MOOKAITE

  • 12.90€

Toote detailid

  • Mudel: MOOKAITE delfiin võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


MOOKAITE on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Lääne Austraalias olev Carnarvon Basin. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liikidest, põhimõtteliselt näeb iga kristalli tükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat tooni lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värviline ja kauni olemusega kristall. Seega iga talisman või ehe, mis on sellest kristallist valmistatud näeb erimoodi välja. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas teine võib olla beež mõne lilla triibuga. 


Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Delfiin sümboliseerib vabadust, headust ja liikuvust. Mookaitega Delfiini sümboolikat kombineerides toob see Mookaitest välja veelgi sügavamad võimed pereelu edendamiseks, eriti kui seda kodu võtmete küljes hoida.

KODU VÕTMETELE 

- See on kristall, mis aitab sinu perekonda õnne, rõõmu, positiivsust, optimistmi, naeru, lõbu ja headust tuua. Mookaite on võimas positiivse energia edasi kandja, mis teeb iga inimese rõõmsamaks.

- Mookaite delfiini võtmehoidja sobib väga hästi lapse võtmete külge. Seda sellepärast, et kui laps seda võtmehoidjat kaasas endaga kannab, siis see toob talle väga palju head õnne ja rõõmu. Ennekõike aitab see tal teiste lastega ja oma perekonnaga läbi saada.

- Hoia seda enda võtmete küljes, kui sa soovid, et sinu perekonda/koju tuleks uut energiat ligi. Mookaite delfiin püüab kinni head õnne ja suunab selle sinu ellu.

- Eriliselt kasulik väeese neile, kes on kolinud uude kohta. See on väeese, mis aitab uues kohas head elu luua ja sealses kodus head õnne tekitada. See aitab sul oma koduga ka rahul olla.

- Kui sa tunned, et kodus on pidevalt närviline õhkkond, siis Mookaite delfiini võtmehoidja aitab seda leevendada.


AUTO VÕTMELE


- Auto võtmete külge riputa Mookaite delfiini võtmehoidja siis, kui sa soovid rohkem nautida oma autosõitu. Isegi, kui sa naudid seda, siis see aitab veelgi rohkem auto roolis lõõgastuda. Sobib neile, kelle jaoks autosõit on rahustav ja kes soovivad veelgi rohkem naudingut sellest tunda.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad
SIIT.


Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tsitriin geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Mookaitest. Tsitriin aitab võimendada ja taaselustada Mookaite energiat.
Tehniline
Mõõdud Delfiini suurus on ca 6*2,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MOOKAITE, Väeesemed, võtmehoidja, mookaite võtmehoidja, mookaite delfiin, kodu kaitse, hea õnn, positiivsus, uus algus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja