OPALIIT

  • 14.60€

Toote detailid

  • Mudel: OPALIIT ripats (metall)
  • Saadavus: Laos


OPALIIT on inimese tehtud kristall, mis on tehtud Inglitega kontakteerumiseks. Opaliidi kristall kutsub enda poole neid, kellel on Inglitelt vaja sõnumeid saada ja seda peetaksegi ingli talismaniks. Kes kannab Opaliiti, see loob tugevama sideme oma kaitseingli ja teejuhiga. Opaliit meeldib väga paljudele lastele, aga selles peitub ka põhjus, mis on see, et nad näevad oma Ingleid ja soovivad temaga suhelda. Opaliidi kandmine aitab Ingleid mõista ja nende sõnumitest aru saada. 


Opaliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Opaliidi kristall toob Inglid lähemale ja aitab nende sõnumeid lahti seletada.

- Tagab sisemise rahu, leevendab ülereageerimist, suurendab heaolu tunnet ja leevendab kurbust.

- Opaliidi kristall aitab sulanduda seltskonda, ühiskonda ja aitab elada vabalt teistega, ilma endale või teistele piire seadmata. Väga sobilik neile, kes on uude kohta elama läinud või hoopis teisele poole maailma, kus on tavad või rahvus teised.

- Õpetab elu nägema materiaalsusest väljapoole, õpetab nägema, et meie ümber eksisteerib materiaalne ja vaimne pool elust.

- Opaliiti kantakse perioodil, kus on vaja lootust näha ja on vaja emotsionaalset tuge. Opaliidi kristall aitab ükskõik millisest raskest perioodist üle saada, andes sisemist rahu.

- Opaliidi kandmine koos Roosa Kvartsiga aitab selle kandjal leida üles enda saatusekaaslast või elukaaslase hinge.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kandke Opaliidi kristalli talismanina, kui soovite kristalliteraapiat anda järgmistele probleemidele: depressioon, ärevushäired, luupainajad, liigmuretsemine, iseendale haiguste külge mõtlemine, raseduse sümptomite tekitame.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Opaliit kõiki tähemärke võrdselt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 4*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: OPALIIT, Ehted, ripats, metall, inglid, kaitseingel, kontakt inglitega, ingli sõnum, stress, rahu, depressioon, sulandumine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja