MUST RITUAALI & MAAGIA KÜÜNAL

  • 4.90€

Toote detailid

  • Mudel: MUST RITUAALI & MAAGIA KÜÜNAL
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


See on küünal, mida sa saad kasutada erinevates rituaalides või maagiates, kus seda küünalt vaja läheb. Seda küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse selleks, et puhastada enda elust midagi ära, mis halba teeb ja mis takistusi loob.


- Kasuta nendes rituaalides, kuhu ma olen märkinud, et sul läheb musta rituaali & maagia küünalt vaja.


"Kodu kaitsvad kristallid"


Põleta seda enda kodu välisukse kõrvale loodud kodu kaitse kristallikomplekti keskel. Must küünal aktiveerib kaitse energiaga kristalle tööle ja ebaõnne sinu elust likvideerima. Seda küünalt võiksid vähemalt ühel korral kuus nende kristallide keskel põletada, et aktiveerida kaitse energiaga kristalle.


Kui sul ei ole olemas veel kodu kaitse kristallide komplekti, siis võid selle ise endale luua. Tasapisi tuues kaitse energiaga kristalle ning neid asetades ühele alusele/karbi sisse. Kodu kaitse kristalle hoitakse külaliste jaoks mitte nähtaval kohal ja puhastamise/aktiveerimise ajaks võetakse need kas riiuli või kapi pealt alla. Sinna komplekti lisad täpselt selliseid kristalle, mida sa ise soovid, vastavalt sellele, millist energiat sa soovid enda koju tuua.


"Kodu kaitse Täiskuu ajal" 


Musta küünalt põleta Täiskuu päeval, kui sa soovid enda kodust halba õnne eemaldada. Selleks aseta must küünal laua peale ja selle kõrvale ka põlev Salvei oks või rituaalitõrvik, kindlasti ka Salvei viiruk. Lase viirukil lõpuni põleda, väikesel Salvei oksal samuti ja põleta küünalt alates Täiskuust kuni Noore Kuu loomiseni. See on lihtne kodu puhastus rituaal, mis vabastab sinu kodust halba energiat.


"Kaitse eesmärgiga talismanid ja kristallehted"


Kui sa oled just äsja endale soetanud uue kristallehte, mille oled enda ellu kaitsmiseks võtnud, siis aktiveeri see küünla maagiaga. Selleks võta ehe, pane see musta riide/koti sisse koos kohvi ubadega.


Aseta see riie, mille sees on ehe ja kohvioad musta küünla ette. Nüüd võta nuga, mida sa ei kasuta söömiseks ja kui sa oled eelnevalt rituaale teinud, siis võta enda rituaalinuga. Joonista küünla peale THURISAZ´i Ruun, mille leiad SIIT.


Seejärel süüta tikust küünal põlema ning lase sellel ehtel vähemalt 3 päeva järjest küünla ees seista. Põleta iga päev võimalikult kaua seda küünalt.


3 päeva möödudes võta ehe riide seest välja, viska kohvi minema ja asu seda ehet kandma. Põleta küünal lõpuni ja see, millal see lõpuni saab põletatud, see ei oma tähtsust. Kindlasti peab küünla pealt ära põlema Thurisazi Ruun.


See on imelihtne Ruuni-küünla maagia, mis aktiveerib sinu kaitseenergiaga ehte sinu kasuks tööle. Aidates sinu Aurasse kiiresti enda väga anda ja muutes sinu ning ehte vahelise sideme väga tugevaks ning intensiivseks.


"Halbade hingede välja ajamine"


Kui sa tunned, et sinu kodus on "keegi", kes ei lase sul enda kodus end hästi tunda ning tekitab sinus ebamugavust, kui sa tunned, et sinu kodus on ebaõnn ja sa tajud, et keegi on pidevalt sinu lähedal ning sa kardad seda, siis selle jaoks saad teha küünla rituaali. Selleks, et vabasta kinni jäänud halvad hinged enda kodust.


- Võta must rituaali & maagia küünal, Salvei rituaalitõrvik ja Hüpersteeni kristall.


- Aseta must küünal endale sobiliku koha peale, selle küünla ette Hüpersteeni kristall ning pane küünal põlema. Kui küünal on põlema pandud, siis võta Salvei tõrvik. Salvei tõrvik pane põlema musta küünla leegist. Lase sellel tõrvikul veidi põleda ja siis raputa see kustu. Kui see hakkab suitsema, siis käi kõik toad ükshaaval selle tõrvikuga läbi.


Kui vahepeal tõrvik kustub, siis mine võta uuesti sellest küünlast leek üles ning lase tõrvikul uuesti tööle hakata. Tee terve enda kodu Salveiga puhtaks, kõik nurgatagused ja eriliselt kaua hoia suitsevat tõrvikut enda kodu peeglite eest. Peeglid on hingede portaalid, mille kaudu nad koju tulevad või lahkuvad.


Kui oled Salvei puhastuse ära teinud, siis mine musta küünla juurde ning pane see uuesti taas suitsema ning jäta see küünla kõrvale seniks, kuni see ise ära kustub.


Lase küünlal põleda sellel päeval võimalikult kaua. Kui kustutad küünla, siis lausud lause "Vabanegu kinni jäänud hinged". Jäta Hüpersteeni kristall terveks ööks enda kodu kõige suurema peegli ette. Hommikul võta see sealt ära ja vii jõevette või metsa. Hüpersteen püüab hinge öösel kinni, kes sinu koju kinni on jäänud ja kes sulle head ei tee.


Must küünal põleta ära täpselt siis, kui sa seda jõuad teha.


Musta küünalt kasutatakse tavaliselt rituaalide ja maagiate ellu viimiseks. See on ka põhjus, miks ma tõin siin välja mõned võimalused, kuidas seda ära kasutada. Seda küünalt võib sul väga palju vaja minna, kui sa kaitserituaale soovid teha ja on kasulik, kui sul on tagavaraks üks must küünal alati olemas. 

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST RITUAALI & MAAGIA KÜÜNAL, Väeesemed, küünlad, must küünal, maagia, rituaal, kaitse, kodu kaitse kristallid, halvad hinged, talismani aktiveerimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja