OONÜKS

  • 23.50€

Toote detailid

  • Mudel: OONÜKS pool täpp kõrvarõngad (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


OONÜKS on tuntud oma "lahti laskmise" energia poolest, aidates lahti lasta kõigest sellest, mis sinu ellu ei tohiks kuuluda ja mis kahjustab sinu elukvaliteeti. Oonüks aitab vabastada ahelatest, mis takistavad positiivses elurütmis elamist ning hoiatab eelseisneva ohu eest. Oonüks aitab UUT ALGUST tuua ükskõik millisesse aspekti, kus iganes seda vaja on.


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

OONÜKSI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena

Kui Oonüksit kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende tšakrate juures toob Oonüks selle kandjale järgmist:

- Oonüks aitab sul läbi intuitsiooni märgata, kes on sinuga salakaval ja valelik. Oonüks aitab vahet teha siiral ja halbade kavatsustega inimesel läbi sisetunde.


- Oonüksi kandmine kõrvarõngastena aitab sul takistada teiste poolt suunatud ebavajaliku kriitika, mis võib viia enesekindluse langusele. Oonüks peegeldab negatiivsuse tagasi allikasse.


- Kui on tegemist stressi või mõne tõsisema emotsionaalse probleemiga, nagu näiteks kaotusvaluga, depressiooniga, ärevushäirega, eluisu kadumise ja jõuetusega, siis Oonüks kõrvarõngastena aitab sellel negatiivsusel sinu Aurast väljuda läbi Kroontšakra. Kui negatiivsus on eemaldatud, siis seejärel aitab see Aurat tugevdada ning muuta sind enesekindlamaks, tuues elujõu tagasi.


- Aitab eemaldada minevikust kaasa võetud probleemid, käitumismustri, melanhoolia, mis on tingitud rasketest emotsionaalsetest üleelamistest, õpetades, et kõik, mis me elus kogeme, me peame sellest õppima ning seejärel enda vaimsest kehast välja laskma. Õpetades, et elada tuleb olevikus, mitte minevikus.


- Oonüks tugevdab intuitsiooni, mis on seotud ohuga, Aidates ennem ohuolukorda ette tunda, kui see käes on. Esialgu võid hakata tundma seda vaid sekundid enne sündmuse tulekut, aga pikema kristalli maailmas seiklemise tagajärjel koos Oonüksi kandmisega pikeneb see aeg tundide, päevade ja isegi kuude pikkuseks.


- Tugevdab iseteadlikust ehk aitab otsuseid langetada ilma teiste käest nõu küsimata.


- Soosib "tervet egoismi" ehk õpetab, et elada tuleb täiel rinnal ja ainukesed inimesed, kelle arvamus on tähtis, on sinu lähedaste oma, mitte võõraste inimeste arvamus.


- Oonüks kõrvarõngaid kasutatakse pimeduse hirmu eemaldamiseks ja ka alateadlike hirmude ravitsemiseks nagu näiteks hirm, mis on põhjendamatu (hirm surma eest, õnnetustesse sattumise eest, seksuaalsed ahistamised jne.).


- Oonüks on hea õnne, kaitse ning toetava energia kristall neile, kes on sündinud Poolkuu kuu faasil. Oonüks annab nendele inimestele oskuse õigel ja valel vahet teha ning see on kristall, mis tugevdab nende intuitsiooni.


- Oonüks on kristall, mis aitab sinu elust eemal hoida vägivalda ja õnnetusi. Kristall, mis kaitseb sind ohtlike olukordade eest ja aitab sul õigel ajal ohu kõrvalt ära liikuda.


Kui pidevalt kanda Oonüksit endaga kaasas kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab lõpuks saavutada sinu intuitsioonis sellise staadiumi, et sa tabad valeliku inimese automaatselt ära, olgu see inimene nii naeratav kui ka meeldiv, aga sa tajud selle naeratuse taga peituva ära.


Neitsi-Kaalud sodiaagi üleminek 19. september - 25. september


Oonüks on kasulik kristall neile, kes on sündinud Neitsi ja Kaalude ülemineku sodiaagil, aidates tugevdada intuitsiooni ja suurendada oskust inimeste tõelist palet näha ning blokeerides ära selle sodiaagi üleminekul tekkinud intuitiivseid probleeme.


Kõrvarõngaid soovitan kindlasti pidevalt puhastada ja taas energiaga laadida. Selleks on kõige lihtsam viis enda aknalauale moodustada "puhastus alus", kuhu võiksid kuuluda mitmed Geoodid, nagu näiteks Mäekristall ehk Kvarts geood, Tsitriin geood. Lisaks veel poleeritud või lihvimata kristallidena Küaniit, Karneool, TsitriinMust Obsidiaan (mis takistab kristalle negatiivseks muutumise eest). Need kristallid aitavad läbi päikese ja kuuvalguse anda kristall ehetele UUT energiat. Puhastada soovitan vähemalt ühe korra kuus kõiki ehteid korraga mõne puhastus rituaali taime suitsuga.

Tehniline
Mõõdud Täpi läbimõõt ca 8 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: OONÜKS, Ehted, kõrvarõngad, noorkuu kuu faas, ohtlikud olukorrad, neitsi-kaalud sodiaagi üleminek

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja