MOOKAITE

  • 13.50€

Toote detailid

  • Mudel: MOOKAITE öökull võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


MOOKAITE on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liikidest, põhimõtteliselt näeb iga kristalli tükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat tooni lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värviline ja kauni olemusega kristall. Seega iga talisman või ehe, mis on sellest kristallist valmistatud, näeb erimoodi välja. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas teine võib olla beež mõne lilla triibuga.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Öökull sümboliseerib kaitset, valvurit, teispoolsusega kontakti ja uskumuste päraselt on öökull olnud alati teispoolsuse väravavaht ning selle tee avaja. Öökulli sümboolika on võimas kaitse talisman, mis kaitseb õnnetuste ja ebaõnne eest.


Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Mookaite öökulli võtmehoidja aseta kodu võtmete külge, et see väärtuslik talisman suudaks sinu kodu eemale hoida kurbusest ja kurbadest uudistest.

- See on kristall, mis aitab sinu perekonda õnne, rõõmu, positiivsust, optimismi, naeru, lõbu ja headust tuua. Mookaite on võimas positiivse energia edasi kandja, mis teeb iga inimese rõõmsamaks.

- Mookaite öökulli võtmehoidja on uude koju elama minnes üks parimaid võtmehoidjaid kodu võtmete küljes hoidmiseks. See on kristall, mis toob uude kohta head õnne ja aitab sul otsast peale alustada enda elu ning keerata enda elus üks uus ilus peatükk.

AUTO VÕTMELE

- Hoia Mookaite öökulli võtmehoidjat auto võtmete küljes, kui sa soetad endale uue auto. Kui sa asetad selle uude autosse, siis see kaitseb seda ja aitab sellel tervena seista.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tsitriin geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Mookaitest. Tsitriin aitab võimendada ja taaselustada Mookaite energiat.

Tehniline
Mõõdud Öökulli suurus on ca 4*2*0,8 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MOOKAITE, Väeesemed, võtmehoidjad, öökull, mookaite öökull, kodu, õnn, rõõm, positiivsus, uus kodu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja