MOOKAITE

  • 3.80€

Toote detailid

  • Mudel: MOOKAITE poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MOOKAITE on üks Jaspiste vormidest, mille põhiomadusteks on Isikliku jõu ja energia suurendamine, uute kogemuste, tutvuste ligitõmbamine ja emotsionaalse tasakaalu loomine. Mookaite teine nimi on ka Austraalia Jaspis, kuna Mookaitet leidub vaid sellelt mandrilt, mis teeb selle kristalli veel erilisemaks. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liikidest, põhimõtteliselt näeb iga kristalli tükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat tooni lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värviline ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas teine võib olla beež mõne lilla triibuga. Mookaite on kristall, mis aitab meil elada "nüüd ja praegu", ning nautida seda hetke, mida kogeme. Tänu sellele omadusele aitab Mookaite leevendada stressi, ülemõtlemist ja aitab ületada hirmud, mis on seotud uute kogemustega nagu näiteks - reisimine, võõras linn, võõrad inimesed, uus töökoht ja küsimused, kuidas ma hakkama saan veel kogenemata olukordades. Mookaite kaitsvaks omaduseks on emotsionaalne tasakaal, takistades ka kõige raskemates vaidlustes/olukordades teil endasse tõmbuda ja tujul langeda.


Lapsed ja Mookaite 


Mookaite suurendab loovust ja on kasulik kristall nendele lastele, kes on kunstilembelised, muusikahimulised või kellele meeldib esineda. Mookaite toob häid ideid, mida saab ära kasutada sellel valitud valdkonna eduks. Mookaite eemaldab esinemishirmu ja aitab improviseerida.


Vananemisvastane ja isiklikku jõudu andev vee-essents - Lisage Sidrunheina tee sisse ka poleeritud Mookaite 15 minutiks seisma. Selle ajaga laeb kristall selle vee enda positiivsete omadustega.

Meditatsioon koos Mookaitega


Väga tugeva meditatsiooni kristallina aitab Mookaite saavutada meie meeltes tõeleidmist. Hoidke mõlemas käes Mookaitet, puhake ja leidke endale sobiv meditatsiooni positsioon. Sulgege silmad ning puhake koos Mookaitega ja laske seejärel visioonidel tulla. Mookaite annab meile visioone, mis näitavad meile teed, kuhu poole liikuda, millisest situatsioonist eemalduda, mis meie teel on õige, mis vale.


Peale meditatsiooni Mookaitedega puhastage kristallid voolava vee all ja asetage päikese ning kuuvalguse kätte terveks ööpäevaks laadima. Kristallid, mida kasutatakse meditatsiooniks ja eeterkeha parandamiseks/tasakaalustamiseks, neid kristalle ei kasutata teistel eesmärkidel.

RAVITSEMINE  Tasakaalustab rasedate emotsioonide kõikumist. Vee-eliksiir suurendab rasedatel vitamiinide omastamist. Vee-eliksiiri kasutatakse mao liigse happelisuse reguleerimiseks. Mookaite kombinatsioonis Šungiidiga aitab joogivett muuta tervislikumaks meie kehale. Selleks asetage Mookaite koos poleeritud Šungiidiga vee sisse seisma. Stress, ärevus, emotsioonide kõikumine.


"Mookaite vee-eliksiir avab sinu elus uusi võimalus ja tervendab sinu Päikesepõimikut"


Mookaitest valmistatakse vee-eliksiiri, millega tervendatakse Päikesepõimiku energiakanalit. Kui sa jood Mookaite vett, siis sa avad enda hinges ja selles samas Tšakras võimaluse uusi kogemusi selles elus kogeda, uut energiat enda ellu kutsuda ja uute võimalusteni jõuda. See on kristallivesi, mis avab sinu silmad sinna poole, kuhu sul parasjagu on vaja vaadata. Mookaite tervendab Päikesepõimikut ja sellega seoses aitab see vabastada sellelt energiakanalilt problemaatilise energia, mis ei lase sul enda elus õnne kogeda. 


KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Otsuste langetamine - Kombineerides Mookaite Verekiviga ning neid kristalle kaasas kandes, aitavad need otsuseid langetada. Eriti kasulikud on need kristallid siis, kui käsil on elumuudatused, mis on tingitud lahku minemisest, töökoha kaotamisest jne.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MOOKAITE, Kristallid, poleeritud, mookaite poleeritud, elujõud, energia, nooruslikkus, meditatsioon, sisemine rahu, uus algus, Päikesepõimik, uued võimalused, mao liighappelisus, rasedus, vitamiinide omastamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja