MOOKAITE

  • 4.00€

Toote detailid

  • Mudel: MOOKAITE poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MOOKAITE on üks Jaspiste vormidest, mille põhiomadusteks on Isikliku jõu ja energia suurendamine, uute kogemuste, tutvuste ligitõmbamine ja emotsionaalse tasakaalu loomine. Mookaite teine nimi on ka Austraalia Jaspis, kuna Mookaitet leidub vaid sellelt mandrilt, mis teeb selle kristalli veel erilisemaks. Mookaite kristalli kasutasid esimesena Austraalia aborigeenid ja seda palju aega enne seda, kui Austraalia ülejäänud maailma poolt avastati. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liikidest, põhimõtteliselt näeb iga kristalli tükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat tooni lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värviline ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas teine võib olla beež mõne lilla triibuga. Mookaite on kristall, mis aitab meil elada "nüüd ja praegu" ning nautida seda hetke, mida kogeme. Tänu sellele omadusele aitab Mookaite leevendada stressi, ülemõtlemist ja aitab ületada hirmud, mis on seotud uute kogemustega nagu näiteks - reisimine, võõras linn, võõrad inimesed, uus töökoht ja küsimused, kuidas ma hakkama saan veel kogenemata olukordades. Mookaite kaitsvaks omaduseks on emotsionaalne tasakaal, takistades ka kõige raskemates vaidlustes/olukordades teil endasse tõmbuda ja tujul langeda.


Mookaite on rõõmu tooja, positiivsuse looja ja hinge hea enesetundega rikastav kristall. See on kristall, mis muudab ka kõige nukrama hinge positiivseks ja aitab naeru näole tuua. Mookaite kristalli hoitakse kodus, et kodu rõõmsamaks ja paremaks kohaks muuta. Eriti kasulik on Mookaitet kodus hoida peale suuremat tragöödiat ja pereprobleemi ära olekut. Mookaite aitab tervendada koju tekkinud stressi energiat ja asendada selle positiivsusega. Seda selleks, et sellist asja enam kodus ja perekonnas ei juhtuks. Mookaite hoidmine eluruumides on kasulik ka sellepärast, et lihtsalt kodu hubasemaks ja rõõmsameelsemaks muuta.


Sellel kristallil on oskus sinu ellu palju nalja, lõbutsemist ja meelelahutust tuua. Sobib neile, kes tunnevad sellest kõigest puudu ja soovivad uuesti nii-öelda "elama" hakata. Mookaite aitab südamest naerda ja elu nautida. Mookaitet hoia selles ruumis, kus sinu külalised käivad. Seda selleks, et külaliste külasoleku korral oleks teie seltskonnal lõbus ja teie vestlused oleksid positiivsed. 


Mookaite on uute alguse kristall, sellel on oskus sind toetada uuel teekonnal. Mookaite on kasulik siis, kui sa lähed reisile ja soovid reisist vaid positiivset kogeda või soovid ära kolida ning endale head õnne sellega tuua. Mookaite aitab elus muudatusi teha ja aitab sul uute olukordadega kiiresti kohaneda. Võta Mookaite kristall endaga reisile kaasa ja kui sul on teisi reismise kristalle, siis lisa Mookaite nendega kokku. 


See on kristall, mida kingitakse neile, kes sõidavad kaugele elama. Seda sellepärast, et Mookaite toob head õnne uuteks ettevõtmisteks ja aitab selle kandjal ellu tuua häid võimalusi ning kogemusi. 


Mookaite aitab häid ideid ja mõtteid anda. See on ideede kristall, mis toob sulle suurepäraseid võimalusi, aidates sul ise olla tark ja elust maksimumi võtta. Mookaite kristalli hoia näiteks enda kodukontori või töö juures kontori laua peal. Seda selleks, et töö tegemise ajal saaks Mookaite häid ideid sinuni tuua.


Mookaite kristall on väga kasulik rasedale naisele või last soovivale paarile. Mookaite tõstab viljakuse energiat, andes naisele võimaluse viljakam olla ja seega ka lapse saamisele suurema tõenäosuse anda. Mookaite abistab ka last ootavat naist. Mookaite annab kaasa tervendavat ja head energiat, mis aitab veel sündimata lapsel terve olla. Mookaitet võiks hoida magamistoas voodi all senikaua, kuni laps on ära sündinud. Kui on ära sündinud, siis võib Mookaite kristalli tänutäheks vabasse loodusesse viia. Seda selleks, et tänada kristalli selle abistava väe eest. 


Lapsed ja Mookaite 


Mookaite suurendab loovust ja on kasulik kristall nendele lastele, kes on kunstilembelised, muusikahimulised või kellele meeldib esineda. Mookaite toob häid ideid, mida saab ära kasutada sellel valitud valdkonna eduks. Mookaite eemaldab esinemishirmu ja aitab improviseerida.


Vananemisvastane ja isiklikku jõudu andev vee-essents - Lisage Sidrunheina tee sisse ka poleeritud Mookaite 15 minutiks seisma. Selle ajaga laeb kristall selle vee enda positiivsete omadustega.

Meditatsioon koos Mookaitega


Väga tugeva meditatsiooni kristallina aitab Mookaite saavutada meie meeltes tõeleidmist. Hoidke mõlemas käes Mookaitet, puhake ja leidke endale sobiv meditatsiooni positsioon. Sulgege silmad ning puhake koos Mookaitega ja laske seejärel visioonidel tulla. Mookaite annab meile visioone, mis näitavad meile teed, kuhu poole liikuda, millisest situatsioonist eemalduda, mis meie teel on õige, mis vale.


Peale meditatsiooni Mookaitedega puhastage kristallid voolava vee all ja asetage päikese ning kuuvalguse kätte terveks ööpäevaks laadima. Kristallid, mida kasutatakse meditatsiooniks ja eeterkeha parandamiseks/tasakaalustamiseks, neid kristalle ei kasutata teistel eesmärkidel.

RAVITSEMINE  


Tasakaalustab rasedate emotsioonide kõikumist. Vee-eliksiir suurendab rasedatel vitamiinide omastamist. Vee-eliksiiri kasutatakse mao liigse happelisuse reguleerimiseks. Mookaite kombinatsioonis Šungiidiga aitab joogivett muuta tervislikumaks meie kehale. Selleks asetage Mookaite koos poleeritud Šungiidiga vee sisse seisma. Stress, ärevus, emotsioonide kõikumine.


"Mookaite vee-eliksiir avab sinu elus uusi võimalus ja tervendab sinu Päikesepõimikut"


Mookaitest valmistatakse vee-eliksiiri, millega tervendatakse Päikesepõimiku energiakanalit. Kui sa jood Mookaite vett, siis sa avad enda hinges ja selles samas Tšakras võimaluse uusi kogemusi selles elus kogeda, uut energiat enda ellu kutsuda ja uute võimalusteni jõuda. See on kristallivesi, mis avab sinu silmad sinna poole, kuhu sul parasjagu on vaja vaadata. Mookaite tervendab Päikesepõimikut ja sellega seoses aitab see vabastada sellelt energiakanalilt problemaatilise energia, mis ei lase sul enda elus õnne kogeda. 


KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Otsuste langetamine - kombineerides Mookaite Verekiviga ning neid kristalle kaasas kandes, aitavad need otsuseid langetada. Eriti kasulikud on need kristallid siis, kui käsil on elumuudatused, mis on tingitud lahku minemisest, töökoha kaotamisest jne.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MOOKAITE, Kristallid, poleeritud, mookaite poleeritud, elujõud, energia, nooruslikkus, meditatsioon, sisemine rahu, uus algus, Päikesepõimik, uued võimalused, mao liighappelisus, rasedus, vitamiinide omastamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja