OONÜKS

  • 0.90€

Toote detailid

  • Mudel: OONÜKS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


OONÜKS on peamiselt kristall, mida kasutatakse aegadel, kus on vaja lohutust, stressi leevendada ja emotsionaalsest valust üle saada. Peale Oonüksi emotsionaalse tervendusvõime oskab see mõista ka asjade tagamaid, kas need on siirad või halvad, ehk see kristall tunnetab ära peidetud või varjatud tõe. Võin öelda, et Oonüks on üks vajalikumaid musta värvispektriga kristalle, mis on õigel selgeltnägijal vaja, kuna see aitab mõista hetke pealt teise inimese emotsiooni ja ka seda, kas ta on valelik või jutt, mida ta räägib on siiras. Oonüksit soovitan koduseinte vahele viia, kui on kahtlust, et suhte teine pool või ka laps ei ole siiras teiste perekonna liikmetega. Piisab sellest, et Oonüks viiakse selle inimese tuppa aga selleks tuleb peita need kristallid musta riide sisse. Oonüks aitab valetamise lõpetada ning oma tegemised ja mõtted siiralt välja rääkida. Üldiselt ma soovitan seda kristalli teismeliste jaoks, et nad ei salatseks oma tegude suhtes, mis omakorda muudab vanemad väga närviliseks. Või Oonüksit selleks, et mõni vale tuleks päevavalgele. Peale valedele jälile jõudmist soovitan ma kindlasti Oonüksit nendele, kes on täna väga raskes eluperioodis, kus elu tundub ainult allamäge minevat ning kõik sinu ümber loodud elustruktuur on hakanud lagunema. Seda ma nimetan negatiivseks perioodiks, kus sinu Auraväljas võib olla auke ehk energia lekkeid ning oled siis ka automaatselt kohe kõigele negatiivsele vastuvõtlik. Tavaliselt on nii, et kui ühest kohast hakkab allamäge minema, siis variseb kogu kindlus kokku. Selleks aitab Oonüks ülimalt hästi, kuna see aitab Aura lekked kinnitada ning parandada probleemid seal ka ära, seejärel saab alles probleemidest lahti. Oonüks aitab vastu pidada sellel perioodil ning ennast mitte ära kaotada selle segaduse sees. Oonüks süstib lootust ja annab sulle eneseusu, mis on kõige positiivse alus. Oonüksit soovitan igapäevaselt sellel perioodil kaasas kanda, kas siis kristallina või mõne ehtena. Senikaua kannad Oonüksit, kuni lõpuks ise tunned, et asjad hakkavad taas paika loksuma ja ka sinu emotsionaalne pind on tugevamaks muutunud. Kui hakkab aga paremaks minema, siis tuleb kindlasti kõik majapidamises olevad Oonüksid ja ka need ehted viia tänuks vabasse loodusesse, kus need ka pärit on. Oonüksit soovitan kanda ka siis, kui olete äsja suhtes lahku läinud ning te kannatate suure valu ja pettumuse all. Oonüks vabastab kõikidest negatiivsetest emotsioonidest ja pigem õpetab, et kõik, mida me selles elus tunda saame, see kõik on põhjusega.


Oonüks suurendab enesekontrolli ja seega nimetan seda kristalli "sõltuvustest vabastajaks", aidates lahti lasta nendest kommetest, tavadest või harjumustest, mis tegelikult sulle vaid halba teevad. Oonüks sobib väga hästi neile, kellel on kombeks teisi inimesi klatšida, aga ise tunnevad, et nad tegelikult ju seda ei soovi teha. Oonüks sobib neile, kes mõne pettumuse tõttu on hakanud enda kaaslase järgi niinimetatud "nuhkima", aga võib-olla põhjust enam ei olegi, siis Oonüks aitab nendest negatiivsetest harjumustest lahti saada, mis sind ennast on hakanud häirima, aga sa ei ole osanud saavutada enese üle kontrolli. Oonüksit võib lisada ka erinevatesse alkoholist, suitsetamisest või liigsöömisest vabastamise kristalli komplektidesse.

Oonüks on hea õnne, kaitse ning toetava energia kristall neile, kes on sündinud Poolkuu Kuu faasil. Oonüks annab nendele inimestele oskuse õigel ja valel vahet teha ning see on kristall, mis tugevdab nende intuitsiooni. 

Oonüks on kristall, mis aitab sinu elust eemal hoida vägivalda ja õnnetusi. Kristall, mis kaitseb sind ohtlike olukordade eest ja aitab sul õigel ajal ohu kõrvalt ära liikuda.

SPIRITUAALNE TASAKAAL

Oonüks on üks kristallidest, mida ma soovitan spirituaalse tasakaalu loomiseks (samal ajal sobib kandmiseks ka Mäekristalli). Kui teil tekib küsimus, mis on spirituaalne tasakaal, siis võin öelda, et selle puudumisel muutub inimene väga ebakindlaks, kõhklevaks tekivad põhjendamatud hirmud, sa ei suuda armastust vastu võtta, hoolimata sellest, et sinu kõrval võib olla maailma kõige parem inimene, kes annaks endast kõik, et sul hästi läheb ning palju teisi sümptomeid. Kui sul on nendest juba üks, siis tegelikult on sinu spirituaalne tasakaal hakanud paigast ära minema. Sellisel juhul soovitan Oonüksit endaga kanda ja ka teisi tasakaalustajaid, milleks on Must Obsidiaan, Lumiobsidiaan, Must Turmaliin jne. Oonüks aitab peatada negatiivsed mõtted, aitab peatada ka enesehaletsemise.

RAVITSEMINE

Oonüks ravitseb juurtšakrat, mille tervis on oluline naise viljakuse jaoks. Oonüks aitab lahti lasta stressist, seda kasutatakse depressiooni ravitsemiseks. Oonüks aitab lahti lasta alateadvuses kinni hoitud hirmudest, kompleksidest ja põhjendamatust ärevustundest. Oonüksit kasutatakse madala enesehinnangu tõstmiseks. Oonüks aitab lahti saada sõltuvushaigustest.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Energiavampiirluse eest kaitsmine - Kombineerige kristallidena või kristallehetena Oonüks kokku Musta Turmaliini, Punase Tiigrisilma, Kullisilma, Tiigrisilma, Musta Ahhaadi või Musta Obsidiaaniga kokku ning kandke neid endaga kaasas. Need kristallid ka kõik koos loovad ideaalse kaitseenergia sinu ümber. Kindlasti tuleks omada ka Mäekristalli kodus või ehtena, et kaitsekristallide toime üldse sinu energeetikasse jõuaks.

Kui oled avastanud, et sind on suhtes petetud - Kombineerige Oonüks Rodokrosiidi ja Mäekristalliga ning kandke ainult neid kristalle endaga kaasas senikaua kuni te olete sellest reetmise valust lahti lasknud. Siis, kui see hea päev on käes, siis puhastage oma kristallid ja jätke pikemaks ajaks Tsitriin geoodile energiat taastama.

Kodu kaitsmine kiuslike naabrite eest - Kombineerige Oonüks Musta Turmaliini, Botswana Ahhaadi ja Püriidiga. Hoidke neid kristalle enda ja naabri aia vahel või teie ühise seina vastus. Kaitse kristalle soovitan alati ära peita, kas siis mõne puu alla või peenrasse või isegi maha matta. Need kristallid takistavad sihiliku kiusamise ja pideva tüli norimise. Püriit on Oonüksi kõrval kõige tähtsam, kuna see peegeldab negatiivsuse otse allikasse tagasi. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: OONÜKS, Kristallid, poleeritud, energiavampiirlus, kodu kaitse, emotsionaalsed haavad, tõde ja vale, lahti laskmine, negatiivne eluperiood, kurbus, enda kaitsmine, põhjendamatud hirmud, spirituaalne tasakaal, noorkuu kuu faas, ohtlikud olukorrad

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja