MUST TURMALIIN

  • 48.00€

Toote detailid

  • Mudel: MUST TURMALIIN tipp kõrvarõngad (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kui kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba deemonite ja väga halbade hingede eemale peletamiseks. Must Turmaliin on üks tugevamaid kaitse, ärasõnumise ja äraneedmise eest hoidmise kristalle terves maailmas. Mustal Turmaliinil on jõud, mida enamus kristallides ei ole, see suudab säilitada seda, mida oled loonud ja salakavalad ning manipuleerivad inimesed selle kandjast eemale hoida. Must Turmaliin on kristall, mis sobib ükskõik millise teise kristalliga koos kandmiseks kuna see kaitseb ka seda, millepärast sa seda teist kristalli kannad. Kui sa kannad koos Roosa Kvartsiga seda, siis see kaitseb armastus, kui koos Sammalahhaadiga, siis sinu tervist jne. Musta Turmaliini kandmine on kasulik kõigi jaoks, oled sa naine, mees või laps.


Must Turmaliin on ajaloos olnud kõrgel kohal kaitsva väekristallina. Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista seda, mida nad enda elus valesti teevad. Lisaks veel seda, kus kohas nad kurja teevad ja kelle vastu õelad ollakse. Seda selleks, et iseennast paremaks inimeseks muuta. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamise võimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.


Musta Turmaliini kasutati ka mujal maailmas selleks, et maapealseid deemoneid eemale hoida, kes ebaõnne inimese ellu toovad. Musta Turmaliini hoiti enda kodudes, et halba toovad väed ei saaks takistada seda õnne, mille nimel vaeva on nähtud.


Must Turmaliin sai hiljem omale ka veel lisanimetuse, milleks on Schörl. Seda sellepärast, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suuremat sorti Musta Turmaliini allikas ja selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini ka Schörliks kutsuma. Mõlemad nimetused on tänapäevani kasutusel, nii Must Turmaliin kui ka Schörl. 


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

MUSTA TURMALIINI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Musta Turmaliini on kasulik kanda kõrvarõngastena kuna see aitab Kolmanda Silma lähedal kõige enam kaitsta selle kandjat energia varastamise eest. See on kasulik neile, kes peavad pidevalt erinevate inimestega suhtlema ja kes ei suuda alati enda energiat kaitsta energiavampiiride eest. See on see tunne, kus sa oled pärast suhtlust surmväsinud ja kurb. See on märk sellest, et see "keegi" on sinu energiat varastanud ja ta toimis sinu suhtes energiavampiirina.


- Selle kristalli kandmine kõrvarõngastena aitab kaitsta sinu mõtete, soovide, saladuste ja unistuste päevavalgele tulemise eest. Kui sa ei soovi, et teatud asjad välja tuleksid või keegi aimaks ette sinu plaane, siis Must Turmaliin on see kristall, mis aitab sellele kaitse luua.


- Must Turmaliin hakkab tavaliselt Auras päris kiirelt tööd tegema, eriti, kui sulle see kristall ka visuaalselt meeldib. Must Turmaliin sobib kokku kõikide teiste kristallidega koos kandmiseks aga kui soovid kaitset suurendada, siis kanna koos ObsidiaaniOonüksi või Ahhaadiga.


- Kanna Musta Turmaliini koos Nefriit Jaadi kristalliga, et need kaks kristalli saaksid sinu Aura ümber luua võimsa kaitsekilbi kõige halva eest, mis sinu teele võib saabuda. Tee seda juba sellepärast, et need kaks kristalli saaksid sinu Auraväljast vabastada juba olemasoleva halva energia.


- Aitab lahti saada pidevast muretsemisest, hirmudest, pearinglusest, pidevast hirmust mingisuguste haiguste suhtes ja ärevustundest.


RAVITSEMINE


Must Turmaliin ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:


- hallutsinatsioonide nägemine, sügav stress, depressioon, ärevushäired, alkoholism, erinevad sõltuvushaigused, skisofreenia, pimeduse hirm, hirm surma eest, leinamine, tervendab raskeid haiguseid.

SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Must Turmaliin kõige enam KAALUSID. Must Turmaliin aitab Kaaludel otsuseid vastu võtta ja nende vastuvõtmist kiirendada. Ehk seda kogu kaalumise protsessi veidigi leevendada.


KALADEL aitab Must Turmaliin ära hoida stressi, üliemotsionaalsust, depressiooni ja emotsionaalset langust. Kalad, kes kannavad seda kristalli ükskõik, millisel eesmärgil, neid hoiab Must Turmaliin eemale stressist. See on üks kristall, mis võiks igal Kalal oma eluteel kaasas olla. Seda selleks, et mitte langeda eluperioodi, mis toob kahju.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.

Tehniline
Mõõdud Tipp ca 14*6*6 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST TURMALIIN, Ehted, kõrvarõngad, hõbe, must turmaliin kõrvarõngad, kaalud, kaitse, ärevushäired, alkoholism, stress, energiavampiir, energia kaitse, aura kaitse, aura, halvad inimesed, mõtete kaitsmine, saladused, unistused, suhtlemine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja