OOPIUM

  • 2.30€

Toote detailid

  • Mudel: MUST OOPIUM viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hingeliste ning füüsiliste probleemide leevendamiseks. Oopium on nõiakunstis väga kõrgel kohal ja sellega on võimalik väga paljusid erinevaid rituaale läbi viia. Eriliselt on seda hea kasutada sellistes rituaalides, kus sul on vaja astraalrännakusse minna ehk kehaväliseid kogemusi kogeda. Oopium on kohati väga universaalse toimega ja selle kuivatatud purust loodud viiruk annab sinu hingele kiirelt Oopiumi väge edasi.


Need inimesed, kellele Oopiumi lõhn meeldib, nendele see taim ka sobib ja nende ülemised Tšakrad on avatud visioonide nägemisele. Oopiumi purust valmistatud viirukeid on eriliselt hea kasutada vahetult enne magama minekut, et enda unenägudesse võimsaid nägemusi tuua. Kui sulle Oopiumi viiruk meeldib, siis kindlasti proovi see enda peal ära.


Oopiumil on üks väga huvitav toime, milleks on oskus needusi peale panna ja seda kasutatakse needuste rituaalides. Õnneks ei oska inimesed seda taime niiviisi kasutada ja see jääb nõidade saladuseks, kuidas Oopiumit halba toovaks suunata.


SOOVITAN OOPIUMI VIIRUKIT JUST SELLISTEL PÕHJUSTEL:


"Annab elujõudu ja energiat"


Oopiumi viiruki kõige tõhusam ja minu üks lemmikutest omadustest on see, et sellel on oskus sinu hinge taaselustada. Oopium annab energiat, mida hing vajab, et elujõuline olla. Kui sa tunned elujõu puudust ja soovid hingelist energiat juurde, siis kindlasti põleta enda läheduses seda viirukit.


"Läbi une visioonide, prohvetlike nägemuste ja selgete unenägude nägemine"


Oopium on ennekõike väga sügav rahustaja, mis aitab sul sügavasse unne laskuda. Sellisesse unne, kus sa suudad ka astraalrännakusse ehk kehavälisesse dimensiooni enda hingega suunduda. Oopium aitab       ka nägemusi tuua ja seda kõike läbi sinu une. Suurendades sinu visiooni ja prohvetlike unenägude nägemist.


"Viljakuse energia tõstmine"


Oopium sümboliseerib viljakust ja sellega seotud õnne. Oopiumi viirukit on kasulik põletada magamistoas, kui soovitakse perekonnale väikest last saada. Oopium suurendab viljakuse õnne ja avab Sakraaltšakra tervenemisele. Väga kasulik on Oopiumi viirukit ka viljakuse kristallide keskel põletada, et need muutuksid võimekamaks. Tihtipeale võid just Oopiumi viirukit leida erinevates viljakuse rituaalides ja seda sellepärast, et Oopium toob seda õnne.


"Unehäired"


Oopium tervendab unehäireid, aidates sellise terviserikkega võidelda ning head und tuua. Põleta enda lähedal või magamistoas Oopiumi viirukit paar tundi enne magama minekut. Seda selleks, et Oopium saaks rahustada sinu meeli ja sind uinutada. Oopiumi viiruki pikaajaline kasutamine võib leevendada ka väga sügavaid närviprobleeme.


"Lahendab probleeme"


Oopium lahendab probleeme, nii suuri, kui ka väikeseid. Kui sul on elus väga segased ajad ja sa ei tule nende lahendamisega toime, siis Oopium annab maagilist tervendust ning kiireid asjade paranemisi. Selleks põleta enda lähedal, problemaatilises keskkonnas või isegi tööjuures Oopiumi viirukit. Oopium aitab majast probleeme välja saata ja kui sa tunned, et pidevalt on kodus tülitsemised, siis Oopium aitab ka nende vastu.


KRISTALLIDE PUHASTAMINE


Oopiumit on hea kasutada kristallide puhastamisel ja nende väe ergutamisel. Oopiumi kuivatatud purust valmistatud viiruk on eriliselt kasulik sellistele kristallidele, mida sa kasutad enda hinge spirituaalseks arenguks. Hoia Oopiumi viirukit astraalrännaku-, Inglite- ja intuitsiooni kristallide läheduses. Seda selleks, et neid kristalle puhastada ja ergutada. Kasuta kindlasti ka sellistes rituaalides ja maagiates, kus Oopiumi taime vägi on oluline.


FENG SHUI - KIRDE ILMAKAAR "ERIALA, EDASI MINEKU JA ROMANTIKA NURK"


Feng Shui järgi on Oopiumi viiruki kasutamine väga tervendav justnimelt Kirde ilmakaarele. Kirdes asub selline energia portaal ja kanal, mis aitab sinu ellu tuua erialalist edu, elus edasi minekut ning romantika ellu tulekut. Kirde ilmakaar, kui see on tervendatud, siis see toob sinu ellu palju uusi võimalusi ning selle energia kanali tervis on ülioluline. Oopiumi viiruki põletamine just selles ilmakaares aitab neid aspekte sinu elus positiivsena hoida ning see avab selle energia kanali parema töö tegemise jaoks.


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Viirukite põletamisel tuleb olla ettevaatlik ja kindlasti leia alati viiruki jaoks spetsiaalne alus, kus peal seda hoida. Ära jäta ka viirukit üksinda tuppa põlema, et see ohutu oleks. Oopiumi viiruki kõrval võiks alati ka valge- või must rituaali & maagia küünal põleda.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: OOPIUM, Väeesemed, viiruk, must oopium viiruk, moon, kodu puhastamine, viiruk, viirukid, kodu puhastamise rituaal, nägemused, elujõud, kirre, viljakus, unehäire, lahendab probleeme

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja