MUST TURMALIIN

  • 6.50€

Toote detailid

  • Mudel: MUST TURMALIIN chips (ca 60g)
  • Saadavus: Laos


Chipsid on väikesed kristalli tükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.

MUSTAL TURMALIINIL on oskus kodu Aurat puhastada energiast, mis tekitab koju sõna otseses mõttes pahandust. Must Turmaliin kaitseb riidude tekke, pere või suhte lõhki minemise eest, needuste tekke, musta maagia perekonnale või sinu enda peale saatmise eest, negatiivse energia tuleku ja halva õnne tekke eest. Seega Mustal Turmaliinil on väga palju neid omadusi, mis kaitseksid sind, sinu kodu ja sinu perekonda.

Must Turmaliin on ajaloos olnud kõrgel kohal kaitsva väekristallina. Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista seda, mida nad enda elus valesti teevad. Lisaks veel seda, kus kohas nad kurja teevad ja kelle vastu õelad ollakse. Seda selleks, et iseennast paremaks inimeseks muuta. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamise võimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.


Musta Turmaliini kasutati ka mujal maailmas selleks, et maapealseid deemoneid eemale hoida, kes ebaõnne inimese ellu toovad. Musta Turmaliini hoiti enda kodudes, et halba toovad väed ei saaks takistada seda õnne, mille nimel vaeva on nähtud.


Must Turmaliin sai hiljem omale ka veel lisanimetuse, milleks on Schörl. Seda sellepärast, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suuremat sorti Musta Turmaliini allikas ja selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini ka Schörliks kutsuma. Mõlemad nimetused on tänapäevani kasutusel, nii Must Turmaliin kui ka Schörl. 


- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Musta Ahhaadi geoodid koos Pipra küünlaga, et majast välja viia needuslikku, ära sõnuvat ja kurja energeetikat. Küünalt nende kristallide keskel põletades aitab aktiveerida kristallid tervendamisele.

- Hoia aluse peal Musta Turmaliini chipse ja valget värvi küünalt, et vabastada kodust negatiivsust, melanhooliat ja takistavaid energiaid.

- Aseta Musta Turmaliini chipsi kristalle kodu kaitse komplekti alusele, et võimendada kodu kaitset.

- Lisa Musta Turmaliini kristalli chipse Havisaba või Aaloe taime mullale, et kodu kaitsta õnnetuste eest.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

MUST TURMALIIN ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Hematiit Hoidke koos neid kristalle, kui soovite kaitsta maja, perekonda ja iseennast suurtemate tülide ning riidlemiste eest.

Ametüst 
Asetage need koos aluse peale kodu välisukse juurde ning nende peale kodukaitse kristallid. Peale Musta Turmaliini võib kokku panna ka kolmanda kristalli, milleks on Šungiit. Need kolm kristalli koos loovad veelgi võimsama kodu kaitse energia.

Punane Jaspis
Hoidke koos Musta Turmaliiniga, kui soovite majast eemale viia viljakusega või armastusega seotud ebaõnne. Selleks on nende kristallide kõige parem asukoht majas kodu Lõuna poolsem ala.

Roheline Aventuriin
Hoidke koos Musta Turmaliiniga, kui soovite majast eemale hoida ebaõnne igal tasandil. Need kristallid aitavad õnnel majja pääseda ja takistada teiste sõnumiste eest.

Kuukivi
koos Musta Turmaliiniga aitab Kuukivi tugevat intuitsiooni ja teadlkust tuua. Neid kahte kristalli kombineerides aitavad need sul endal teha vahet "õigel" ja "valel".

Karneool
hoidke koos, et suurendada kodu energiat, kaitsta tööd, kaitsta äri, kaitsta enda ideid ja kaitsta ka suhet. Sobib erinevatesse kristallikomplektidesse lisamiseks. Hoidke koos Sulgvõhki taime peal kodu Lõuna poolses nurgas, et parandada perekonna siseseid suhteid, eriti mehe ja naise vahelisi suhteid.

Mäekristall
Mäekristall aktiveerib Musta Turmaliini kodu kaitsma.

Roosa Kvarts
Asetage need koos aluse peale, et kaitsta kodu "sissetungijate" eest, kes soovivad sinu ja sinu partneri suhet rikkuda.

Rutiilnõeltega Kvarts
kombineerige kokku need kristallid, kui soovite majast eemale hoida needust. Hoia kodukaitse kristallide komplekti all või raputa igale poole õue taimede alla.

Šungiit
Asetage koos Musta Turmaliiniga ühe ja sama aluse peale või kodus ka Sõnajala taime mullale ning otse teleka või mõte teise elektroonilise seadme kõrvale. Seda selleks, et need kristallid saaksid koos kaitsta sinu kodu liigse elektromagnetkiirguse halva mõju eest. Elektromagnetkiirgus tuleb elektroonika seadmetest ja tekitab väga tõsiseid haiguseid, nagu näiteks depressiooni, ärevushäireid, unehäireid ja üleüldist pinget hoiab üleval.

Merevaik
kombineerige need kokku, et hoida majast eemale halba tervist. Võib hoida Aaloe taime mullal, et tagada perekonnale hea tervis.

Granaat hoidke koos, kui soovite perekonda kaitsta, armastust tugevdada ning kaitsta ja eemale hoida perekonna lõhkujaid.

Peridoot
sobib kokku siis, kui valmistate kristallide komplekti, mis on suunatud tervise kaitsmisele.

Tiigrisilm
Hoidke koos neid kristalle ühe ja sama aluse peal, kui soovite majast eemale hoida materiaalset ebaõnne. Sobivad kokku ka kodu kaitsmise kristallide komplekti aluseks, et võimendada teiste kristallide tööd.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga ja Roosat Kvartsi spetsiaalselt Roosi viiruki või rituaalitaimega.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST TURMALIIN, Kristallid, chips, kaitse, halb õnn, needus, must maagia, perekond, suhte purunemine, negatiivne energeetika, kodu kaitsmine, aaloe, havisaba, sõnajalg, elektronmagnet kiirgus, materiaalne ebaõnn, sulgvõhk, lõuna, äri, hea tervis

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja