MOOKAITE

  • 14.10€

Toote detailid

  • Mudel: MOOKAITE süda võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


MOOKAITE  on pärit Austraaliast ja see ennekõike sümboliseerib rõõmu, elujõudu, uusi alguseid ning noorust. Mookaite on väga mitmevärviline kristall, selles võib olla punast, pruuni, kollast, beeži või see võib olla ka täiesti bordoo punane või lillakat tooni. Mookaite erinevad värvid sümboliseerivad erinevaid energiaid, mida see kristall endaga kaasa annab. Mookaitet Südame sümboolikaga sidudes luuakse nendest kahest väest tõeliselt tugev armastuse vägi. 


Mookaitest valmistatakse võtmehoidjaid, et kaitsta kas selle kandjat, kodu või autot - oleneb täpselt, mille jaoks see kasutusele võetakse. Kui riputata selle külge koduvõtmed, siis see võtmehoidja kristall automaatselt hakkab kaitsma kodu, mitte autot, hoolimata sellest, et te seda võtmehoidjat autos kaasas kannate. Kui te riputate kokku mitmete erinevate võtmetega, siis see kaitseb kõiki, aga samas ka kõiki vähesel määral, seega ühe konkreetse võtme küljes töötab väeese alati paremini.

KODU VÕTMETELE Mookaite kombineeritud Südame sümboolikaga aitab kodu võtmete küljes majja tuua armastust, uusi võimalusi perekonna jaoks, vallalistele uut armastust ja kõikidele sealsetele perekonnaliikmetele palju õnne, rõõmu, elujõudu.

AUTO VÕTMELE On kasulik neile, kes autoroolis kipuvad närvilised olema. Mookaite aitab rahustada sõidustiili, temperamentsust auto roolis ja muudab juhi stabiilsemaks sõitjaks.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE / ENDA LÄHEDAL KANDMINE Kaitseb selle kandjat inimeste eest, kes soovivad sinu liigset headust ära kasutada enda kasuks. Toob armastust, häid sõpru ja häid kogemusi.

Punakat tooni Mookaite suurendab elukirge, jõuvarusid ja enesekindlust. Kollakat tooni Mookaite toob häid sõpru, uus algust ja häid kogemusi.
Tehniline
Mõõdud Südame suurus on ca 3*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MOOKAITE, Väeesemed, võtmehoidja, armastus, uus armastus, head kogemused, hea õnn, temperamentsus, kodu kaitse, auto kaitse, südame talisman

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja