MUST OBSIDIAAN

  • 8.90€

Toote detailid

  • Mudel: MUST OBSIDIAAN chips käekett
  • Saadavus: Laos


MUST OBSIDIAAN on musta värvi kristall, mis on tekkinud Laavast. Must Obsidiaan on Laava üks liikidest, mis on tekkinud selle ülikiire jahtumise tagajärjel. Mustal Obsidiaanil, nii nagu ka kõikidel teistel Laava kristallidel on tuleenergia koos kaitseomadustega. Seega on see kristall kiire kaitsekilbi looja ja negatiivse energia eemale tõrjuja.

MUSTA OBSIDIAANI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):


-
Kaitseb sinu isiklikku energiat, aidates luua Aurale tugeva kaitsekilbi ümber negatiivsuse ja ära sõnumise kaitseks. Must Obsidiaan sobib ükskõik millise kristalliga koos kandmiseks, kuna sellel on oskus kaitsta teise kõrval oleva kristalli jõudu jõu kadumise eest ehk see ei lase teisel kristallil energiast tühjaks joosta.

-
Must Obsidiaan on seotud needuste ette kaitsekilbi loomisega ja sellel on oskus see sinna allikasse tagasi suunata, kus see esialgselt on saadetud. Tugevama energia kaitse saamiseks kanna Musta Obsidiaani koos Hüpersteeni või Musta Turmaliiniga.

- Kanna Musta Obsidiaani hetkel, kus sa tegeled pendliga või mõne teise väeesemega ennustamisega. Must Obsidiaan kaitseb energia lekke eest, mis võib ennustamise käigus tekkida.

- Must Obsidiaan tasakaalustab Aurat, aidates tugevdada selle kaitsekihti, aidates energia leketest vabaneda. Energia lekked on Auras siis, kui inimene on väga seinast-seina tujudega ja seda pidevalt. See on märk sellest, et positiivne energia pääseb Aurast välja läbi energia aukude.

- See on hea väeese kandmiseks, kui soovitakse enda inglite käest hoiatusi saada ohtlike olukordade ennetamiseks.

- Must Obsidiaan õpetab sulle, mis tähendab kadedus, miks see eksisteerib ja aitab sul mõista, miks mõni konkreetne inimene seda emotsiooni sinu peal hoiab. Must Obsidiaan kaitseb ka selle eest, et sa liialt hinge ei laseks teise inimese kadedusel jõuda. Aidates sul mõista seda, kui madal on see energia ja sellele ei tohiks tähelepanu osutada.

- Must Obsidiaan on nende inimeste õnne kristall, kes on sündinud Noore Kuu loomise faasil. See on kristall, mis aitab sellel inimesel enda energiat, ideid ja andeid õigesti ära kasutada. Must Obsidiaan aitab sellel inimesel enda elus vaid õnne toovaid tegevusi teha ja nendesse enda energiat suunata.

RAVITSEMINE
Musta Obsidiaani käe peal kandmine aitab tervendada JUURTŠAKRAT ja aitab Aural puhastuda ehk närvilisusest vabaneda.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Must Obsidiaan kõige enam KALJUKITSE.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST OBSIDIAAN, Ehted, käekett, aura, aura kaitse, energia, energia kaitse, ära sõnumise kaitse, needuse kaitse, energia lekked, ennustamine, pendeldamine, aura tugevdamine, inglid, ohuolukord, juurtšakra, kaljukits, noore kuu loomise faas

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja