MUST TURMALIIN

  • 1.50€

Toote detailid

  • Mudel: MUST TURMALIIN looduslik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MUST TURMALIIN on üks tugevamaid kaitse kristalle, mis on kõige rohkem kättesaadav. Must Turmaliin on enim kasutatud kristalle maagiate, rituaalide, kaitse rituaalide ja loitsude tegemiseks või maha võtmiseks.


Must Turmaliin on ajaloos olnud kõrgel kohal kaitsva väekristallina. Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista seda, mida nad enda elus valesti teevad. Lisaks veel seda, kus kohas nad kurja teevad ja kelle vastu õelad ollakse. Seda selleks, et iseennast paremaks inimeseks muuta. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamise võimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.


Musta Turmaliini kasutati ka mujal maailmas selleks, et maapealseid deemoneid eemale hoida, kes ebaõnne inimese ellu toovad. Musta Turmaliini hoiti enda kodudes, et halba toovad väed ei saaks takistada seda õnne, mille nimel vaeva on nähtud.


Must Turmaliin sai hiljem omale ka veel lisanimetuse, milleks on Schörl. Seda sellepärast, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suuremat sorti Musta Turmaliini allikas ja selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini ka Schörliks kutsuma. Mõlemad nimetused on tänapäevani kasutusel, nii Must Turmaliin kui ka Schörl. 


Asetage Musta Turmaliini tükke kodu välisukse kõrvale peitu, ei ole vahet, kas peidate need tuppa sisse või õue välisukse kõrvale. Musta Turmaliini peitmine aitab kodust ja tervest perekonnast eemale hoida inimesi, kes annavad meile halba mõju, toovad õnnetusi, kes soosivad halba, on kadedad, hoiab ära vargaid ja äraneedmist. Kui Must Turmaliin on juba olemas ja kui soovite sinna veel kristalli lisada, siis alati puhastage eelnevalt need kristallid ära, mis seal juba on.

Must Turmaliin kannab endaga kaasas vee-elementi ja see aitab vee elementi majja ka tuua. Kui sinu kodus Põhja pool ei ole pesuruume, siis Must Turmaliin aitab Põhjas tasakaalustada vee elementi nii, et see tooks perekonna liikmetele head karjäärialast ja tööga seotud edu. Kui seal on ka pesuruumid, siis tuleb just vee-elementi tasakaalustada ja selle kohta saate lugeda SIIT.

Musta Turmaliini tükki kantakse kaasas, kui soovitakse kohest kaitset millegi või kellegi eest.

Hoidke Musta Turmaliini tükki auto salongis, et see kaitseks autot avariide ja huligaanide eest. Peale selle aitab Must Turmaliin kaitsta ka auto tervist.

Must Turmaliin kaitseb elektroonikast tuleneva kiirguse eest, mis on tervisele kahjulik ja muudab inimesi närviliseks. Must Turmaliin asetatakse arvuti või mõne teise seadme kõrvale.

AUTO KAITSMINE


Aseta Musta Turmaliini kristall enda autosse, et kaitsta autot liiklusõnnetuste, vandaalitsemiste, sissemurdmiste, plekimõlkimiste ning avariide eest. Must Turmaliin kaitseb sinu autot ja ka sind ennast, kui sa autoga liikluses oled. Aidates blokeerida erinevate õnnetuste teket. Kasulik on Musta Turmaliini kristalli enda autos hoida ka sellepärast, et ära hoida parklas tekkivaid plekimõlkimisi, mida võib kõrvalolev parkiv autojuht põhjustada. Aidates ära hoida pisemat ja suuremat sorti probleeme. Musta Turmaliini võid kokku panna erinevate auto kaitse kristallidega nagu näiteks Ahhaadi ja Tiigrisilmaga. Lisaks võid riputada enda auto tahavaatepeegli külge Mustast Turmaliinist valmistatud päikeseratta.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST TURMALIIN, Kristallid, looduslik, must turmaliin looduslik, kodu kaitse, halvad inimesed, perekonna kaitse, põhi, karjäär, töö, vee-element, auto, kaitse, avarii, huligaan, rituaalid, kohene kaitse

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja