MUST TURMALIIN

  • 1.50€

Toote detailid

  • Mudel: MUST TURMALIIN poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MUST TURMALIIN on üks tugevamaid ja enimkasutatavamaid kaitse kristalle terves maailmas.


Must Turmaliin on ajaloos olnud kõrgel kohal kaitsva väekristallina. Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista seda, mida nad enda elus valesti teevad. Lisaks veel seda, kus kohas nad kurja teevad ja kelle vastu õelad ollakse. Seda selleks, et iseennast paremaks inimeseks muuta. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamise võimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.


Musta Turmaliini kasutati ka mujal maailmas selleks, et maapealseid deemoneid eemale hoida, kes ebaõnne inimese ellu toovad. Musta Turmaliini hoiti enda kodudes, et halba toovad väed ei saaks takistada seda õnne, mille nimel vaeva on nähtud.


Must Turmaliin sai hiljem omale ka veel lisanimetuse, milleks on Schörl. Seda sellepärast, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suuremat sorti Musta Turmaliini allikas ja selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini ka Schörliks kutsuma. Mõlemad nimetused on tänapäevani kasutusel, nii Must Turmaliin kui ka Schörl. 


Musta Turmaliini põhiomadusteks on ärasõnumiste ja needmiste kaitsmine, auravälja tugevdamine ja tervendamine ning karma võlgade lahendamine. Must Turmaliin on ülim kaitse kristall, mis võib, nii nagu ka Mäekristall, olla terveks eluks üheks energiat andvaks kaaslaseks. Kaelas kandmisel ehk talismanina aitab peatada selle kandja poole suunatud ärasõnumist, raskeid ravimatuid haiguseid, suurte vigastustega õnnetusi ning depressiooni. 


Õnnetused juhtuvad meie igaühega ning need juhtuvad põhjusega, ehk meil on järelikult vaja nendest õppida, aga Musta Turmaliini kandmine aitab kaitsta väga tõsiste probleemide eest ning samalajal aitab mõista, mida meile üritatakse selle kõigega selgeks teha. Must Turmaliin võimendab teisi kristalle, mis aitavad läbi viia astraalrännakuid, kaitsta ja eemaldada halba energiat, nagu näiteks kombineerides selle Kiastoliidiga, aitab see astraalrännakuid läbi viia.


Kombineerides Musta Turmaliini Hematiidiga, aitab see duo luua lapsele ülimalt tugeva kaitsekilbi teiste laste kriitika eest ja kui nende kristallide kõrvale lisada Gagaat, aitab Gagaat juba kiusataval lapsel teiste jaoks nähtamatu olla. Kombineerige Must Turmaliin Rüoliidiga ning kandke koos teiste kaitsekristallidega senikaua, kuni tunnete, et teie ellu hakkab rahu saabuma.


Kodu kaitsmine kurja, vägivalla ja sissemurdmiste eest - hoidke mitmeid Musta Turmaliini tükke kodu välisukse kõrval peidetuna, et takistada halva tulemist majja.


Musta Turmaliini kõige parim asukoht sinu kodus oleks vahetult välisukse läheduses olemine. Must Turmaliin kaitseb halva õnne eest, mis sinu koju soovib siseneda.


AUTO KAITSMINE


Aseta Musta Turmaliini kristall enda autosse, et kaitsta autot liiklusõnnetuste, vandaalitsemiste, sissemurdmiste, plekimõlkimiste ning avariide eest. Must Turmaliin kaitseb sinu autot ja ka sind ennast, kui sa autoga liikluses oled. Aidates blokeerida erinevate õnnetuste teket. Kasulik on Musta Turmaliini kristalli enda autos hoida ka sellepärast, et ära hoida parklas tekkivaid plekimõlkimisi, mida võib kõrvalolev parkiv autojuht põhjustada. Aidates ära hoida pisemat ja suuremat sorti probleeme. Musta Turmaliini võid kokku panna erinevate auto kaitse kristallidega nagu näiteks
Ahhaadi ja Tiigrisilmaga. Lisaks võid riputada enda auto tahavaatepeegli külge Mustast Turmaliinist valmistatud päikeseratta.


RAVITSEMINE 


Soovitan Musta Turmaliini kanda ravitsemise eesmärgil vaid neil, kes on üle elanud insuldi, infarkti või välja tulnud vähkhaigusest, et kaitsta tervist niivõrd, et selline seisund kiirelt tagasi ei tuleks.


Nendel, kes on stressis juba pikemat aega ning selle tagajärjel hakanud nägema hallutsinatsioone, muutunud paranoiliseks ning kellel on kalduvus skisofreeniale. Must Turmaliin aitab elu näha reaalselt ning vahet teha õigel nähtamatul jõul ning ettekujutatud jõul. Selle vahet tegemiseks kombineeritakse Must Turmaliin Musta Obsidiaaniga ning kantakse neid peidetult enda naha vastus.


SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Must Turmaliin kõige enam KAALUSID. Must Turmaliin aitab Kaaludel otsuseid vastu võtta ja nende vastuvõtmist kiirendada. Ehk seda kogu kaalumise protsessi veidigi leevendada.


KALADEL aitab Must Turmaliin ära hoida stressi, üliemotsionaalsust, depressiooni ja emotsionaalset langust. Kalad, kes kannavad seda kristalli ükskõik, millisel eesmärgil, neid hoiab Must Turmaliin eemale stressist. See on üks kristall, mis võiks igal Kalal oma eluteel kaasas olla. Seda selleks, et mitte langeda eluperioodi, mis toob kahju.


KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Kodu kaitsmine tulekahju eest - komineerige Must Turmaliin, Sardoonüks, Karneool ja Botswana Ahhaat ning peitke need maja ehitamisel vundamendi igasse nurka.


Ingli kaitse tugevdamine - kombineerige Must Turmaliin Tšaroiidiga ning kandke neid endaga kaasas.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST TURMALIIN, Kristallid, poleeritud, must turmaliin poleeritud, kaitse, ärasõnumine, needused, vägivald, energia-vampiirlus, aura tugevdamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja