OONÜKS-MARMOR

  • 8.90€

Toote detailid

  • Mudel: OONÜKS-MARMOR küünlaalus
  • Saadavus: Laos


OONÜKS-MARMOR on üks Oonüksi liikidest, millele on iseloomulikuks tooniks valge kuni beež väljanägemine. Heleda osa sees leidub tihti rohekat kuni tumepruuni laineid ja ebakorrapärasusi. Oonüks-Marmori kristall meenutab oma joonelise struktuuri tõttu ka Ahhaati. Oonüks-Marmor pärineb peamiselt Türgi ja Armeenia lähistelt. Teiseks suuremaks leiupaigaks on Argentiina ja Mehhiko. Oonüks-Marmor on oma hinna poolest väga odav ja seda sellepärast, et Oonüks-Marmorit on väga palju ning seda on lihtne ka töödelda.


Oonüks-Marmoril ei ole väga palju erinevaid spirituaalseid energiaid, nii nagu tavaliselt kristallid endaga kaasas kannavad. Küll aga on Oonüks-Marmori sees vägi, mida sinu koju on kindlapeale vaja. See on ka põhjus miks väga palju seda kristalli just väeesemete valmistamiseks kasutatakse. Seda sellepärast, et selle energia on kodu atmosfääri positiivseks ja taskaalus hoidmiseks vaja. Oonüks-Marmor on ka see kristall, mida väga palju on kasutatud erinevate templite ehitamiseks. Sellest on tehtud põrandaid ja sambaid.


Oonüks-Marmor sümboliseerib tasakaalu, füüsilise ja vaimse maailma vahel eksisteerivat harmooniat, rahu ja energiate liikumist.


Oonüks-Marmorist valmistatud küünlaalus on väga kasulik kodu energia tasakaalustaja, mille sees soovitan ma põletada vaid valget küünalt. Valge küünal aktiveerib Oonüks-Marmori tervendava väe, mis omakorda kiirgab sinu koju laiali. See sama väike küünlaalus suudab oma energiat välja jagada umbes kahe-kolme meetri raadiuses. Kui soovid, et Oonüks-Marmor täidaks enda väega terve sinu ühe toa ära, siis võiks sul olla mitmeid küünlaaluseid selles samas toas, kuid üksteisest veidi eemal.


- Oonüks-Marmori küünlaaluse sees valge küünla põletamine aktiveerib selle läheduses oleva energia liikuma. See tähendab seda, et seal kõrval asetsevad kristallid hakkavad tänu Oonüks-Marmori energia tõttu tööle.


- Aitab rahulikku energiat tuua, aidates stressi ja pinget leevendada. Väga kasulik on selle küünlaaluse sees küünalt põletada enne magama minekut. Sobib ideaalselt ka tervendus-massaaži tubadesse.


- Põleta Oonüks-Marmorit siis, kui soovid mediteerimisega tegeleda. See aitab luua sinu ümber vastava energia, et sa suudaksid ise võimalikult kiirelt lõõgastuda.


- Oonüks-Marmor aitab tasakaalustada rahutut energiat, tõsta see vastavasse ilmakaarde, kui sa soovid teatud eluspektis enda stressi leevendada. Näiteks tõsta see lõunasse, kui soovid suhteprobleeme lahendada. Põleta küünalt selle sees läänepoolses toas, kui soovid lastega paremini läbi saada.


- Kui sul on raske tööpäev olnud või lihtsalt pingeline päev, siis tõsta see küünlaalus koos küünlaga enda juurde. Sellisel juhul see leevendab sinu pinget ja aitab sul kiiremini rasketest emotsioonidest taastuda.


- Väga kasulik on Oonüks-Marmor nende koju, kus elavad väikesed lapsed. Lastel on vaja elada harmooniat täis kodus, kus nad saaksid rahulikult areneda. Oonüks-Marmor tasakaalustab kodu energiat ja loob harmooniat. Selles kodus, kus Oonüks-Marmor on, selles kodus on ka pererahvas rahulikum.


Hoia Oonüks-Marmori lähedal aeg-ajalt suitsevat Muskuse viirukit, et selle kristalli vägi seisaks energeetiliselt alati puhtana! 

Tehniline
Mõõdud ca 7,5*2,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: OONÜKS-MARMOR, Väeesemed, küünlaalus, rahu, stressi vabastamine, kodu puhastamine, kodu energia tervendamine, tasakaal, harmoonia

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja