Paremas Jupiteri sõrmes aitab Montana Ahhaat sinu külluslikust ebaõnnest päästa ning asendada selle uue värske küllust ligi tõmbava energiaga. 

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Montana Ahhaat on ülimalt kasulik vasakus Saturni sõrmes kantuna. Montana Ahhaat aitab sul mõista, et kõikides halbades situatsioonides on õppetunnid, mida sinu elus vaja on. See aitab sul negatiivsusesse suhtuda positiivselt, aidates sul mõista, et igal negatiivsel kogemusel on olemas põhjus ja kui sa seda mõistad, siis sa saad seda enda kasuks ära rakendada.

Parem - Selles sõrmes kantuna aitab Montana Ahhaat kaitsta sind negatiivse energia eest, mis võib sind rivist välja viia. Selles sõrmes on see tõeline kaitsekristall, mis blokeerib vaimset pinget ning ebameeldivaid emotsioone sinust eemale.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Kanna seda kristalli vasakus Apollo sõrmes, kui sa ootad Montana Ahhaadi kristallilt sisemise stabiilsuse tagamist. Sellel kristallil on oskus muuta sind rahulikuks ja enesekindlamaks.

Parem - Kanna Montana Ahhaati siin sõrmes, kui sa tunned, et sul on vaja kaitsta end välismaailma eest ja inimeste eest, kes sulle soovivad liiga teha.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak/Parem Montana Ahhaati ükskõik millises Merkuuri sõrmes kantuna aitab tuua enesekindlust, jõudu, iseseisvust, vastupidavust, Juurtšakrale tervendust ja Aurale kaitset.

Sõrmust hakka kandma selles sõrmes, kus see sulle kõige mugavamini ja paremini sobib. Seejärel alles loe selle kohta, mida see kristall selles sõrmes sulle annab. Siis saad sa aru, miks sa just selles sõrmes soovid seda kanda!

Montana Ahhaadi sõrmust puhasta Palo Santo suitsuga ja lae seda igal öösel Aragoniit- või Ahhaat geoodi peal.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MONTANA AHHAAT, sõrmus, hõbe, ahhaat, positiivne suhtumine, loomingulisus, kaitse, immuunsus, aura tugevdamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja