MOOKAITE

  • 21.90€

Toote detailid

  • Mudel: MOOKAITE püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PÜRAMIID on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanda. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.


MOOKAITE PÜRAMIID

Mookaite on positiivse energiaväljaga kristall, mis muudab kõik inimesed positiivsemaks ja optimistlikumaks, kes selle kristalliga kokku puutuvad. Mookaite toob elurõõmu, nalja ja naeru. Aidates sul muutuda paremaks inimeseks. Püramiidi, mis on tehtud Mookaitest, seda on hea hoida lastetoas. Seda selleks, et laste rõõm ära ei kaoks.

Mookaite sümboliseerib ka uusi alguseid, aidates sinu ellu tuua uusi suundi, uusi projekte ja mõtteid. Seda kristalli on väga kasulik enda elus hoida, see on kompass, mis aitab sulle suunda näidata. Aidates sind siis, kui sul kõige enam on vaja juhatust.

"Positiivsuse tooja"

Mookaite on üks paljudest positiivsetest kristallidest, mis oskab inimese hinge rõõmsamaks muuta. See on rõõmu, positiivsuse ja optimismi kristall.

Mookaite püramiidi hoia enda kodu keskpaigas, kus asub kodu ja perekonna elujõu allikas. See avab selle allika ja aitab perekonnale jõudu tuua.

Lisaks sellele võib Mookaite püramiidi hoida elutoas või näiteks köögis, kus enamus pereliikmeid pidevalt käivad. Selles piirkonnas aitab see pereliikmeid tervendada ja positiivsust inimeste hingedesse süstida.

Kui sul on positiivsuse kristallide komplekt, siis hoia Mookaite püramiidi nende kristallide keskel. Seda selleks, et sinu kristallid võimenduksid. Püramiididel on oskus teiste analoogse toimega kristalle võimendada nagu geood ja nende energiat kogu ruumi edasi saata.

"Tööedendaja"

Mookaite on motiveerija ja tööedu tooja. Kristall, mis aitab sul enda tööd täie kirega teha, mille tagajärjel sinu enda sees avaneb külluse kanal. See on kristall, mis aitab sul enda tööd nautida ja mis aitab sul enda töös edukas olla.

Soovitan Mookaite püramiidi hoida enda töökoha laua peal, enda kontorilaual või kui sa teed kodus tööd, siis töötoas. Mookaite püramiid on kümme korda võimsam, kui lihtsalt Mookaite toorkivim. Seda loomulikult sellepärast, et sellel on püramiidi vägi. Mookaite kõrvale võid asetada ka teisi erinevaid tööedu kristalle.

"Hoia Mookaite püramiidi Päikesepõimikul ehk kõhu peal"

Aseta Mookaite püramiid otse Päikesepõimikule ja mediteeri sellega koos. Mookaite aitab sul avastada enda kõige kõrgemaid potentsiaale. Aidates sul mõista, milleks sa suuteline oled, mis on sinu vägi ja kuhu sa enda väge võiksid suunata.

Lisaks sellele on Mookaite Päikesepõimiku tervendaja kristall ja see aitab tervendada just seda Tšakrat. Tervendajatel soovitan Mookaite püramiidi kasutada siis, kui soovitakse kellelegi teisele tervendust teha, mis on Päikesepõimikule suunatud.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Mookaite püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Palo Santo puu suits.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MOOKAITE, Väeese, püramiid, mookaite püramiid, päikesepõimik, tööedu, küllus, töökoht, positiivsus, kodu energia tervendamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja