MOOKAITE

  • 22.90€

Toote detailid

  • Mudel: MOOKAITE käekett (pärl 10 mm)
  • Saadavus: Laos


MOOKAITE on üks Jaspiste liikidest, mille iseloomulikuks värvuseks on kollakas kuni punane tekstuur. Mookaite on väga värviline ja põhimõtteliselt kõik kristallid on unikaalse väljanägemisega. Mookaite võib olla täiesti kirsipunane, samas võib seda leida helelillana või hoopis beežina. Mookaite pärineb Austraaliast ja selle peamiseks ülesandeks on tuua keskkonda ning inimestesse positiivsust. Mookaite aitab neid, kes otsivad elus uusi võimalusi ja soovivad olla rõõmsameelsemad. 

Mookaite kristalli on aegade algusest peale kasutatud selleks, et end meditatsiooni seisundisse viia ning läbi Mookaitest tekkiva meditatsiooni enda esivanematega ühedust saada. Mookaite toob visioone ja nägemusi, mis saadetakse meie esivanemate poolt. 

MOOKAITE KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Mookaite on rõõmu tooja, positiivsuse looja ja hinge hea enesetundega rikastav kristall. See on kristall, mis muudab ka kõige nukrama hinge positiivseks ja aitab naeru näole tuua. Mookaite kannab endaga kaasas väge, mis aitab sul õnnelik olla.

- Sellel kristallil on oskus sinu ellu palju nalja, lõbutsemist ja meelelahutust tuua. Sobib neile, kes tunnevad sellest kõigest puudu ja soovivad uuesti niiöelda "elama" hakata. Mookaite aitab südamest naerda ja elu nautida.

- Mookaite on uute alguste kristall, sellel on oskus sind toetada uuel teekonnal. Mookaite on kasulik siis, kui sa lähed reisile ja soovid reisist vaid positiivset kogeda või soovid ära kolida ning endale head õnne sellega tuua. Mookaite aitab elus muudatusi teha ja aitab sul uute olukordadega kiiresti kohaneda.

- See on kristall, mida kingitakse neile, kes sõidavad kaugele elama. Seda sellepärast, et Mookaite toob head õnne uuteks ettevõtmisteks ja aitab selle kandja ellu tuua häid võimalusi ning kogemusi. 

- Mookaite aitab selle kandjale häid ideid ja mõtteid anda. See on ideede kristall, mis toob sulle suurepäraseid võimalusi, aidates sul ise olla tark ja elust maksimumi võtta.

- Mookaite on stabiliseerija, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus sind tasakaalukamaks muuta. See aitab sul korraga mitmeid asju ajada ja teha nii, et sa segadusse ei satuks. Erilist segadust põhjustavad Ahvi, Kuke, Draakoni ja Mao aastad. Nendel neljal astroloogilisel aastal on Mookaitet väga kasulik kanda, et ennast nendel aastatel hästi tunda.

- Mookaite toob head õnne selle kandjale, see aitab sul olla õigel ajal õiges kohas ja kuulda õigel ajal õigeid asju. See on võimaluste kristall, kui sa otsid ellu muudatusi, siis Mookaite on see kristall, mis aitab sul neid tuua. Mookaite aitab elul muutuda, paremaks minna, elul edasi minna ja see õpetab sulle seda, et elu on elamiseks. 

- Need, kes kannavad Mookaite kristalli, need inimesed suudavad kergemalt võtta kriitikat ja neil on oskus lasta ebamugavatel situatsioonidel minna. Mookaite ei luba sul negatiivseid emotsioone enda sisse kinni jätta. 

- Mookaite kaitseb sinu tundeid ja ei lase väga kergelt negatiivsusel sinu Aurasse pääseda. Mookaite on üks kristallidest, mis tervendab pimeduseloori. Pimeduseloori kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

- Kanna Mookaite käekett koos Oranži Kaltsiidi käeketiga, kui soovid enda ellu veelgi rohkem rõõmu, positiivsust, stressi leevendust ja isegi depressioonile leevendust tuua.

- Kanna Mookaite käeketti koos Krüsopraasi käeketiga, kui soovid anda energiat enda Päikesepõimiku kohal asuvale külluse kanalile, et see avaneks. Külluse kanal aitab sinu ellu tuua materiaalset ja emotsionaalset õnne.

RAVITSEMINE MOOKAITEGA käe peal kandmine aitab tervendada järgmist:

- Mookaite tervendab depressiooni, ärevust, stressi, aitab kurbusest välja tulla ja aitab ka väga sügavate emotsionaalsete probleemidega inimesel mustast august välja tulla. Mookaite töötab tervendavalt paremini siis, kui seda kaelas kanda. 

- Mookaitet kanna raseduse ajal, et see loodet kaitseks vigastuste ja probleemide eest. Mookaite aitab veel sündimata lapsel terve olla ning temale kaitsekilpi luua. 

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Mookaite kõige enam VEEVALAJAIDtuues Veevalajatele head õnne, rõõmu, õnnestumisi ja positiivset suhtumist.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus ca 17-18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MOOKAITE, Ehted, käekett, mookaite käekett, veevalaja, mookaite käekett, positiivsus, õnnelik olemine, uus algus, reisimine, ära kolimine, rasedus, hea õnn, huumor, küllus, depressioon

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja