MUST TURMALIIN

  • 97.00€

Toote detailid

  • Mudel: MUST TURMALIIN sõrmus (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MUSTA TURMALIINI peetakse üheks tugevamaks ja vajalikumaks kaitse kristalliks. Musta Turmaliini on kantud aegade algusest peale uskumusega, et see aitab takistada ära sõnumist ning kurjade hingede poolt äraneedmise eest. Usutakse, et Must Turmaliin hakkab pragunema või purunema umbes poole aasta jooksul, kui sinu hingele on mõni rusuv koormus lisatud kellegi teise poolt.


Must Turmaliin on ajaloos olnud kõrgel kohal kaitsva väekristallina. Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista seda, mida nad enda elus valesti teevad. Lisaks veel seda, kus kohas nad kurja teevad ja kelle vastu õelad ollakse. Seda selleks, et iseennast paremaks inimeseks muuta. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamise võimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.


Musta Turmaliini kasutati ka mujal maailmas selleks, et maapealseid deemoneid eemale hoida, kes ebaõnne inimese ellu toovad. Musta Turmaliini hoiti enda kodudes, et halba toovad väed ei saaks takistada seda õnne, mille nimel vaeva on nähtud.


Must Turmaliin sai hiljem omale ka veel lisanimetuse, milleks on Schörl. Seda sellepärast, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suuremat sorti Musta Turmaliini allikas ja selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini ka Schörliks kutsuma. Mõlemad nimetused on tänapäevani kasutusel, nii Must Turmaliin kui ka Schörl. 


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

MUSTA TURMALIINI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Musta Turmaliini kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Must Turmaliin teid aitab.

Pöial

Vasak - Eemaldab enesekindluse probleemid ja süstib usku iseenda andesse, aidates sirge seljaga enda unistuste poole püüelda.

Parem - Kaitseb teiste poolt antud takistuste eest. Eriti kasulik neile, kelle eriala on ainulaadne või kes tegelevad ettevõtlusega, aidates konkurentide salakavalust peatada, mis on sinu vastu suunatud.

Nimetissõrm ehk Jupiter

Vasak - Eemaldab iseendale pidevate etteheidete tegemise, aidates elada vabalt ja enesele seatud piirideta. 

Parem - Suurendab enesekindlust ja ei lase teistel inimestel näost näkku kriitikat välja öelda. Kaitseb!

Keskmine sõrm ehk Saturn

Vasak - Eemaldab ära sõnumist ja kui pikemalt kanda selles sõrmes Musta Turmaliini, siis aastatega suudab see kristall eemaldada ka ära needmise.

Parem - Kaitseb ärasõnumise ja äraneedmise eest. Kandke kindlasti kodust väljas käies.

Nimeta sõrm ehk Apollo

Vasak - Eemaldab karma poolt antud takistused, mis toovad ellu pidevat ebaõnne ja läbikukkumisi.

Parem - Kaitseb positsiooni, mis sa oled ühiskonnas saavutanud ja aidates sellel vaid kasvada. Musta Turmaliini kandsid Apollo sõrmes nõiad, maagid, võitlejad ja valitsejad, takistades enda nõrgestamist.

Väike sõrm ehk Merkuur

Vasak - Aitab negatiivsetest mõtetes lahti lasta, suurendades niinimetatud "positiivset ego".

Parem - Kaitseb nende inimeste eest, kes on sind sihilikult hakanud õõnestama ja kes teevad kõik nii, et sul halvasti läheb. Merkuur kombinatsioonis Musta Turmaliiniga aitab karma nende poole tagasi suunata, luues sinust peegli, mis peegeldab need samad mõtted kurjuse allikasse tagasi.

Kui pidevalt kanda Musta Turmaliini endaga kaasas kanda, kas sõrmusena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab see eemaldada ka kõige süngema energia sinu seest, mis õnne ja heaolu takistab.

Sõrmuseid
 soovitan kindlasti pidevalt puhastada ja taas energiaga laadida. Selleks on kõige lihtsam viis enda aknalauale moodustada "puhastus alus", kuhu võiksid kuuluda mitmed Geoodid, nagu näiteks Mäekristall ehk Kvarts geoodTsitriin geood. Lisaks veel poleeritud või lihvimata kristallidena Küaniit, KarneoolTsitriinMust Obsidiaan (mis takistab kristalle negatiivseks muutumise eest). Need kristallid aitavad läbi päikese ja kuuvalguse anda kristall ehetele UUT energiat. Puhastada soovitan vähemalt ühe korra kuus kõiki ehteid korraga mõne puhastus rituaali taime suitsuga.
Tehniline
Mõõdud Kristalli mõõdud on ca 15*6 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST TURMALIIN, Ehted, hõbe, sõrmus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja